Wycieczki szkolne do Wielkiej Brytanii

Przełam barierę mówienia w Londynie, ucz się angielskiego w codziennych, naturalnych sytuacjach, podczas zwiedzania. Wycieczki szkolne do Anglii mają formę zwiedzania połączonego z nauką. Zadania mogą być wykonywane w grupach albo indywidualnie. W niektórych programach występują także lekcje muzealne albo spacery z anglojęzycznym przewodnikiem. Okazją do rozmowy jest także zakwaterowanie u rodzin brytyjskich.

Wycieczka szkolna do Londynu to więcej niż nauka angielskiego w naturalnym środowisku. To także żywa lekcja historii i geografii. W ciągu kilki dni można bliżej poznać takie postacie jak William Shakespeare, Winston Churchill, Henryk VIII czy Anna Boleyn. Wycieczki szkolne do Anglii pozwolą dowiedzieć się więcej na temat rodziny królewskiej. a także być w kultowych miejscach takich jak London Eye, Muzeum Figur Woskowych madame Tussauds czy w Hyde Parku.

Fascynujące podróże, które zaszczepią w uczniach ciekawość świata

Choć oczywiście nasze wycieczki do Wielkiej Brytanii są tak skonstruowane, że Twoi podopieczni będą mieli okazję do zapoznania się z najważniejszymi zabytkami tego kraju, ich programy są naprawdę nieszablonowe. Na pewno więc przypadną też do gustu tym uczniom, którzy już wcześniej gościli w Londynie i mieli okazję dokładnie przyjrzeć się eksponatom zgromadzonym w brytyjskim Muzeum Nauki lub Historii Naturalnej. Któż mógłby się bowiem oprzeć pokusie stanięcia na słynnym peronie 9¾, przechadzki po ulicy Pokątnej bądź zobaczenia na własne oczy Ministerstwa Magii z książek i filmów o Harrym Potterze? A wyjazd skupiony na zwiedzaniu Londynu od czarodziejskiej strony to przecież tylko jedna spośród całego mnóstwa wycieczek do Anglii, które mamy do zaproponowania! Jeżeli pragniesz zaszczepić w młodych ludziach miłość do podróży i skutecznie zachęcić ich, aby śmiało ruszali w interesujące ich miejsca już w dorosłym życiu, oferta firmy ATAS jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Autokarowe i samolotowe wycieczki do Anglii – nauka, która zaprocentuje w przyszłości

Przygotowane przez nas wyjazdy to nie tylko świetna okazja do nauki samodzielności, integracji z kolegami z klasy i zobaczenia zabytków znanych z podręczników. W bogatej ofercie kryją się też wycieczki do Wielkiej Brytanii ukierunkowane typowo na naukę angielskiego. Nawet tak krótki (maksymalnie 9-dniowy) wypad pozwala intensywnie podszkolić się z gramatyki, poszerzyć słownictwo, ale przede wszystkim złapać kontakt z żywym językiem używanym na co dzień, który przecież mocno różni się od języka literackiego. Wyjazdy takie jak „Londyn maksymalnie językowy” czy „Brighton. English School” obejmują kursy w renomowanych szkołach językowych, gdzie zajęcia w formie warsztatów prowadzone są pod okiem native speakerów. Tego rodzaju wycieczka do Anglii to idealny wybór, by nauczyć się swobodnie rozmawiać w najpopularniejszym obecnie języku na świecie!

Zapoznaj się z całą naszą ofertą wycieczek szkolnych do Wielkiej Brytanii – jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich wyjazd wprost skrojony na miarę potrzeb Twojej klasy!

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 8

Londyn. Must see (TA0)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1690 zł/os.

Londyn maksymalnie językowy (TAC)

Warsztaty na maksa językowe - zajęcia z native speakerami w klasach, praca z zeszytem ćwiczeń, lekcje muzealne oraz zwiedzanie w języku angielskim . Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1790 zł/os.

London view. Hotel (TA10)

Warsztaty językowe w wielokulturowym i zabytkowym Londynie. Żywa nauka języka oraz historii, poprzez zwiedzanie Tower of London, The Shakespeare's Globe, Galerii Narodowej, Muzeum Historii Naturalnej czy Muzeum Nauki. Transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 2090 zł/os.

Londyn, Cambridge & Canterbury (TA2)

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu oraz wizytą w Canterbury, Cambridge i Leeds Castle. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1730 zł/os.

Londyn śladami Harrego Pottera (TA4)

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i Oxfordu ze szczególnym uwzględnieniem miejsc związanych z przygodami literackiego bohatera Harry'ego Pottera. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1720 zł/os.

Londyn samolotem (TA13)

Warsztaty językowe połączone ze zwiedzaniem popularnych muzeów, odkrywaniem zabytków wśród londyńskich ulic oraz spacerów wzdłuż Tamizy. Transport na miejscu odbywa się komunikacją miejską lub wynajętym busem. Zakwaterowanie u rodzin goszczących.


Czas trwania 5 dni
Cena od 1540 zł/os.

Brighton. English School - autokar (TAK-1A)

Kurs w renomowanej szkole językowej w Brighton. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej. Transport autokarowy.


Czas trwania 9 dni
Cena od 3690 zł/os.

Brighton. English School - samolot (TAK-1S)

Kurs językowy w nadmorskim brytyjskim mieście - Brighton. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej.


Czas trwania 7 dni
Cena od 5190 zł/os.
Loader