Wycieczki szkolne do Hiszpanii

Wycieczki szkolne do Hiszpanii - autokarem lub samolotem. Zobacz dostępne programy wyjazdów do Barcelony albo do Malagi. Zwiedzaj niezwykłe miejsca w Hiszpanii albo ucz się w renomowanej szkole językowej. Baw się. Ucz. Poznawaj razem z ATAS.

Zakochaj się w Hiszpanii dzięki wspólnym wyjazdom! Możesz wybrać Figueres - miejsca urodzenia Salvadora Dali, Montserrat, Barcelonę z niezwykłą Bazyliką Sagrada Familia, wpisany na listę UNESCO park Güell a także imponujące Oceanarium. Odkryj Tossa de Mar - urokliwe miasteczko położone wokół średniowiecznego zamku. Wycieczki szkolne do Hiszpanii to także okazja do poznania pięknych plaż Costa Brava i Costa del Sol. Możesz także połączyć wycieczkę z kursem hiszpańskiego w renomowanej szkole językowej. Sprawdź dostępne terminy na wycieczki szkolne do Hiszpanii.

Podaruj swoim uczniom trochę słońca – zarezerwuj wycieczkę szkolną do Hiszpanii

Jednym ten kraj nieodłącznie kojarzy się z największymi klubami piłkarskimi na świecie, czyli Realem i Barceloną. Inni zwrócą uwagę na jego burzliwą historię – przecież jeszcze w średniowieczu państwo było teatrem działań wojennych pomiędzy muzułmanami i chrześcijanami, by już kilkaset lat później stać się dzięki sukcesom kolonialnym światowym supermocarstwem. Jeszcze inni pokochają Hiszpanię za przyjemny do życia klimat, otwartość jej mieszkańców, rajskie plaże nad Oceanem Atlantyckim i Morzem Śródziemnym albo za modernistyczną architekturę Barcelony. Jedno jest pewne – to idealne miejsce na niezapomnianą wycieczkę szkolną! Wystarczy zresztą zapytać samych uczniów, a szybko przekonasz się, że pomysł wyjazdu na Półwysep Iberyjski przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym z nich.

Czemu warto wyruszyć właśnie z nami?

Wycieczki szkolne do Hiszpanii już od lat cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju. Nasza oferta ma jednak w sobie coś absolutnie wyjątkowego. Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji opracowaliśmy program, który pozwala nie tylko poznać monumentalne dzieła Gaudiego i zachwycić się słynnym barcelońskim oceanarium, ale zajrzeć również np. do muzeum poświęconego twórczości Salvadora Dali w Figueres. Dodatkową opcją jest złożenie wizyty na Camp Nou, gdzie na co dzień bramki strzela Robert Lewandowski.

9-dniowa, autokarowa wycieczka szkolna do Hiszpanii zaprowadzi nas też, niejako przy okazji, do tchnącej magią Werony, w której dzieje się akcja szekspirowskiego dramatu „Romeo i Julia”. Na uczestników organizowanego przez nas wyjazdu czekają ponadto odwiedziny w najbardziej luksusowej dzielnicy Monako, czyli Monte Carlo, a także zwiedzanie imponującej katedry Notre-Dame w Awinionie. Wszystkie te atrakcje zapewniamy Ci za naprawdę niewielkie pieniądze, już od 1940 zł od osoby – łącznie z wyżywieniem, zakwaterowaniem i opieką doświadczonego pilota!

Wyrusz ze swoimi uczniami w pełną przygód wycieczkę szkolną do Hiszpanii. Gwarantujemy, że z wyjazdu wrócicie z nowym zapasem energii do działania i mnóstwem pięknych wspomnień :)

A
Liczba wycieczek spełniających kryteria: 2

Malaga - Español vs English (THM)

✓ 15 lekcji w szkole (hiszpański lub angielski)
✓ Malaga, Kordoba

Zakwaterowanie: rodziny hiszpańskie

 


Czas trwania 8 dni
Cena od 0 zł/os.

Hiszpania przez Europę (TH1)

✓ Awinion, Girona, Barcelona, Monaco, Werona i Padwa
✓ park Güell, Montserrat, oceanarium w Barcelonie

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 9 dni
Cena od 2390 zł/os.
Loader