Zagraniczne wycieczki szkolne

Dłuższe wycieczki zagraniczne to doskonała okazja do integracji uczniów oraz uzupełnienia programu nauczania z użyciem niestandardowych metod nauczania niedostępnych na co dzień w szkole.

Jadąc na wycieczkę szkolną za granicę można zobaczyć na własne oczy niezwykłe miejsca znane z filmów i książek. Na wyjazdach stawiamy na ciekawe i bogate programy. Odwiedzamy największe muzea takie jak paryski Luwr czy słynne Muzea Watykańskie i oglądamy z bliska najbardziej rozpoznawalne historyczne budowle. Wizyta w Koloseum albo zobaczenie Paryża z perspektywy wieży Eiffla to niezwykłe przeżycie dla każdego młodego podróżnika, a dostarczanie pozytywnych emocji to nasze zadanie. Jako że na wycieczkach nie może zabraknąć także odpoczynku i dobrej zabawy w programach znajdujemy miejsce także na największe europejskie parki rozgrywki! W przypadku nietypowych potrzeb grupy przygotowujemy także oferty na zamówienie oraz łączymy grupy szkolne z różnych części Polski.

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 13

Podlasie (TPT-1)

Zapraszamy na wycieczkę z klasą na Podlasie - bogatego w walory przyrodnicze, kulturowe i historyczne. W programie: Tykocin, Białystok, Supraśl, Poczopek, Kruszyniany, Białowieża. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 3 dni
Cena od 650 zł/os.

Kotlina Kłodzka - Praga (TPT-2)

Zapraszamy do Kotliny Kłodzkiej z bogatym zapleczem turystycznym i przyrodniczym. W programie zwiedzanie: Wrocławia, Pragi, Kotliny Kłodzkiej oraz Złotego Stoku.


Czas trwania 4 dni
Cena od 690 zł/os.

Berlin (TN1)

Swoista podróż historyczna. W programie zwiedzanie nie tylko Berlina, ale też Poczdamu. Zakwaterowanie w hostelu oraz transport autokarem.


Czas trwania 4 dni
Cena od 740 zł/os.

Praga i Wiedeń (TC0)

Zapraszamy na wycieczkę szkolna do Pragi i Wiednia - stolic, które po prostu trzeba odwiedzić. Zakwaterowanie w hostelach, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 750 zł/os.

Wyjazd integracyjny - Bałtyk (TPI-1) NOWOŚĆ!

Wyjazd z uczniami nad morze to okazja do integracji klasy oraz zwiedzenie północnej części Polski. W programie: Gdańsk, Łeba, Słowiński Park Narodowy i Jastrzębia Góra. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 770 zł/os.

Wyjazd integracyjny - Karpacz i Zamki (TPI-3) NOWOŚĆ!

Połącz integracje klasy z poznawaniem Polskich gór oraz historii. W programie: Kowary, Świątynia Wang, Samotnia, Strzecha Akademicka, Zamek Czocha, Karpacz. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 770 zł/os.

Rzym (TWS)

Wizyta w wiecznym mieście - Rzymie. Podróż do strożytności, która przeplata się z nowoczesnością. Zakwaterowanie w hotelu i transport samolotem.


Czas trwania 4 dni
Cena od 1040 zł/os.

Włochy Toskania (TW2)

Zapraszamy do malowniczej Toskanii, gdzie zwiedzimy Floręcje, Arezzo, Cartone, Sienę, San Gimignano, Valterre, Pizę i Lukke. Zakwaterowanie w hotelu i transport autokarem.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1050 zł/os.

Włochy (TW1)

Podróż do Florencji, Rzymu, Watykanu i Wenecji - największych kolebek kulturowych Włoch. Zakwaterowanie w hotelu i transport autokarem.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1080 zł/os.

Ateny (TGS)

Wycieczka z klasą do Aten - kolebki cywilizacji, filozofii i sztuki. Zakwaterowanie w hotelu, transport samolotem.


Czas trwania 4 dni
Cena od 1140 zł/os.

Paryż (TF1)

Wycieczka do światowej kolebki kultury i sztuki. Zobaczycie Wieżę Eiffla, Luwru, katedrę Notre Dame. Na zakończenie wizyta w Parku Rozrywki Eurodisneyland. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1220 zł/os.

Hiszpania (TH1)

Zwiedzanie Katalonii i podróż przez epoki skryte w mieście Barcelona. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.


Czas trwania 9 dni
Cena od 1550 zł/os.

Szwajcaria "kraj 4 kultur" (TR2)

Wycieczka do krainy gór, lodowców, jezior, wodospadów i rzek. W programie: Zurych, Bermo, Broc, Genewa. Zakwaterowanie w hostelach/ schroniskach młodzieżowych. Transport autokarem.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1620 zł/os.
Loader