Wycieczki szkolne na Maltę

Poznaj wszystkie atrakcje, jakie oferuje Malta. Wycieczki szkolne to idealne połączenie nauki języka angielskiego, poznawania niezwykłych historycznych miejsc oraz korzystania z idealnej pogody. Naukę na najwyższym poziomie zapewnia renomowana szkoła językowa.

Malta jak dawne terytorium brytyjskie oferuje idealne warunki do poznawania języka angielskiego - na lekcjach w szkole oraz w naturalnych codziennych sytuacjach. Atrakcyjna pogoda zachęca do spacerów i plażowania także poza sezonem wakacyjnym. Wtedy turystów jest mniej, a upał nie doskwiera tak bardzo jak w środku lata. Urozmaiceniem zajęć lekcyjnych są wyjścia popołudniowe i wycieczki organizowane przez szkołę językową. Dzięki temu, że odległości są niewielkie w kilka dni można poznać najciekawsze miejsca na Malcie, Gozo i Comino. Nauka w maltańskich szkołach językowych odbywa się na różnych stopniach zaawansowania i kończy otrzymaniem certyfikatu. Dodatkową atrakcją jest zakwaterowanie u maltańskich rodzin goszczących, które daje okazję do poznania lokalnych zwyczajów, kuchni i codziennego życia na Malcie. Interesują Cię wycieczki szkolne na Maltę? Sprawdź dostępne terminy przelotów.

Maleńka wyspa z potężnymi tradycjami

Choć ten niewielki archipelag położony na Morzu Śródziemnym wielu kojarzy się jedynie z błogim wypoczynkiem na plaży, ma do zaoferowania zdecydowanie więcej ciekawych przeżyć. Wycieczki na Maltę organizowane przez ATAS to przecież doskonała okazja, aby dowiedzieć się nieco o sięgającej starożytności historii tego przyciągającego turystów państwa-miasta. Kraj od zawsze stanowił miejsce, w którym przeróżne kultury wzajemnie się przenikały i mieszały, a wpływy te są też oczywiście bardzo dobrze widoczne również w dzisiejszych czasach.

Nauka języka w takich warunkach jest niezwykle efektywna – to właśnie na wyspie można zdać sobie sprawę z obecnej uniwersalności angielskiego i nabrać motywacji do opanowania go w jak najlepszym stopniu. W przełamaniu bariery językowej, która dość często jest przeszkodą w swobodnym komunikowaniu się w obcym kraju, pomaga zakwaterowanie u lokalnych rodzin. Codzienna rozmowa z nowo poznanymi ludźmi, z którymi mieszka się pod jednym dachem podczas wycieczki na Maltę, to przy okazji świetny sposób na poznanie tego ciekawego kraju „od kuchni”, a nie tylko tylko jego najważniejszych atrakcji, do których zwykle ciągną turyści.

Szkolna wycieczka na Maltę z ATAS – co znajdziesz w jej programie?

Wyjazd składa się oczywiście nie tylko z zajęć z native speakerami w renomowanej szkole i terenowych ćwiczeń językowych, które pozwalają rozwijać zdolności komunikacyjne w ciekawy, a zarazem przyjemny sposób. Program wycieczki na Maltę jest o wiele bardziej bogaty: nie zabraknie czasu na podładowanie akumulatorów na przepięknej piaszczystej plaży Golden Bay, odwiedzenie Mdiny, czyli malowniczego, średniowiecznego miasteczka, które na pewno będą kojarzyć fani „Gry o Tron”, a także zobaczenie licznych zabytków Valetty. Nasza propozycja będzie idealna dla miłośników nietuzinkowych podróży i stanowi świetną alternatywę od standardowych wyjazdów szkolnych organizowanych z reguły do największych europejskich stolic, takich jak Paryż, Londyn, Rzym czy Madryt.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółowym programem wycieczki na Maltę!

A
Liczba wycieczek spełniających kryteria: 2

Malta. Enjoy English. Rodzina (TM1)

✓ 16 lekcji w maltańskiej szkole językowej
✓ Mdina, Valetta, 3 Miasta z anglojęzycznym przewodnikiem

Zakwaterowanie: rodziny maltańskie


Czas trwania 8 dni
Cena od 1750 zł/os.

Malta. Enjoy English. Akademik (TM2)

✓ Zajęcia z native speakerami oraz wycieczki z anglojęzycznym przewodnikiem
✓ warsztaty zakończone certyfikatem z akredytacją Uniwersytetu Oxfordzkiego

Zakwaterowanie: akademik


Czas trwania 8 dni
Cena od 2730 zł/os.
Loader