Wycieczki szkolne do Włoch

Wycieczki szkolne do Włoch to najlepsze uzupełnienie programu nauczania historii, historii sztuki, geografii czy języka polskiego. Podróżując do Rzymu, Florencji i Watykanu poznasz kolebkę kultury i znane na całym świecie dzieła sztuki. Cofnij się w czasie spacerując po Koloseum i Forum Romanum, zobacz z bliska Kaplicę Sykstyńską, Muzea Watykańskie i Panteon. Możesz także odwiedzić Wenecję podczas słynnego karnawału albo podróżować po malowniczej Toskanii.

Trudno o lepsze miejsce na wycieczki szkolne. Włochy oferują tyle możliwości! Zrób sobie zdjęcie z Krzywą Wieżą w Pizie, podążaj śladami starożytnych Rzymian i Etrusków, oglądaj monumentalne katedry, skosztuj wspaniałej i niepowtarzalnej włoskiej pizzy. Profesjonalne wycieczki autokarowe do Włoch dostępne są przez cały rok. Zobacz dostępne terminy wyjazdów.

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 4

Włochy (TW10-e) TANIA WYCIECZKA SZKOLNA

Wyjazd do Włoch - kolebki kultury europejskiej. Zwiedzanie 3 miast w jednej podróży: Rzym, Florencja, Wenecja. Przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu.


Czas trwania 6 dni
Cena od 980 zł/os.

Rzym (TWS)

Wizyta w wiecznym mieście - Rzymie. Podróż do strożytności, która przeplata się z nowoczesnością. Zakwaterowanie w hotelu i transport samolotem.


Czas trwania 4 dni
Cena od 1040 zł/os.

Włochy Toskania (TW2)

Zapraszamy do malowniczej Toskanii, gdzie zwiedzimy Floręcje, Arezzo, Cartone, Sienę, San Gimignano, Valterre, Pizę i Lukke. Zakwaterowanie w hotelu i transport autokarem.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1050 zł/os.

Włochy (TW1)

Podróż do Florencji, Rzymu, Watykanu i Wenecji - największych kolebek kulturowych Włoch. Zakwaterowanie w hotelu i transport autokarem.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1080 zł/os.
Loader