Warsztaty językowe za granicą - oferta na rok 2024/2025

Znajomość angielskiego powoli przestaje być tylko atutem i staje się standardem, oczekiwanym w bardzo wielu branżach i na różnych stanowiskach. Młodzi ludzie zdają sobie sprawę z wyzwania, jakie stoi przed nimi na współczesnym rynku pracy i sami szukają alternatywnych form uczenia się języków obcych: poprzez słuchanie muzyki, oglądanie seriali, czytanie książek. A gdyby tak ułatwić im przyswajanie wiedzy i zaproponować nie tylko efektywne, ale i przyjemne metody nauczania? Na przykład w formie wyjazdowych warsztatów!

Atas organizuje wyjazdy językowe dla młodzieży do Anglii, które cieszą się dużą popularnością zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Postępy osiągane w szybkim tempie przez uczestników naszych warsztatów udowadniają, że warto czasem wynieść nauczanie poza klasę!

Wyjazdy językowe za granicą

Anglia i Malta to kraje, w których najczęściej realizujemy nasze wyjazdy zagraniczne. Autorski program warsztatów, łączący naukę i zwiedzanie w atrakcyjnej formie, pozwala sprawdzić swoje umiejętności komunikacji w praktyce i szybko przełamać barierę mówienia. Nowe, ekscytujące środowisko dostarcza młodzieży wielu wrażeń i sprzyja procesowi zapamiętywania nowego słownictwa.

Doskonalenie umiejętności komunikacji na warsztacie odbywa się także dzięki zakwaterowaniu u lokalnych rodzin i możliwości komunikowania się w naturalnych, codziennych sytuacjach. Oprócz tego codziennie organizowane są nowe aktywności, do realizacji samodzielnej lub w grupie: gry miejskie, konkursy, wywiady. Zagraniczne warsztaty językowe dla młodzieży to zatem nie tylko nauka, ale i dobrze spędzony czas na integracji grupy rówieśników wraz z nauczycielem.

Współpraca z metodykami nauczania oraz doświadczonymi pilotami pozwoliła nam opracować autorską metodę organizacji zagranicznych wyjazdów edukacyjnych dla młodzieży o nazwie “Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego”. Z programu skorzystały już tysiące uczniów ze szkół w całej Polsce. Udział w takich warsztatach to coś więcej niż wakacyjny obóz czy zwykła wycieczka szkolna za granicę!

Nowatorskie warsztaty językowe dla dzieci i młodzieży

Oferta jest na tyle zróżnicowana, że coś interesującego dla siebie znajdą nawet najbardziej wymagające grupy. Klasyką są oczywiście wyjazdy językowe do Wielkiej Brytanii. Aby uczestniczyć w ciekawych warsztatach, obejmujących m.in. lekcję muzealną z nativem w Tower of London, wystarczy znajomość angielskiego na poziomie podstawowym.

Dużą popularnością cieszy się choćby wycieczka „Londyn śladami Harry’ego Pottera”. Uczestnicy tego wyjazdu językowego biorą udział w słynnym Tour for Muggles organizowanym przez sam Departament Turystyki Magicznej. Czarodziejscy przewodnicy zabiorą Was w podróż po nierzadko dobrze ukrytych miejscach z książek i filmów o Chłopcu, Który Przeżył – poznawanie angielskiej metropolii od tej strony to niezapomniane przeżycie i najlepsza motywacja dla uczniów, by dobrze nauczyć się języka. Gdy przyjdzie list z herbem Hogwartu, na poznanie wszystkich słówek przydatnych na lekcjach transmutacji czy eliksirów będzie już stanowczo za późno!

Warsztaty językowe w terenie połączone są również ze zwiedzaniem monumentalnych brytyjskich muzeów – Nauki i Historii Naturalnej.

Angielska pogoda Wam nie w smak? Polecamy wycieczki na Południe Europy!

Wyjazdy do Brighton lub Londynu to świetny pomysł na szlifowanie angielskiego jak drogocennego diamentu. Ale renomowane szkoły językowe znajdziemy przecież także poza Wielką Brytanią, w miejscach, gdzie słońce świeci prawie każdego dnia w roku. Jeśli tak jak my uważacie, że intensywna nauka języka wymaga równie intensywnej regeneracji na plaży, ruszajcie na warsztaty w hiszpańskiej Maladze oraz w stolicy Malty – Valeccie! Wyjazdy językowe ze szczyptą egzotyki pozwalają zapomnieć o szkolnym stresie – w ciepłych krajach człowiek ma o wiele więcej energii do działania niż w nieco chłodniejszej Anglii.

Zapoznaj się również z innymi warsztatami ATAS z transportem autokarowym lub samolotowym. Zapewniamy absolutnie bezkonkurencyjne ceny i możliwość dostosowania wyjazdu do indywidualnych potrzeb dzięki bogatej ofercie opcji dodatkowych!

A
Liczba wycieczek spełniających kryteria: 11

Malaga - Español vs English (THM)

✓ 15 lekcji w szkole (hiszpański lub angielski)
✓ Malaga, Kordoba

Zakwaterowanie: rodziny hiszpańskie

 


Czas trwania 8 dni
Cena od 0 zł/os.

Malta. Enjoy English. Rodzina (TM1)

✓ 16 lekcji w maltańskiej szkole językowej
✓ Mdina, Valetta, 3 Miasta z anglojęzycznym przewodnikiem

Zakwaterowanie: rodziny maltańskie


Czas trwania 8 dni
Cena od 1750 zł/os.

Malta. Enjoy English. Akademik (TM2)

✓ Zajęcia z native speakerami oraz wycieczki z anglojęzycznym przewodnikiem
✓ warsztaty zakończone certyfikatem z akredytacją Uniwersytetu Oxfordzkiego

Zakwaterowanie: akademik


Czas trwania 8 dni
Cena od 2730 zł/os.

Londyn. Must see (TA0)

✓ zwiedzanie największych atrakcji Londynu
✓ Tower of London, London Eye, St. Paul’s Cathedral

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 6 dni
Cena od 1840 zł/os.

Londyn, Cambridge & Canterbury (TA2)

✓ katedra Canterbury z audio-przewodnikiem
✓ zamek Leeds, miasteczko uniwersyteckie w Cambridge

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 6 dni
Cena od 1880 zł/os.

Londyn śladami Harry'ego Pottera (TA4)

✓ Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki
✓ tematyczne spacery po Oxfordzie i Londynie

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 6 dni
Cena od 1870 zł/os.

Londyn maksymalnie językowy (TAC)

✓ zajęcia z native speakerami w klasach
✓ lekcje muzealne w Tower of London, Galerii Narodowej

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 6 dni
Cena od 1880 zł/os.

London view. Hotel (TA10)

✓ lekcja muzealna w Tower of London
✓ London Eye, wzgórze Greenwich, Muzeum Nauki

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 6 dni
Cena od 2190 zł/os.

Londyn samolotem (TA13)

✓ rejs po Tamizie, Park św. Jakuba, Westminster
✓ zwiedzanie 6 muzeów m.in. Muzeum Morskie, Galeria Narodowa

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 5 dni
Cena od 1590 zł/os.

Brighton. English School - autokar (TAK-1A)

✓ kurs językowy w klasach (16 lekcji)
✓ Londyn, Oceanarium, Lewes Castle, Seven Sisters, laser zone

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 9 dni
Cena od 4250 zł/os.

Brighton. English School - samolot (TAK-1S)

✓ kurs językowy w klasach (16 lekcji)
✓ Londyn, Seven Sisters, Galeria Narodowa, kręgle

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 7 dni
Cena od 5490 zł/os.
Loader