Wycieczki szkolne do Wielkiej Brytanii

Przełam barierę mówienia w Londynie, ucz się angielskiego w codziennych, naturalnych sytuacjach, podczas zwiedzania. Wycieczki szkolne do Anglii mają formę zwiedzania połączonego z nauką. Zadania mogą być wykonywane w grupach albo indywidualnie. W niektórych programach występują także lekcje muzealne albo spacery z anglojęzycznym przewodnikiem. Okazją do rozmowy jest także zakwaterowanie u rodzin brytyjskich.

Wycieczka szkolna do Londynu to więcej niż nauka angielskiego w naturalnym środowisku. To także żywa lekcja historii i geografii. W ciągu kilki dni można bliżej poznać takie postacie jak William Shakespeare, Winston Churchill, Henryk VIII czy Anna Boleyn. Wycieczki szkolne do Anglii pozwolą dowiedzieć się więcej na temat rodziny królewskiej. a także być w kultowych miejscach takich jak London Eye, Muzeum Figur Woskowych madame Tussauds czy w Hyde Parku.

Fascynujące podróże, które zaszczepią w uczniach ciekawość świata

Choć oczywiście nasze wycieczki do Wielkiej Brytanii są tak skonstruowane, że Twoi podopieczni będą mieli okazję do zapoznania się z najważniejszymi zabytkami tego kraju, ich programy są naprawdę nieszablonowe. Na pewno więc przypadną też do gustu tym uczniom, którzy już wcześniej gościli w Londynie i mieli okazję dokładnie przyjrzeć się eksponatom zgromadzonym w brytyjskim Muzeum Nauki lub Historii Naturalnej. Któż mógłby się bowiem oprzeć pokusie stanięcia na słynnym peronie 9¾, przechadzki po ulicy Pokątnej bądź zobaczenia na własne oczy Ministerstwa Magii z książek i filmów o Harrym Potterze? A wyjazd skupiony na zwiedzaniu Londynu od czarodziejskiej strony to przecież tylko jedna spośród całego mnóstwa wycieczek do Anglii, które mamy do zaproponowania! Jeżeli pragniesz zaszczepić w młodych ludziach miłość do podróży i skutecznie zachęcić ich, aby śmiało ruszali w interesujące ich miejsca już w dorosłym życiu, oferta firmy ATAS jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Autokarowe i samolotowe wycieczki do Anglii – nauka, która zaprocentuje w przyszłości

Przygotowane przez nas wyjazdy to nie tylko świetna okazja do nauki samodzielności, integracji z kolegami z klasy i zobaczenia zabytków znanych z podręczników. W bogatej ofercie kryją się też wycieczki do Wielkiej Brytanii ukierunkowane typowo na naukę angielskiego. Nawet tak krótki (maksymalnie 9-dniowy) wypad pozwala intensywnie podszkolić się z gramatyki, poszerzyć słownictwo, ale przede wszystkim złapać kontakt z żywym językiem używanym na co dzień, który przecież mocno różni się od języka literackiego. Wyjazdy takie jak „Londyn maksymalnie językowy” czy „Brighton. English School” obejmują kursy w renomowanych szkołach językowych, gdzie zajęcia w formie warsztatów prowadzone są pod okiem native speakerów. Tego rodzaju wycieczka do Anglii to idealny wybór, by nauczyć się swobodnie rozmawiać w najpopularniejszym obecnie języku na świecie!

Zapoznaj się z całą naszą ofertą wycieczek szkolnych do Wielkiej Brytanii – jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich wyjazd wprost skrojony na miarę potrzeb Twojej klasy!

A
Liczba wycieczek spełniających kryteria: 8

Londyn. Must see (TA0)

✓ zwiedzanie największych atrakcji Londynu
✓ Tower of London, London Eye, St. Paul’s Cathedral

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 6 dni
Cena od 1840 zł/os.

Londyn, Cambridge & Canterbury (TA2)

✓ katedra Canterbury z audio-przewodnikiem
✓ zamek Leeds, miasteczko uniwersyteckie w Cambridge

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 6 dni
Cena od 1880 zł/os.

Londyn śladami Harry'ego Pottera (TA4)

✓ Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki
✓ tematyczne spacery po Oxfordzie i Londynie

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 6 dni
Cena od 1870 zł/os.

Londyn maksymalnie językowy (TAC)

✓ zajęcia z native speakerami w klasach
✓ lekcje muzealne w Tower of London, Galerii Narodowej

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 6 dni
Cena od 1880 zł/os.

London view. Hotel (TA10)

✓ lekcja muzealna w Tower of London
✓ London Eye, wzgórze Greenwich, Muzeum Nauki

Zakwaterowanie: hotel


Czas trwania 6 dni
Cena od 2190 zł/os.

Londyn samolotem (TA13)

✓ rejs po Tamizie, Park św. Jakuba, Westminster
✓ zwiedzanie 6 muzeów m.in. Muzeum Morskie, Galeria Narodowa

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 5 dni
Cena od 1590 zł/os.

Brighton. English School - autokar (TAK-1A)

✓ kurs językowy w klasach (16 lekcji)
✓ Londyn, Oceanarium, Lewes Castle, Seven Sisters, laser zone

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 9 dni
Cena od 4250 zł/os.

Brighton. English School - samolot (TAK-1S)

✓ kurs językowy w klasach (16 lekcji)
✓ Londyn, Seven Sisters, Galeria Narodowa, kręgle

Zakwaterowanie: rodziny brytyjskie


Czas trwania 7 dni
Cena od 5490 zł/os.
Loader