Obozy językowe w Polsce - nad morzem oraz w górach


Czy nauka angielskiego może być równie ekscytująca, jak wakacyjna przygoda? Oczywiście, że tak - nie trzeba nawet wyjeżdżać z Polski! Obozy językowe nad morzem i w górach to propozycja, która łączy szlifowanie mowy brytyjskich dżentelmenów z aktywnym wypoczynkiem. Podczas takiego wyjazdu uczestnicy mają niepowtarzalną okazję, by nie tylko podszkolić angielski pod okiem doświadczonych native speakerów, ale również poczuć rytm fal, spróbować lokalnych przysmaków, pooddychać świeżym górskim powietrzem i nauczyć się kochać dziką przyrodę.

Holistyczne podejście do nauki - trening dla ciała i umysłu

Obozy językowe w Polsce nastawione są na swobodną konwersację i rozwijanie dziecięcej wyobraźni. Uczestnicy wycieczek w góry i nad morze uczą się poprzez działanie, włączając się w różnorodne projekty grupowe. Nauka poprzez teatr uliczny czy warsztaty pisania pozwalają uczniom w pełni zanurzyć się w języku obcym. Górskie wędrówki, laserowy paintball i kreatywne warsztaty tematyczne - wszystko to sprzyja nie tylko poznawaniu nowych słów, ale i budowaniu trwałych przyjaźni.

Jedyny taki obóz językowy w polskich górach - poznaj Tatry z Harrym Potterem!

Z dala od miejskiego zgiełku młodzi adepci mogą znaleźć się w samym centrum magicznych wydarzeń. Inspirujące lekcje wzorowane na tych z Hogwartu to okazja do przełamania bariery mówienia i do przeżycia przygody jak z najlepszych powieści o młodym czarodzieju. Zarówno prowadzący, jak i uczestnicy tego obozu językowego porozumiewają się wyłącznie po angielsku. W samym sercu najwyższych polskich gór, w Poroninie, uczniowie mogą warzyć eliksiry, rozegrać mecz quidditcha, a nawet wyruszyć na najważniejszą misję w historii magicznego świata - poszukiwanie horkruksów!

Obozy językowe w Polsce - tylko z biurem ATAS

Nauka angielskiego jest wyśmienitym pretekstem do przeżywania przygód. Wspomnienia, które młodzi ludzie gromadzą podczas krajowych obozów językowych nad morzem i w górach, często zostają z nimi na długie lata, a zdobyte umiejętności otwierają przed nimi zupełnie nowe horyzonty. Dlatego nie warto zwlekać - zarezerwuj miejsce na letnim obozie językowym w Tatrach lub nad Bałtykiem dla swojego dziecka!

Loader