Wycieczki do Wielkiej Brytanii

Przełam barierę mówienia w Londynie, ucz się angielskiego w codziennych, naturalnych sytuacjach, podczas zwiedzania. Wycieczki szkolne do Anglii mają formę zwiedzania połączonego z nauką. Zadania mogą być wykonywane w grupach albo indywidualnie. W niektórych programach występują także lekcje muzealne albo spacery z anglojęzycznym przewodnikiem. Okazją do rozmowy jest także zakwaterowanie u rodzin brytyjskich.

Wycieczka szkolna do Londynu to więcej niż nauka angielskiego w naturalnym środowisku. To także żywa lekcja historii i geografii. W ciągu kilki dni można bliżej poznać takie postacie jak William Shakespeare, Winston Churchill, Henryk VIII czy Anna Boleyn. Wycieczki szkolne do Anglii pozwolą dowiedzieć się więcej na temat rodziny królewskiej. a także być w kultowych miejscach takich jak London Eye, Muzeum Figur Woskowych madame Tussauds czy w Hyde Parku.

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 10

Londyn (TA0-e) TANIA WYCIECZKA SZKOLNA

Warsztaty językowe w Londynie wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 990 zł/os.

Londyn (TA0)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1110 zł/os.

Londyn Śladami Harrego Pottera (TA4)

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i Oxfordu ze szczególnym uwzględnieniem miejsc związanych z Harrym Potterem. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1150 zł/os.

Londyn, Cambridge, Canterbury (TA2)

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i innych miast. W programie: Canterbury, Cambridge i Leeds Castle. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1160 zł/os.

Londyn maksymalnie językowy (TAC)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęcia w klasach z native speakers. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1190 zł/os.

Londyn samolotem (TA13)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport na miejscu jest realizowany komunikacją publiczną. Jest także możliwość wynajęcia lokalnego busa. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.


Czas trwania 5 dni
Cena od 1290 zł/os.

Londyn w hostelu (TA10)

Warsztaty językowe z zakwaterowaniem w hostelu. Program językowy wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1390 zł/os.

Anglia & Amsterdam (TAH)

Warsztaty językowe realizowane w niezwykłych miastach: Londynie, Cambridge, Brighton i Amsterdamie. Do wyboru zakwaterowanie u rodzin brytyjskich lub w hostelu. Transport autokarem.


Czas trwania 7 dni
Cena od 1540 zł/os.

Londyn z zajęciami w klasach - samolot (TAP)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęciami w klasach z udziałem native speakers. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.


Czas trwania 5 dni
Cena od 1590 zł/os.

Kurs językowy w Brighton (TAK-1)

Kurs w renomowanej szkole językowej w Brighton. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej. Do wyboru transport autokarowy lub samolotowy.


Czas trwania 7/9 dni
Cena od 2750 zł/os.
Loader