Tanie Wyjazdy Szkolne

Tanie Wyjazdy Szkolne (TWS) to ekonomiczna wersja najpopularniejszych programów. Niższą cenę udało się uzyskać poprzez optymalizację kosztów przy zachowaniu wartości edukacyjnej i wszystkich świadczeń.

Wycieczki szkolne będą realizowane według ściśle określonych zasad:

1. Przewidziane są konkretne dni wyjazdów (poniedziałki). Terminy dostępne, zarezerwowane i wykupione są opublikowane poniżej.

2. Na każdy termin przyjmowane będą dwie grupy, które liczą 24 lub 25 uczestników + 2 nauczycieli. Najkorzystniej jest gdy obie grupy są z jednej szkoły lub miejscowości. Dopuszczamy też dobranie drugiej grupy z rejonu po trasie przejazdu autokaru. Wszystkie inne liczebości grupy są dopuszczalne w przypadku już posiadanego dopełnienia z zaprzyjaźnionej szkoły.

3. Program zwiedzania na wycieczce nie podlega zmianom. Uwzględnione mogą być tylko drobne korekty.

4. W programie zwiedzania uwzględnione zostały najbardziej wartościowe obiekty w danym mieście. Grupa może zamówić dodatkowe wstępy określone w katalogu.SA0-e - LONDYN (rodziny brytyjskie)

6 dni
od 460 PLN/os + 300 PLN/os autokar
Wyjazd na Warsztaty Językowe daje możliwość poznania wielkiej metropolii jaką jest Londyn. Oferta ta jest uzupełnieniem programu nauczania języka angielskiego, a także geografii i historii. Korzystamy z rodzin sprawdzonych, starannie dobranych przez naszego partnera z Wielkiej Brytanii

SA10-e - LONDYN (hostel)

6 dni
od 590 PLN/os + 300 PLN/os autokar
Wyjazd na Warsztaty Językowe daje możliwość poznania wielkiej metropolii jaką jest Londyn. Oferta ta jest uzupełnieniem programu nauczania języka angielskiego, a także geografii i historii. Uczestnicy będą zakwaterowani wspólnie z podziałem na płeć, co umożliwi wieczorne podsumowania spędzonego dnia i integrację w gronie znajomych.

TF10-e - PARYŻ

6 dni
od 880 PLN/os
Paryż to światowa metropolia, której zwiedzanie może być dla uczniów fascynującą lekcją historii i kultury europejskiej. Bezpośredni kontakt z dziełami sztuki i zabytkami działa na wyobraźnię, a niesamowita atmosfera zapewnia niezapomniane przeżycia i wspomaga klasową integrację. Warto się przekonać czy Paryż faktycznie „wart jest mszy”.

TW10-e - RZYM

6 dni
od 850 PLN/os
Rzym to kolebka kultury europejskiej. Wieczne miasto, Florencja oraz Wenecja to obowiązkowe punkty programu w podróży do Włoch. Młodzież będzie miała okazję odświeżyć swoją wiedzę na temat historii starożytnego Rzymu, podziwiać arcydzieła architektury, malarstwa i rzeźby oraz odwiedzić miejsca związane z Janem Pawłem II. Niezapomnianych wrażeń dostarczy wizyta w romantycznej Wenecji.