Wycieczki szkolne do Grecji

Europejska cywilizacja jest wprost przesiąknięta kulturą tego kraju. Do dziś uczymy się przecież prawa Archimedesa czy twierdzenia Pitagorasa, zachwycamy Odyseją Homera i Antygoną, a co 4 lata podziwiamy sportowców biorących udział w igrzyskach olimpijskich. Wycieczki szkolne do Grecji z biurem ATAS zapewniają jednak o wiele więcej wrażeń niż tylko możliwość zobaczenia na własne oczy tych miejsc, w których żyli i działali Arystoteles albo Platon i gdzie rodzili się najsłynniejsi wojownicy starożytności. Podczas 8-dniowego wyjazdu znajdzie się czas na wszystko – beztroski relaks na jednej z licznych plaż oraz kąpiel w ciepłym morzu, poznawanie folkloru, zasmakowanie w lokalnej kuchni i odwiedzenie wielu zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Od Salonik po Ateny – wycieczka szkolna do Grecji z najlepszym programem na rynku

Uczestnicy wyprawy pojawią się w słynnych Termopilach, staną przed szansą wspięcia się na Akropol, poznają uroki Olimpijskiej Riwiery, przejdą się urokliwymi uliczkami starego miasta Napflio uznawanego za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie… Czy trzeba jeszcze kogoś namawiać na wycieczkę szkolną do kraju zielonych gajów oliwnych i antycznych świątyń zapomnianych bogów? Myślimy, że nie! Dlatego nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj dla swojej klasy wyjazd do Grecji. Twoi uczniowie będą wspominać go z rozrzewnieniem nawet wiele lat później, na każdym spotkaniu po skończeniu szkoły!

Wszystkie niezbędne informacje na temat programu wycieczek szkolnych do Grecji znajdziesz w naszym przejrzystym katalogu. Zwróć uwagę, że wyjazd dostępny jest w dwóch wariantach – tańszym (terminy między listopadem 2024 a lutym 2025) oraz optymalnym (wrzesień – październik 2024 albo marzec – czerwiec 2025). Noclegi organizujemy w sprawdzonych hotelach turystycznych, a w cenie zawarte są już koszty m.in. ubezpieczeń i wyżywienia. Zapewniamy też oczywiście kompleksową opiekę polskojęzycznego pilota w trakcie całej wyprawy.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub korzystania z formularza na stronie. Daj nacieszyć się swoim uczniom słońcem Grecji – wykup 8-dniową wycieczkę szkolną z rozbudowanym programem!

A
Liczba wycieczek spełniających kryteria: 1

Grecja. Od Salonik po Ateny (TG1)

✓ Ateny, Meteory, Termopile, Mykeny, Nafplio, Saloniki
✓ codzienne zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 8 dni
Cena od 2420 zł/os.
Loader