Obozy językowe za granicą - w Hiszpanii i na Malcie


Wyjazdy do innych krajów europejskich to doskonała okazja dla młodzieży do nauki języków obcych w praktyce, poznawania nowych kultur oraz nawiązywania międzynarodowych znajomości. Nie oznacza to jednak, że angielski koniecznie szlifować trzeba w Wielkiej Brytanii – na popularności zyskują obecnie obozy językowe za granicą, które odbywają się w miejscach o wiele cieplejszym klimacie. Wśród uwielbianych destynacji znajdują się choćby Malta i Hiszpania. Zastanawiasz, jakie korzyści płyną z uczestnictwa w obozach językowych w tych państwach oraz jak wybrać odpowiednią ofertę? Przeczytaj ten artykuł!

Obozy językowe w Hiszpanii i na Malcie – atrakcyjna alternatywa dla nauki angielskiego w Wielkiej Brytanii

Zagraniczne wyjazdy wiążą się z wieloma korzyściami, zarówno pod względem poznawania nowych słówek i struktur gramatycznych, jak i rozwoju osobistego. Przede wszystkim uczestnicy obozów językowych mają okazję uczyć się języka w naturalnym środowisku, co pozwala na szybsze przyswajanie umiejętności komunikacyjnych. Codzienny kontakt z native speakerami oraz kolegami o podobnym poziomie zaawansowania daje natomiast możliwość przełamania bariery językowej i nabycia pewności siebie w mówieniu.

Obozy językowe na Malcie i w Hiszpanii często mają też w programie różnorodne warsztaty i zajęcia dodatkowe, które pozwalają znaleźć zupełnie nową pasję.

Wybór odpowiedniej oferty - na co trzeba zwrócić uwagę?

Warto również dowiedzieć się, jakie są warunki zakwaterowania oraz jakie posiłki są zapewniane uczestnikom. Dobrze jest też dokładnie przeanalizować program, aby upewnić się, że uczestnicy po lekcjach w szkole językowej będą mieć możliwość spędzania wolnego czasu w sposób atrakcyjny i rozwijający.

Na tle konkurencji mocno wyróżniają się obozy zagraniczne organizowane przez biuro ATAS – podczas nich można zwiedzić największe zabytki Malagi i Valetty czy wybrać się na piaszczystą, nadmorską plażę. Wyjazdy do Hiszpanii i na Maltę trwają 8 dni, a wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską.

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów na temat obozów językowych za granicą, nie wahaj się z nami skontaktować. Z chęcią przedstawimy Ci wszystkie dostępne opcje!

Loader