Obozy zagraniczne, krajowe oraz kursy na nadchodzący sezon wakacyjny 2024


Jeśli spytamy ekspertów z obszarów językoznawstwa, pedagogiki i lingwistyki, w jaki sposób najlepiej opanować posługiwanie się językiem obcym, odpowiedź zwykle będzie brzmieć podobnie: w jak najmłodszym wieku należy zacząć swobodnie rozmawiać z native speakerami. Wkuwanie słówek i poznawanie zasad gramatycznych w klasie uważane jest obecnie jedynie za fundament, który – choć nieodzowny do komunikacji – obarczony jest ryzykiem, że w kontakcie z obcokrajowcami uczniowie będą odczuwać barierę językową i przestraszą się popełnienia wstydliwego błędu.

Dlatego tak ważnym elementem edukacji powinny stać się podróże dające możliwość interakcji z natywnymi użytkownikami języka w codziennych sytuacjach. Tę potrzebę stara się zaspokoić Biuro ATAS, organizując krajowe i zagraniczne obozy językowe oraz intensywne kursy angielskiego w renomowanych szkołach. Sprawdź, jakie wyjazdy przygotowaliśmy na wakacje 2024!

Obozy zagraniczne ATAS – kierunek Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, Grecja i Malta

Dostępne są zarówno wycieczki szkolne łączące zwiedzanie z kursem językowym, jak i wyjazdy, podczas których nauka schodzi na drugi plan, a na pierwszym pozostają aspekty turystyczno-wypoczynkowe. Oferta naszego biura jest bardzo różnorodna – uczestnicy mogą podładować akumulatory na słynnych, hiszpańskich plażach wybrzeża Costa Brava, szlifować angielski z nieodłącznym zeszytem ćwiczeń w trakcie przemierzania Londynu czy poznawać tajemnice urokliwej Toskanii.

Innym popularnym wyborem są zagraniczne obozy językowe dla młodzieży na Malcie. Absolutną nowością jest tamtejszy English Camp – uczestnicy biorą udział w kursie zakończonym certyfikatem z akredytacją Uniwersytetu Oxfordzkiego i zwiedzają wyspę z anglojęzycznym przewodnikiem.

Atrakcyjne obozy krajowe dla dzieci i młodzieży

Angielski z Harrym Potterem w polskich Tatrach? 11 dni z native speakerami w nadmorskiej Jastrzębiej Górze? Jeżeli nie interesują Was nieco droższe kursy językowe zagraniczne, świetnym rozwiązaniem okażą się nasze obozy krajowe. Nauka języka obcego to tylko jedna z wielu możliwości, które oferują te wyjazdy – zapraszamy również na warsztaty DIY, makijażowe i fryzjerskie czy taneczne, a także poświęcone aktorstwu i treningom samoobrony.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem wycieczek szkolnych na wakacje 2024. Zadzwoń jeszcze dziś i zapytaj o program nowych kursów językowych i obozów krajowych lub zagranicznych ATAS!

Loader