Wycieczki szkolne za granicą - oferta na rok 2023/2024

Nowoczesne metody edukacji zakładają nie tylko wykładanie wiedzy teoretycznej, określonej ramami programu nauczania. Równie ważne i warte przekazania są bowiem inne wartości i kompetencje, takie jak inteligencja emocjonalna, ciekawość świata, kreatywność czy zdolności interpersonalne. Nauczanie ich jest dużo łatwiejsze poza szkolną klasą, dlatego warto czasem zmienić środowisko!

Dłuższe wycieczki zagraniczne to doskonała okazja do integracji uczniów oraz uzupełnienia programu nauczania o niestandardowe, bardziej kreatywne i trudno dostępne na co dzień metody pedagogiczne.

Wycieczki szkolne za granicę 2023/2024

Organizujemy wycieczki szkolne dla młodzieży i nauczycieli, z uwzględnieniem transportu, wyżywienia, zakwaterowania oraz programu każdego dnia. W ramach naszej oferty można odwiedzić tak atrakcyjne kraje jak Hiszpania, Grecja, Francja i Włochy, ale także naszych bliższych sąsiadów: Niemcy, Czechy, Litwę.

Staramy się, aby układane przez nas programy były przede wszystkim różnorodne i inspirujące, a planowane aktywności dostarczały zawsze pozytywnych emocji. Odwiedzamy największe muzea, takie jak paryski Luwr czy słynne Muzea Watykańskie, i oglądamy z bliska najbardziej rozpoznawalne historyczne budowle. Jadąc na wycieczkę szkolną za granicę, można na własne oczy zobaczyć niezwykłe miejsca znane z filmów i książek, co dla młodych ludzi jest nie lada gratką! Wizyta w Koloseum albo widok Paryża z samego szczytu wieży Eiffla to niezwykłe przeżycia dla każdego młodego podróżnika.

Jednak nie samym zwiedzaniem żyje człowiek! Na zagranicznych wycieczkach nie może zabraknąć także odpoczynku i dobrej zabawy, dlatego znajdujemy czas na największe europejskie parki rozgrywki. W przypadku nietypowych potrzeb uczestników przygotowujemy oferty na zamówienie oraz łączymy grupy szkolne z różnych części Polski.

Po wielu miesiącach przerwy podróżowanie za granicę znowu jest możliwe – zapraszamy do zapoznawania się z ofertą na rok 2023/2024!

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 9

Włoskie ABC (TW1)

Podróż do Florencji, Rzymu, Watykanu i Wenecji - największych kolebek kulturowych Włoch. Zakwaterowanie w hotelu i transport autokarem.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1590 zł/os.

Rzym samolotem (TWS)

Wizyta w wiecznym mieście - Rzymie. Podróż do strożytności, która przeplata się z nowoczesnością. Zakwaterowanie w hotelu i transport samolotem.


Czas trwania 4 dni
Cena od 1690 zł/os.

Paryż samolotem (TFS)

Wycieczka szkolna dla miłośników francuskiej kultury. Odwiedź z nami największe, paryskie atrakcje. Zakwaterowanie w hotelu, transport samolotem.


Czas trwania 4 dni
Cena od 1790 zł/os.

Paryż z Disneylandem (TF1)

Wycieczka do światowej kolebki kultury i sztuki. Wspólnie zobaczymy Wieżę Eiffla, Luwru, katedrę Notre Dame. Na zakończenie wizyta w Parku Rozrywki Eurodisneyland. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1690 zł/os.

Hiszpania przez Europę (TH1)

Zwiedzanie Katalonii i podróż przez epoki skryte w mieście Barcelona. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.


Czas trwania 9 dni
Cena od 2190 zł/os.

Grecja. Od Salonik po Ateny (TG1)

Odwiedź starożytną Grecję i poznaj największe skarby historii - Meteory, Termopile, Mykeny, Epidauros, Saloniki oraz Ateny. Zakwaterowanie w hotelach oraz transport autokarem.


Czas trwania 8 dni
Cena od 2150 zł/os.

Berlin po sąsiedzku (TN1)

Swoista podróż historyczna. W programie zwiedzanie nie tylko Berlina, ale też Poczdamu. Zakwaterowanie w hostelu oraz transport autokarem.


Czas trwania 3 dni
Cena od 820 zł/os.

Praga. W złotym mieście (TC1)

Zobacz razem z nami największe atrakcje stolicy Czech - Pragi. W programie min. Vaclavske Namesti, Most Karola, rejs po Wełtawie, Kutna Hora. Zakwaterowanie w hostelu, transport autokarowy.


Czas trwania 3 dni
Cena od 790 zł/os.

Austria. Cesarski Wiedeń (TO1)

Zapraszamy do stolicy Austrii - Wiednia, miasta zabytków i zachwycającej architektury. Zawitamy także na wzgórze Kahlenberg. Transport autokarem, zakwaterowanie w hostelu.


Czas trwania 3 dni
Cena od 990 zł/os.
Loader