Rekomendacje

Pilot i kierowcy na medal

Chciałabym serdecznie podziękować Agencji Atas za wspaniale zorganizowany wyjazd. Program wycieczki, praca kierowców (zwłaszcza p. Roberta!) i pana pilota Patryka - na medal! Pan Patryk jest bardzo opanowanym człowiekiem, który świetnie radzi sobie w sytuacjach stresowych; doskonale wyczytywał nastroje młodzieży, słuchał ich i dopasowywał plan do ich potrzeb; dbał o detale, wykazywał się dużą troską o uczestników i opiekunów.

~ Zespół Szkół nr 5, Gdynia

Po prostu super! (Londyn 4.02.2019)

Wszystko było super. Pani Ania jest rewelacyjną pilotką i postawiła wysoko poprzeczkę dla kolejnych pilotów :) Zrealizowaliśmy cały plan bez problemów. Pieniążki zostały rozliczone. Kierowcy i autokar także super. Hostel lepszy niż się spodziewaliśmy. Tak więc wszystko było na jak najwyższym poziomie - po prostu super. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością skorzystamy z Państwa oferty w przyszłości i będziemy Was polecać.

~ Zespół Szkół w Lubawie

Zadowolona młodzież (Malta)

Bardzo dziękuję za zorganizowanie Warsztatów Językowych na Malcie. Młodzież jest zachwycona.Podobały im się zajęcia w szkole oraz sama Malta. U rodzin również było wszystko w porządku, tylko narzekali na kanapki.Można zasugerować ,aby zamienić chleb tostowy na chleb np.maltański( bardzo smaczny). Jeszcze raz bardzo dziękuję.

~ Szkoła Podstawowa nr 311 z oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi

Najlepsza pilotka na świecie (Londyn)

Cała organizacja i przebieg wycieczki był na wyższym poziomie.Autokar przybył na czas i był komfortowy, kierowcy byli w porządku. Pilotka p.Ania Kania jest najlepszą pilotką na świecie :) tak stwierdziły dzieci i nauczyciele. :)Była bardzo dobrze zorganizowana, miała bardzo dobry kontakt z młodzieżą i nauczycielami, ze wszystkich działań wywiązywała się wzorowo, udzielała pomocy, wskazówek. Co, uważam ,jest bardzo istotne podczas wycieczek.

~ Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku

Przesympatyczni kierowcy (Londyn)

Dziękujemy za super organizację wycieczki do Londynu. Przewodnik p. Jacek super wszystko organizował, dopinał czasowo, i układał atrakcje, uczniowie prze szczęśliwi !!! Kierowcy przesympatyczni i z poczuciem humoru, p. Stasio i p. Robert !!! Na pewno spotkamy się za rok na kolejnej już wycieczce.

~ Liceum Ogólnokształcące w Rykach

Niepowtarzalne doświadczenie (Londyn)

Przełom marca i kwietnia tego roku grupa 22 uczennic i uczniów naszej szkoły spędziła na warsztatach językowych w Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii. Cztery dni spędzone w tym pięknym i bogatym w przeróżne atrakcje mieście okazały się niepowtarzalnym doświadczeniem.(...) W klimat miasta, tak wielokulturowego i historycznego, tradycyjnego i nowoczesnego, muzycznego i literackiego wprowadził nas dziarskim krokiem i wspaniałymi anegdotycznymi opowieściami pan przewodnik Krzysztof, który, spełniając nasze oczekiwania, zaprowadził nas na przykład na sekretną, zresztą przepiękną i magiczną, ulicę Pokątną i Przekątną, po której spacerował Harry Potter...

~ Gminny Zespół Szkół w Ozimku

ATAS dobry duch szkoły (Londyn, Paryż, Budapeszt)

Agencja Turystyczna ATAS jest dobrym duchem szkoły niemal od zawsze. Od wielu, wielu lat współpracuje z nami. Dzięki Atasowi uczniowie szkoły odbyli wspaniałe wycieczki do Paryża, Londynu, Budapesztu, a także wyjazdy językowe na Wyspy Brytyjskie. Zawsze były one doskonale zorganizowane, program – na wysokim poziomie, a opieka w trakcie podróży – kompetentna, troskliwa i serdeczna.

~ Szkoła Podstawowa nr 124 w Warszawie

Fantastyczna współpraca z pilotką (Londyn)

Pragniemy gorąco podziękować za organizację naszego wyjazdu edukacyjnego do Londyn 2014. - za przemiłą współpracę z Paniami z krakowskiego biura - rzetelna wizytówka firmy- za fantastyczną współpracę z pilotką (...) jej profesjonalizm ale i osobowość, kontakt z młodzieżą - za bezpieczną podróż i cierpliwość - przede wszystkim kierowców

~ Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Niepołomicach

Indywidualne podejście do potrzeb (Paryż)

Chciałabym serdecznie podziękować za niezwykle udany wyjazd i moc pozytywnych wrażeń dostarczonych naszym uczniom. W szczególności pragniemy podziękować Pani Marcie za profesjonalizm, uprzejmość, całoroczny monitoring przygotowań do wyjazdu i dostosowanie oferty do indywudialnych potrzeb i zainteresowań grupy wycieczkowej. (…) Dziękujemy i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości w tym samym gronie zwiedzimy niejeden zakątek Europy.

~ Gimnazjum nr 72 w Warszawie

Kompetentne podejście do organizacji i niezwykle twórcza postawa pilota (Londyn)

Pragnę podziękować Pani Agacie Leśniańskiej za niezwykle życzliwe i kompetentne podejście do spraw organizacyjnych i finansowych naszego wyjazdu. Jechaliśmy wygodnym autokarem, kierowcy byli przyjaźnie nastawieni do młodzieży, a liczba postojów na trasie była wystarczająca. Wszystkie punkty programu zostały zrealizowane – na szczególną uwagę zasługuje niezwykle twórcza postawa pilota.

~ Gimnazjum nr 112 w Warszawie

Profesjonalna obsługa wycieczki (Paryż)

W terminie 7-12 stycznia 2014 grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami brała udział w wycieczce do Paryża organizowanej i obsługiwanej przez Biuro Turystyki i Wypoczynku ATAS. (…) Proszę o przekazanie podziękowania i wyrazów uznania dla wszystkich osób odpowiedzialnych za profesjonalną obsługę wycieczki.

~ Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu

Świetni gospodarze w Wallington (Londyn)

Uczniowie Gimnazjum nr 4 w Rumi wyruszyli na warsztaty do Londynu pełni obaw, ale również pełni oczekiwań. Już po pierwszym dniu stres minął i radośnie rozpoczęliśmy 'exploring' Londynu z fantastyczną Panią Gabrysią. Bardzo dziękujmy za miło i intensywnie spędzone dni oraz przesyłamy szczególne podziękowania dla Ann, która zorganizowała nam świetnych gospodarzy w Wallington. Pozdrawiamy także sympatycznych Panów kierowców.

~ Gimnazjum nr 4 w Rumii

Doskonały program (Malta)

Doskonale przygotowany program wycieczki sprawił, że młodzież była przez cały czas bardzo zainteresowana i zachwycona tym, co zobaczyła na Malcie. Warsztaty z języka angielskiego prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lektorów pozwoliły na przełamanie barier językowych oraz otwarcie się naszych uczniów na rozmowy ze słuchaczami z innych krajów (...) Wspaniałe wycieczki przybliżające historię oraz geografię Malty, cudowne rejsy, odkrywanie bajkowych zakątków Comino czy Gozo pozostaną w pamięci na zawsze...

~ Gimnazjum nr 3 w Trzebinii

Pełny profesjonalizm (Londyn)

My, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Jerzmanowicach biorący udział w wycieczce do Londynu w dniach 12-17 listopada 2018 roku, pragniemy gorąco podziękować pilotowi - pani Gabrysi, kierowcom - panom Wieśkowi i Czarkowi za pełny profesjonalizm, pomoc i wsparcie okazywane na każdym etapie wspólnej podróży.

~ Zespół Szkół w Jerzmanowicach

ATAS jako jedno z najlepszych biur (Londyn)

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wielbarku wraz z opiekunami przesyłają serdeczne podziękowania oraz słowa uznania za bardzo dobrą organizację wycieczki do Londynu w dniach 28.01 - 2.02.2019 roku, która upłynęła nam w miłej i atmosferze i spełniła nasze oczekiwania. Niezapomniane wrażenia będą towarzyszyć nam jeszcze przez długie miesiące. Przewodnik - pani Ania wykazała się dużą wiedzą, kulturą i troską o bezpieczeństwo grupy. Biuro Turystyczne ATAS polecamy jako jedno z najlepszych Biur profesjonalnie zajmujących się turystyką zagraniczną.

~ Szkoła Podstawowa w Wielbarku

Nad wyraz spełnione oczekiwania (Londyn)

Wycieczka została profesjonalnie przygotowana i zorganizowana zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Program wycieczki został zrealizowany w całości, a wszystkie aspekty organizacyjne: autokary (wraz z bardzo uprzejmymi i kompetentnymi kierowcami), odpowiedni dobór rodzin brytyjskich (warunki zakwaterowania i wyżywienie byty miłym zaskoczeniem) oraz bezpośredni kontakt z przedstawicielem biura Podróży ATAS, p. Michałem nad wyraz spełniły nasze oczekiwania. Ogromnie zadowoleni byliśmy z opieki przewodniczki Gabrieli, która przez całą wycieczkę dzieliła się z nami obszerną wiedzą na temat historii Anglii oraz zwiedzanych obiektów, a jej profesjonalizm i doświadczenie pozwoliły nam w pełni cieszyć się tym wyjazdem.

~ Szkołą Podstawowa nr 3 we Włodawie
Loader