Warsztaty językowe za granicą - oferta na rok 2023/2024

Znajomość angielskiego powoli przestaje być tylko atutem i staje się standardem, oczekiwanym w bardzo wielu branżach i na różnych stanowiskach. Młodzi ludzie zdają sobie sprawę z wyzwania, jakie stoi przed nimi na współczesnym rynku pracy i sami szukają alternatywnych form uczenia się języków obcych: poprzez słuchanie muzyki, oglądanie seriali, czytanie książek. A gdyby tak ułatwić im przyswajanie wiedzy i zaproponować nie tylko efektywne, ale i przyjemne metody nauczania? Na przykład w formie wyjazdowych warsztatów!

Atas organizuje wyjazdy językowe dla młodzieży do Anglii, które cieszą się dużą popularnością zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Postępy osiągane w szybkim tempie przez uczestników naszych warsztatów udowadniają, że warto czasem wynieść nauczanie poza klasę!

Wyjazdy językowe za granicą

Anglia i Malta to kraje, w których najczęściej realizujemy nasze wyjazdy zagraniczne. Autorski program warsztatów, łączący naukę i zwiedzanie w atrakcyjnej formie, pozwala sprawdzić swoje umiejętności komunikacji w praktyce i szybko przełamać barierę mówienia. Nowe, ekscytujące środowisko dostarcza młodzieży wielu wrażeń i sprzyja procesowi zapamiętywania nowego słownictwa.

Doskonalenie umiejętności komunikacji na warsztacie odbywa się także dzięki zakwaterowaniu u lokalnych rodzin i możliwości komunikowania się w naturalnych, codziennych sytuacjach. Oprócz tego codziennie organizowane są nowe aktywności, do realizacji samodzielnej lub w grupie: gry miejskie, konkursy, wywiady. Zagraniczne warsztaty językowe dla młodzieży to zatem nie tylko nauka, ale i dobrze spędzony czas na integracji grupy rówieśników wraz z nauczycielem.

Współpraca z metodykami nauczania oraz doświadczonymi pilotami pozwoliła nam opracować autorską metodę organizacji zagranicznych wyjazdów edukacyjnych dla młodzieży o nazwie “Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego”. Z programu skorzystały już tysiące uczniów ze szkół w całej Polsce. Udział w takich warsztatach to coś więcej niż wakacyjny obóz czy zwykła wycieczka szkolna za granicę!

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 10

Malta. Enjoy English (TM1)

Warsztaty językowe z lekcjami w maltańskiej szkole językowej i bogatym programem zwiedzania - Valetta, Mdina, Golden Bay lub 3 Miasta. Zakwaterowanie u rodziny maltańskiej, transport samolotem.


Czas trwania 8 dni
Cena od 1850 zł/os.

Londyn. Must see (TA0)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1740 zł/os.

Londyn maksymalnie językowy (TAC)

Warsztaty na maksa językowe - zajęcia z native speakerami w klasach, praca z zeszytem ćwiczeń, lekcje muzealne oraz zwiedzanie w języku angielskim . Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1840 zł/os.

London view. Hotel (TA10)

Warsztaty językowe w wielokulturowym i zabytkowym Londynie. Żywa nauka języka oraz historii, poprzez zwiedzanie Tower of London, The Shakespeare's Globe, Galerii Narodowej, Muzeum Historii Naturalnej czy Muzeum Nauki. Transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 2090 zł/os.

Londyn, Cambridge & Canterbury (TA2)

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu oraz wizytą w Canterbury, Cambridge i Leeds Castle. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1780 zł/os.

Londyn śladami Harry'ego Pottera (TA4)

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i Oxfordu ze szczególnym uwzględnieniem miejsc związanych z przygodami literackiego bohatera Harry'ego Pottera. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1770 zł/os.

Londyn samolotem (TA13)

Warsztaty językowe połączone ze zwiedzaniem popularnych muzeów, odkrywaniem zabytków wśród londyńskich ulic oraz spacerów wzdłuż Tamizy. Transport na miejscu odbywa się komunikacją miejską lub wynajętym busem. Zakwaterowanie u rodzin goszczących.


Czas trwania 5 dni
Cena od 1590 zł/os.

Malaga - Español vs English (THM)

Warsztaty językowe na Costa del Sol. Zajęcia językowe w klasach oraz w trakcie zwiedzania. Zakwaterowanie u rodzin hiszpańskich, transport samolotem.


Czas trwania 8 dni
Cena od 1790 zł/os.

Brighton. English School - autokar (TAK-1A)

Kurs w renomowanej szkole językowej w Brighton. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej. Transport autokarowy.


Czas trwania 9 dni
Cena od 3690 zł/os.

Brighton. English School - samolot (TAK-1S)

Kurs językowy w nadmorskim brytyjskim mieście - Brighton. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej.


Czas trwania 7 dni
Cena od 5190 zł/os.
Loader