Zagraniczne Warsztaty Językowe

Anglia i Malta to kraje, gdzie najczęściej realizujemy nasze warsztaty językowe. Autorski program łączący naukę i zwiedzanie w atrakcyjnej formie pozwala sprawdzić swoje umiejętności językowe w praktyce i szybko przełamać barierę mówienia w języku obcym.

Doskonaleniu umiejętności komunikacji sprzyja zakwaterowanie u rodzin goszczących oraz możliwość używania języka w naturalnych, codziennych sytuacjach, podczas realizacji aktywnych zadań samodzielnie lub w grupie. W trakcie wyjazdów pojawiają się także elementy gier miejskich, konkursy i wywiady. Warsztaty językowe sprzyjają nie tylko nauce, ale także integracji grupy rówieśników wraz z nauczycielem.

W ostatnich latach z powodzeniem realizujemy także wyjazdy językowe do Hiszpanii, a od 2018 roku w katalogu proponujemy zupełnie nowy wyjazd na warsztaty angielskiego do Irlandii.

Współpraca z metodykami nauczania oraz doświadczonymi pilotami pozwoliła nam opracować autorską metodę na udane wyjazdy edukacyjne pod nazwą Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Z programu skorzystały już tysiące uczniów ze szkół w całej Polsce. Udział w takich warsztatach to coś więcej niż zwykła wycieczka szkolna za granicę!

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 16

Warsaw in English (TPJ-3)

Warsaw in English to połączenie zwiedzania Warszawy z nauką języka angielskiego. W programie 2 trasy do wyboru: Stare Miasto albo Cmentarz Stare Powązki.


Czas trwania 1 dzien
Cena od 23 zł/os.

Bałtyk - Jastrzębia Góra (TPJ-1)

Warsztaty językowe nad morzem to okazja do poznania piękna Polski oraz nauki angielskiego. W programie: Gdańska, Jastrzębiej Góry i Sopotu, oraz zajęcia: językowe, rekreacyjne, wieczorne. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 770 zł/os.

Tatry - Poronin (TPJ-2)

Warsztaty językowe w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów. W programie: Kraków, Poronin, Zakopane oraz zajęcia: językowe, rekreacyjne, wieczornie. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 790 zł/os.

Londyn (TA0)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1110 zł/os.

Londyn Śladami Harrego Pottera (TA4)

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i Oxfordu ze szczególnym uwzględnieniem miejsc związanych z Harrym Potterem. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1150 zł/os.

Londyn, Cambridge, Canterbury (TA2)

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i innych miast. W programie: Canterbury, Cambridge i Leeds Castle. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1160 zł/os.

Londyn maksymalnie językowy (TAC)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęcia w klasach z native speakers. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1190 zł/os.

Londyn samolotem (TA13)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport na miejscu jest realizowany komunikacją publiczną. Jest także możliwość wynajęcia lokalnego busa. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.


Czas trwania 5 dni
Cena od 1290 zł/os.

Londyn w hostelu (TA10)

Warsztaty językowe z zakwaterowaniem w hostelu. Program językowy wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1390 zł/os.

Irlandia (TI0)

Warsztaty językowe na zielonej wyspie z możliwością poznania samej stolicy kraju - Dublina. Zakwaterowanie u rodzin irlandzkich, transport samolotowy.


Czas trwania 5 dni
Cena od 1390 zł/os.

Hiszpania - Malaga, Kordoba (THM)

Warsztaty językowe na Costa del Sol. Zajęcia językowe w klasach oraz w trakcie zwiedzania. Zakwaterowanie u rodzin hiszpańskich, transport samolotem.


Czas trwania 8 dni
Cena od 1410 zł/os.

Anglia & Amsterdam (TAH)

Warsztaty językowe realizowane w niezwykłych miastach: Londynie, Cambridge, Brighton i Amsterdamie. Do wyboru zakwaterowanie u rodzin brytyjskich lub w hostelu. Transport autokarem.


Czas trwania 7 dni
Cena od 1540 zł/os.

Londyn z zajęciami w klasach - samolot (TAP)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęciami w klasach z udziałem native speakers. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.


Czas trwania 5 dni
Cena od 1590 zł/os.

Irlandia szkoła językowa (TI1)

Podróż do zielonej krainy - Irlandii, gdzie zwiedzimy jej stolicę Dublin. Zakwaterowanie w szkole językowej, transport samolotem.


Czas trwania 8 dni
Cena od 1880 zł/os.

Malta (TM1)

Warsztaty językowe z lekcjami w maltańskiej szkole językowej i bogatym programem zwiedzania. Zakwaterowanie u rodziny maltańskiej, transport samolotem.


Czas trwania 8 dni
Cena od 1970 zł/os.

Kurs językowy w Brighton (TAK-1)

Kurs w renomowanej szkole językowej w Brighton. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej. Do wyboru transport autokarowy lub samolotowy.


Czas trwania 7/9 dni
Cena od 2750 zł/os.
Loader