Wynajem autokarów

Szanowni Państwo, poza ofertą wycieczek i warsztatów językowych w roku szkolnym, oraz letnich obozów młodzieżowych i kursów językowych w międzynarodowych szkołach, w naszej ofercie znajdziecie także usługę wynajęcia autokarów.
Jako firma, która organizuje regularne wyjazdy krajowe i zagraniczne dla młodzieży, dysponujemy własnymi autokarami oraz na stałe zatrudniamy kierowców, którzy współpracują z ATAS od wielu lat.

autokar ATAS wynajem autokar ATAS wynajem

Świadczenia transportowe i wynajem pojazdów nie są podstawą naszej działalności, nie mniej jednak już od prawie 30 lat związani jesteśmy pośrednio lub bezpośrednio właśnie z tą formą usługi. W latach 90' ATAS prowadził regularne połączenia autokarowe do Anglii, które pozwoliły wielu Polakom po raz pierwszy odwiedzić Londyn oraz inne miasta w Wielkiej Brytanii. Obecnie posiadanie własnych autokarów pozwala nam przede wszystkim na kompleksową realizację organizowanych przez nas wyjazdów.

wynajem autokarów ATASautokar ATAS wynajem

Nasze zawsze sprawne pojazdy, zapewnią Państwu przede wszystkim wygodną i bezpieczną podróż. Autokary posiadają aż 57 miejsc dla pasażerów i są w pełni wyposażone. Na pokładzie autokaru znajdziecie m.in. klimatyzacje, uchylne fotele, WC, mikrofon oraz sprzęt do odtwarzania DVD, który wielokrotnie umila czas szczególnie przy tych najdłuższych trasach.

Poza bardzo dobrym stanem technicznym pojazdów, cenną wartością dodaną do usługi są nasi doświadczeni kierowcy, którzy mają wieloletni staż w branży transportowej oraz posiadają odpowiednie umiejętności, szczególnie pod kątem pracy z młodzieżą.

Autokary idealnie przystosowane są dla grup szkolnych lub zorganizowanych wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Dlatego też nasza oferta jest w głównej mierze kierowana do organizatorów wycieczek, szkól, biur podroży, jak również do klientów indywidualnych. Jeśli zatem zainteresowani są Państwo wynajęciem jednego z naszych pojazdów albo wstępnym zapoznaniem się z cennikiem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

KONTAKT:
e-mail: transport@atas.pl
tel.: +48 606 776 177

autokar ATAS wynajem autokar ATAS wynajem

VDL Futura
rocznik: 2013
57 miejsc dla pasażerów + 2 kierowców

VDL Futura
rocznik: 2016
57 miejsc dla pasażerów + 2 kierowców


Transport autokarowy na nasze wycieczki planujemy w systemie PlanBus.pl

Loader