Wycieczki szkolne w Polsce

Bon Turystyczny 500+ z ATAS

Odkryj najpiękniejsze miejsca w kraju jadąc na wycieczki szkolne. Polska oferuje wiele atrakcji, a także okazji do wspierania programu nauczania w szkole. Zapraszamy do odkrywania tajemnic Podlasia i Kotliny Kłodzkiej, oferujemy zwiedzanie Warszawy po angielsku, a także zielone szkoły w górach i nad morzem.

Wycieczka szkolna w Polsce to także okazja dla rodziców, żeby wykorzystać bon turystyczny 500+ zapewniający dofinansowanie właśnie na wartościowe wyjazdy edukacyjne w kraju. Dzięki doświadczonym kierowcom, pilotom i przewodnikom oraz dopracowanym programom zapewniamy wycieczki, które zapewnią miłe wspomnienia na długie lata. ATAS to laureat prestiżowej nagrody Touroperator Roku 2019 w kategorii turystyka młodzieżowa.

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 5

Bałtyk - Jastrzębia Góra (TPJ-1)

Warsztaty językowe nad morzem to okazja do poznania północnej części Polski oraz nauki angielskiego. W programie Gdańsk, Jastrzębia Góra, Sopot oraz zajęcia językowe, rekreacyjne, wieczorne. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 770 zł/os.

Tatry - Poronin (TPJ-2)

Warsztaty językowe w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów. W programie: Kraków, Poronin, Zakopane oraz zajęcia językowe, rekreacyjne, wieczornie. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 790 zł/os.

Kotlina Kłodzka (TPT-2)

Zapraszamy do Kotliny Kłodzkiej z bogatym zapleczem turystycznym i przyrodniczym. W programie zwiedzanie: Wrocławia, Kotliny Kłodzkiej, Złotego Stoku i Świdnicy. Zakwaterowanie w ośrodku, transport autokarem.


Czas trwania 4 dni
Cena od 690 zł/os.

Wyjazd edukacyjny "Poznaj Polskę" - Podlasie (TPT-1) NOWOŚĆ!

Zapraszamy na wycieczkę z klasą na Podlasie - bogatego w walory przyrodnicze, kulturowe i historyczne. W programie: Tykocin, Białystok, Supraśl, Poczopek, Kruszyniany, Białowieża. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 3 dni
Cena od 660 zł/os.

Wyjazd integracyjny - Bałtyk (TPI-1) NOWOŚĆ!

Wyjazd z uczniami nad morze to okazja do integracji klasy oraz zwiedzenie północnej części Polski. W programie: Gdańsk, Łeba, Słowiński Park Narodowy i Jastrzębia Góra. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 770 zł/os.
Loader