Dłuższe wycieczki zagraniczne to doskonała okazja do integracji uczniów oraz uzupełnienia programu nauczania z użyciem niestandardowych metod nauczania niedostępnych na co dzień w szkole. Jadąc na wycieczkę szkolną  za granicę można zobaczyć na własne oczy niezwykłe miejsca znane z filmów i książek. Na wyjazdach stawiamy na ciekawe i bogate programy. Odwiedzamy największe muzea takie jak paryski Luwr czy słynne Muzea Watykańskie i oglądamy z bliska najbardziej rozpoznawalne historyczne budowle. Wizyta w Koloseum albo zobaczenie Paryża z perspektywy wieży Eiffla to niezwykłe przeżycie dla każdego młodego podróżnika, a dostarczanie pozytywnych emocji to nasze zadanie. Jako że na wycieczkach nie może zabraknąć także odpoczynku i dobrej zabawy w programach znajdujemy miejsce także na największe europejskie parki rozgrywki! W przypadku nietypowych potrzeb grupy przygotowujemy także oferty na zamówienie oraz łączymy grupy szkolne z różnych części Polski.

 

PARYŻ I DISNEYLAND "Miasto miłości i bajkowa kraina" TF16 dni
 Wycieczka do miasta kamiennych katedr, kolebki artystów, Wieży Eiffla, Luwru oraz Parku Rozrywki Eurodisneyland. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.
od 1100 PLN/os
WŁOCHY "Podróż do źródeł historii" TW16 dni

Podróż do trzech słynnych włoskich miast: Florencji, Rzymu i Wenecji. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.

od 990 PLN/os
BARCELONA "W stolicy Katalonii" THS5 dni
Wycieczka szkolna do Barcelony - miasta słynnych budowlii, fontan, stadionu FC Barcelona, pieknych plaż. Przelot samolotem i zakwaterowanie w hostelu.
od 1430 PLN/os
HISZPANIA "Miasto Cudów i Katalonia" TH19 dni

Zwiedzanie Katalonii i podróż przez epoki skryte w mieście Barcelona. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.

od 1510 PLN/os
SZWAJCARIA "Kraj 4 kultur" TR26 dni

Podróż do kraju 4 kultur i zdumiewających krajobrazów. W programie: Zurych, Berno, Broc, Genewa. Zakwaterowanie w hostelach/ schroniskach młodzieżowych, transport autokarowy.

od 1630 PLN/os

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.