Anglia i Malta to kraje, gdzie najczęściej realizujemy nasze warsztaty językowe. Autorski program łączący naukę i zwiedzanie w atrakcyjnej formie pozwala sprawdzić swoje umiejętności językowe w praktyce i szybko przełamać barierę mówienia w języku obcym. Doskonaleniu umiejętności komunikacji sprzyja zakwaterowanie u rodzin goszczących oraz możliwość używania języka w naturalnych, codziennych sytuacjach, podczas realizacji aktywnych zadań samodzielnie lub w grupie. W trakcie wyjazdów pojawiają się także elementy gier miejskich, konkursy i wywiady. Warsztaty językowe sprzyjają nie tylko nauce, ale także integracji grupy rówieśników wraz z nauczycielem.

W ostatnich latach z powodzeniem realizujemy także wyjazdy językowe do Hiszpanii, a od 2018 roku w katalogu proponujemy zupełnie nowy wyjazd na warsztaty angielskiego do Irlandii.

Współpraca z metodykami nauczania oraz doświadczonymi pilotami pozwoliła nam opracować autorską metodę na udane wyjazdy edukacyjne pod nazwą Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Z programu skorzystały już tysiące uczniów ze szkół w całej Polsce. Udział w takich warsztatach to coś więcej niż zwykła wycieczka szkolna za granicę!

 

Londyn (rodziny brytyjskie) TA06 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, transport autokarowy.

od 1030 PLN/os
Londyn z zajęciami w klasach i lekcjami muzealnymi (autokar) TAC6 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęcia w klasach z native speakers. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.

od 1110 PLN/os
Londyn (hostel) TA106 dni

Warsztaty językowe z zakwaterowaniem w hostelu. Program językowy wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport autokarowy.

od 1190 PLN/os
Londyn i bajkowa Anglia TA26 dni

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i innych miast. W programie: Canterbury, Cambridge i Leeds Castle. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.

od 1090 PLN/os
Londyn śladami Harry'ego Pottera TA46 dni

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i Oxfordu ze szczególnym uwzględnieniem miejsc związanych z Harrym Potterem. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.

od 1080 PLN/os
Miasta Anglii - Oxford TAX6 dni

Warsztaty językowe w Anglii z najstarszym miastem uniwersyteckim na czele - Oxford. Program językowy wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.

od 1210 PLN/os
Londyn (samolot) TA135 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport na miejscu jest realizowany komunikacją publiczną. Jest także możliwość wynajęcia lokalnego busa. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.

1070 PLN/os + samolot
Londyn z zajęciami w klasach (samolot) TAP5 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęciami w klasach z udziałem native speakers. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.

od 1420 PLN/os + samolot
Malta TM18 dni

Warsztaty językowe z lekcjami w maltańskiej szkole językowej i bogatym programem zwiedzania. Zakwaterowanie u rodziny maltańskiej, transport samolotem.

od 1930 PLN/os
Dublin TI05 dni

Warsztaty językowe wg matody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Uzupełnienie wiedzy z geografii i historii za sprawą bogatego programu zwiedzania. Zakwaterowanie w hostelu, transport samolotem.

od 1280 PLN/os + samolot

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.