Wycieczki szkolne za granicą - oferta na rok 2024/2025

Nowoczesne metody edukacji zakładają nie tylko wykładanie wiedzy teoretycznej, określonej ramami programu nauczania. Równie ważne i warte przekazania są bowiem inne wartości i kompetencje, takie jak inteligencja emocjonalna, ciekawość świata, kreatywność czy zdolności interpersonalne. Nauczanie ich jest dużo łatwiejsze poza szkolną klasą, dlatego warto czasem zmienić środowisko!

Dłuższe wycieczki zagraniczne to doskonała okazja do integracji uczniów oraz uzupełnienia programu nauczania o niestandardowe, bardziej kreatywne i trudno dostępne na co dzień metody pedagogiczne.

Wycieczki szkolne za granicę 2024/2025

Organizujemy wycieczki szkolne dla młodzieży i nauczycieli, z uwzględnieniem transportu, wyżywienia, zakwaterowania oraz programu każdego dnia. W ramach naszej oferty można odwiedzić tak atrakcyjne kraje jak Hiszpania, Grecja, Francja i Włochy, ale także naszych bliższych sąsiadów: Niemcy, Austria.

Staramy się, aby układane przez nas programy były przede wszystkim różnorodne i inspirujące, a planowane aktywności dostarczały zawsze pozytywnych emocji. Odwiedzamy największe muzea, takie jak paryski Luwr czy słynne Muzea Watykańskie, i oglądamy z bliska najbardziej rozpoznawalne historyczne budowle. Jadąc na wycieczkę szkolną za granicę, można na własne oczy zobaczyć niezwykłe miejsca znane z filmów i książek, co dla młodych ludzi jest nie lada gratką! Wizyta w Koloseum albo widok Paryża z samego szczytu wieży Eiffla to niezwykłe przeżycia dla każdego młodego podróżnika.

Jednak nie samym zwiedzaniem żyje człowiek! Na zagranicznych wycieczkach nie może zabraknąć także odpoczynku i dobrej zabawy, dlatego znajdujemy czas na największe europejskie parki rozgrywki. W przypadku nietypowych potrzeb uczestników przygotowujemy oferty na zamówienie oraz łączymy grupy szkolne z różnych części Polski.

Po wielu miesiącach przerwy podróżowanie za granicę znowu jest możliwe – zapraszamy do zapoznawania się z ofertą na rok 2024/2025!

Zagraniczne wycieczki szkolne – dlaczego lepiej wyruszyć z doświadczonym touroperatorem?

W przypadku wyjazdów krajowych wielu nauczycieli decyduje się zorganizować wszystko samodzielnie – począwszy od transportu, aż na biletach wstępu do najróżniejszych atrakcji i zakwaterowaniu skończywszy. Wycieczki szkolne za granicę stanowią jednak o wiele trudniejszy orzech do zgryzienia, gdyż wymagają nie tylko dobrej znajomości lokalnego rynku turystycznego, ale także umiejętności sprawnego reagowania na wszelkiego rodzaju niemożliwe do przewidzenia okoliczności.

Biuro ATAS zajmuje się organizacją zagranicznych wyjazdów dla szkół już od ponad 35 lat i oferuje programy wycieczek dopracowanych w najmniejszych szczegółach. Wybierając nas na swojego touroperatora, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach – gwarantujemy zwrot środków w przypadku wystąpienia NNO (Nieuniknione i Nadzwyczajne Okoliczności), ubezpieczamy wszystkich uczestników i w razie potrzeby pokrywamy koszty leczenia zachorowań w podróży. Grupa szkolna wyjeżdżająca za granicę, czy to do Włoch, Hiszpanii, Grecji, czy pozostałych europejskich krajów, pozostaje podczas zwiedzania pod opieką doświadczonego, polskojęzycznego przewodnika. W takiej sytuacji wyjazd jest o wiele mniej stresujący dla nauczycieli.

Masz specjalne wymagania? Skorzystaj z oferty organizacji wyjazdów na indywidualne zamówienie!

Prosimy pamiętać, że zagraniczne wycieczki szkolne organizowane przez ATAS można w znaczącym stopniu dopasować do oczekiwań Klienta. Przykładowo autokarowy wyjazd „Berlin po sąsiedzku” łatwo jest poszerzyć o warsztaty językowe z niemieckiego czy wizytę w słynnym aquaparku Tropical Island.

Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy natomiast możliwość przygotowania wycieczki za granicę zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Chętnie zorganizujemy dla Was wyjazdy w miejsca spoza standardowej oferty, pomożemy wybrać najciekawsze atrakcje i zatroszczymy się o optymalny komfort zakwaterowania, oczywiście odpowiednio do zakładanego budżetu. Brzmi interesująco? Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zaplanujemy wymarzoną, zagraniczną wycieczkę szkolną od A do Z!

A
Liczba wycieczek spełniających kryteria: 9

Włoskie ABC (TW1)

✓ zwiedzanie miast z przewodnikiem w języku polskim
✓ Rzym, Watykan, Wenecja, Florencja

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 6 dni
Cena od 1690 zł/os.

Włochy. Miasta Toskanii (TW2)

✓ zwiedzanie z przewodnikiem Pizy, Sieny, Florencji
✓ Lukka, Volterra, San Gimigano, Arezzo, Cortona

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 6 dni
Cena od 1690 zł/os.

Rzym samolotem (TWS)

✓ zwiedzanie z przewodnikiem Rzymu i Watykanu
✓ Koloseum, Panteon, Bazylika św. Piotra

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 4 dni
Cena od 2390 zł/os.

Paryż samolotem (TFS)

✓ wjazd na Wieżę Eiffla, rejs statkiem po Sekwanie
✓ Wersal, Bazylika Sacré-Cœur, Panteon

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 4 dni
Cena od 1790 zł/os.

Paryż z Disneylandem (TF1)

✓ całodzienna wizyta w Eurodisnayland
✓ Luwr, Wersal, Wieża Eiffla, Ogród Luksemburski

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 6 dni
Cena od 1690 zł/os.

Hiszpania przez Europę (TH1)

✓ Awinion, Girona, Barcelona, Monaco, Werona i Padwa
✓ park Güell, Montserrat, oceanarium w Barcelonie

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 9 dni
Cena od 2390 zł/os.

Grecja. Od Salonik po Ateny (TG1)

✓ Ateny, Meteory, Termopile, Mykeny, Nafplio, Saloniki
✓ codzienne zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 8 dni
Cena od 2420 zł/os.

Berlin po sąsiedzku (TN1)

✓ Berlin, Poczdam
✓ Katedra Berlińska, Mur Berliński, Wieża Telewizyjna

Zakwaterowanie: hostel


Czas trwania 3 dni
Cena od 930 zł/os.

Austria. Cesarski Wiedeń (TO1)

✓ zwiedzanie z przewodnikiem wiedeńskiej starówki
✓ wzgórze Kahlenberg, Pałac Schönbrunn

Zakwaterowanie: hostel


Czas trwania 3 dni
Cena od 1070 zł/os.
Loader