O firmie i wycieczkach szkolnych ATAS

Biuro ATAS jest czołowym organizatorem turystyki młodzieżowej, działamy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Naszą misją jest wspieranie młodych ludzi w ich rozwoju poprzez wartościowe wyjazdy edukacyjne.

Wyjazdy organizowane przez ATAS łączą w sobie elementy nauki i rozrywki. Wycieczki szkolne dają możliwość poznania pięknych i ciekawych miejsc oraz w interesujący zrozumiały sposób przedstawić treści na co dzień omawiane w szkole. Dokładamy wszelki starań, aby nasze wycieczki szkolne były wartościowe i dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Korzystamy z usług zaufanych przewoźników, współpracujemy ze sprawdzonymi wcześniej obiektami noclegowymi oraz zatrudniamy doświadczonych pilotów i przewodników. Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca i każdy znajdzie coś dla siebie.

Uprawnienia i ubezpieczenie

ATAS Sp. z o.o. jest wpisany do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod nr k-734, oraz posiada gwarancję ubezpieczeniową w Wiener TU S.A. Vienna lnsurance Group.

Certyfikaty

ATAS jest członkiem:

  • Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej PITM
  • Polskiej Izby Turystycznej PIT
  •  Warszawskiej Izby Turystyki
  • Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polski

Ponadto, dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi szkołami za granicą, jako nieliczni jesteśmy certyfikowanym agentem Quality English. Otrzymaliśmy również tytuł Touroperatora Roku 2019 w kategorii Turystyka Młodzieżowa oraz certyfikat Dobrych Praktyk w kategorii Polski Bon Turystyczny i Podróże z dziećmi. Jesteśmy także laureatem konkursu Orły Turystyki 2022.

Dokumenty i certyfikaty >>>

touroperator roku 2019 w kat turystyka młodzieżowa ATAS certyfikat dobrych praktyk dla ATAS Dyplom Orły turystyki 2022

Zachęcamy do zapoznania się z programem Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego, który realizujemy podczas warsztatów językowych w Londynie i na Malcie.

Posiadamy także oferty kursów językowych, obozów młodzieżowych.
Szczegóły na stronie www.atas.pl


Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER DLA NAUCZYCIELI >>

Transport autokarowy na nasze wycieczki planujemy w systemie PlanBus.pl

Loader