Tanie Wyjazdy Szkolne

Tanie Wyjazdy Szkolne (TWS) to ekonomiczna wersja najpopularniejszych programów. Niższą cenę udało się uzyskać poprzez optymalizację kosztów przy zachowaniu wartości edukacyjnej i wszystkich świadczeń.

Wycieczki szkolne będą realizowane według ściśle określonych zasad:

1. Przewidziane są konkretne dni wyjazdów (poniedziałki). Terminy dostępne, zarezerwowane i wykupione są opublikowane poniżej.

2. Na każdy termin przyjmowane będą dwie grupy, które liczą 24 lub 25 uczestników + 2 nauczycieli. Najkorzystniej jest gdy obie grupy są z jednej szkoły lub miejscowości. Dopuszczamy też dobranie drugiej grupy z rejonu po trasie przejazdu autokaru. Wszystkie inne liczebości grupy są dopuszczalne w przypadku już posiadanego dopełnienia z zaprzyjaźnionej szkoły.

3. Program zwiedzania na wycieczce nie podlega zmianom. Uwzględnione mogą być tylko drobne korekty.

4. W programie zwiedzania uwzględnione zostały najbardziej wartościowe obiekty w danym mieście. Grupa może zamówić dodatkowe wstępy określone w katalogu.LONDYN (hostel) SA10-e

6 dni
od 690 PLN/os + 300 PLN/os autokar
Warsztaty językowe prowadzone wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Uczestnicy będą zakwaterowani w hostelu z podziałem na płeć, co umożliwi wieczorne podsumowania spędzonego dnia i integrację w gronie znajomych.

LONDYN (rodziny brytyjskie) SA0-e

6 dni
620 PLN/os
Warsztaty językowe w Londynie wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej.

PARYŻ - TF10-e

6 dni
od 950 PLN/os
Wycieczka do Paryża to lekcja historii, kultury europejskiej i dziedzictwa Francji. W programie zwiedzanie Bazyliki Sacre-Coeur, Luwru, Katedry Notre- Dame, Rejs statkiem po Sekwanie.