Wycieczki Szkolne na Maltę

Poznaj wszystkie atrakcje, jakie oferuje Malta. Wycieczki szkolne to idealne połączenie nauki języka angielskiego, poznawania niezwykłych historycznych miejsc oraz korzystania z idealnej pogody. Naukę na najwyższym poziomie zapewnia renomowana szkoła językowa.

Malta jak dawne terytorium brytyjskie oferuje idealne warunki do poznawania języka angielskiego - na lekcjach w szkole oraz w naturalnych codziennych sytuacjach. Atrakcyjna pogoda zachęca do spacerów i plażowania także poza sezonem wakacyjnym. Wtedy turystów jest mniej, a upał nie doskwiera tak bardzo jak w środku lata. Urozmaiceniem zajęć lekcyjnych są wyjścia popołudniowe i wycieczki organizowane przez szkołę językową. Dzięki temu, że odległości są niewielkie w kilka dni można poznać najciekawsze miejsca na Malcie, Gozo i Comino. Nauka w maltańskich szkołach językowych odbywa się na różnych stopniach zaawansowania i kończy otrzymaniem certyfikatu. Dodatkową atrakcją jest zakwaterowanie u maltańskich rodzin goszczących, które daje okazję do poznania lokalnych zwyczajów, kuchni i codziennego życia na Malcie. Interesują Cię wycieczki szkolne na Maltę? Sprawdź dostępne terminy przelotów.

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 1

Malta (TM1)

Warsztaty językowe z lekcjami w maltańskiej szkole językowej i bogatym programem zwiedzania. Zakwaterowanie u rodziny maltańskiej, transport samolotem.


Czas trwania 8 dni
Cena od 1970 zł/os.
Loader