Wycieczki szkolne do Francji

Wycieczka szkolna do Paryża to jedna z najpopularniejszych propozycji ATAS, z wyjazdów skorzystały dziesiątki szkół w całej Polsce. Paryż oferuje wspaniałe zabytki architektury, możliwość odwiedzenia najbardziej znanych muzeów a także malownicze rejsy po Sekwanie i spacery śladami wielkich polskich emigrantów - Fryderyka Chopina, Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego czy Marii Skłodowska-Curie. Interesuje Cię wycieczka szkolna do Francji? Zobacz dostępne programy i terminy wyjazdów.

Nie można zapomnieć także o niesamowitej zabawie w Parku Rozrywki Eurodisneyland, która będziesz wielką atrakcją, nie tylko dla najmłodszych dzieci. Pobyt w najbardziej znanym na świecie parku rozrywki to ciekawe urozmaicenie bogatego programu zwiedzania, w którym można uwzględnić między innymi Wersal, Luwr, Plac Concorde, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Pigalle, spacer po Ogrodzie Luksemburskim i oczywiście wieżę Eiffla.

Atrakcyjne cenowo wycieczki szkolne do Francji 

Kraj niedawnych finalistów mistrzostw świata w piłce nożnej od dawna przyciąga osoby zafascynowane najwybitniejszymi dziełami sztuki. To przecież właśnie w paryskim Luwrze, jednym z największych muzeów na świecie, można na własne oczy ujrzeć oryginalną Mona Lisę Leonarda da Vinci, Wenus z Milo czy stelę z Kodeksem Hammurabiego. Zorganizowana przez nas wycieczka szkolna do Francji to również idealna okazja, aby z bliska przyjrzeć się kunsztowi starożytnych artystów i rzemieślników. Pośród ponad 50 000 dzieł wchodzących w skład kolekcji egipskiej znajdują się między innymi świetnie zachowane instrumenty muzyczne, broń, biżuteria czy bogato rzeźbione sarkofagi. Trudno o lepsze miejsce, aby uświadomić uczniom geniusz twórców reprezentujących wszystkie epoki w historii sztuki – to cenna lekcja, która na pewno zaprocentuje w przyszłości! 

Podczas wycieczki do Francji odwiedzimy jednak dużo więcej atrakcji. Zajrzymy choćby do słynnego pałacu wersalskiego, który każdego roku odwiedza nawet 10 milionów turystów, udamy się na poszukiwania dzwonnika z powieści Wiktora Hugo w monumentalnej katedrze Notre-Dame i zobaczymy, jak prezentuje się panorama Paryża z samego szczytu Wieży Eiffla. Gwarantujemy, że chwile spędzone w takich miejscach zapiszą się na stałe nie tylko w Waszych umysłach, ale też w duszach. 

Podróże z ATAS uczą, bawią i tworzą piękne wspomnienia

W ofercie znajdują się 4 lub 6-dniowe szkolne wycieczki do Francji, podczas których uczestnikom towarzyszy doświadczony, polskojęzyczny pilot. Wyjazdy są więc czymś więcej niż tylko możliwością zobaczenia znanych na całym świecie zabytków. Dzięki opiekunowi, uczniom w każdym wieku łatwiej będzie zrozumieć, jak ważne znaczenie zajmują poszczególne obiekty w historii kraju nad Sekwaną. Pilot opowie również wiele zapadających w pamięć ciekawostek i zadba o odpowiedni balans pomiędzy intensywnym zwiedzaniem, a relaksem w ulubionych miejscach paryżan. 

Warto pamiętać, że w przypadku naszych wycieczek do Francji istnieje możliwość łączenia grup. To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla mniejszych szkół. W razie pytań dotyczących oferty lub programu wyjazdów, zapraszamy do kontaktu! 

A
Liczba wycieczek spełniających kryteria: 2

Paryż samolotem (TFS)

✓ wjazd na Wieżę Eiffla, rejs statkiem po Sekwanie
✓ Wersal, Bazylika Sacré-Cœur, Panteon

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 4 dni
Cena od 1790 zł/os.

Paryż z Disneylandem (TF1)

✓ całodzienna wizyta w Eurodisnayland
✓ Luwr, Wersal, Wieża Eiffla, Ogród Luksemburski

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 6 dni
Cena od 1690 zł/os.
Loader