Wycieczki szkolne do Francji

Wycieczka szkolna do Paryża to jedna z najpopularniejszych propozycji ATAS, z wyjazdów skorzystały dziesiątki szkół w całej Polsce. Paryż oferuje wspaniałe zabytki architektury, możliwość odwiedzenia najbardziej znanych muzeów a także malownicze rejsy po Sekwanie i spacery śladami wielkich polskich emigrantów - Fryderyka Chopina, Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego czy Marii Skłodowska-Curie. Interesuje Cię wycieczka szkolna do Francji? Zobacz dostępne programy i terminy wyjazdów.

Nie można zapomnieć także o niesamowitej zabawie w Parku Rozrywki Eurodisneyland, która będziesz wielką atrakcją, nie tylko dla najmłodszych dzieci. Pobyt w najbardziej znanym na świecie parku rozrywki to ciekawe urozmaicenie bogatego programu zwiedzania, w którym można uwzględnić między innymi Wersal, Luwr, Plac Concorde, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Pigalle, spacer po Ogrodzie Luksemburskim i oczywiście wieżę Eiffla.

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 2

Paryż (TF10-e) TANIA WYCIECZKA SZKOLNA

Wycieczka do Paryża to lekcja historii, kultury europejskiej i dziedzictwa Francji. W programie zwiedzanie Bazyliki Sacre-Coeur, Luwru, Katedry Notre- Dame, Rejs statkiem po Sekwanie. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1040 zł/os.

Paryż (TF1)

Wycieczka do światowej kolebki kultury i sztuki. Zobaczycie Wieżę Eiffla, Luwru, katedrę Notre Dame. Na zakończenie wizyta w Parku Rozrywki Eurodisneyland. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1220 zł/os.
Loader