Wycieczki Zagraniczne

Wybierz jeden z dostępnych kierunków na wycieczkę szkolną lub warsztaty językowe, i udaj się z klasą do: Wielkiej Brytanii, na Maltę, do Francji, Hiszpanii, Włoch, Irlandii, Grecji, Szwajcarii, Niemiec czy Czech.

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 25

Berlin (TN1)

Swoista podróż historyczna. W programie zwiedzanie nie tylko Berlina, ale też Poczdamu. Zakwaterowanie w hostelu oraz transport autokarem.


Czas trwania 4 dni
Cena od 740 zł/os.

Praga i Wiedeń (TC0)

Zapraszamy na wycieczkę szkolna do Pragi i Wiednia - stolic, które po prostu trzeba odwiedzić. Zakwaterowanie w hostelach, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 750 zł/os.

Włochy (TW10-e) TANIA WYCIECZKA SZKOLNA

Wyjazd do Włoch - kolebki kultury europejskiej. Zwiedzanie 3 miast w jednej podróży: Rzym, Florencja, Wenecja. Przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu.


Czas trwania 6 dni
Cena od 980 zł/os.

Londyn (TA0-e) TANIA WYCIECZKA SZKOLNA

Warsztaty językowe w Londynie wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 990 zł/os.

Paryż (TF10-e) TANIA WYCIECZKA SZKOLNA

Wycieczka do Paryża to lekcja historii, kultury europejskiej i dziedzictwa Francji. W programie zwiedzanie Bazyliki Sacre-Coeur, Luwru, Katedry Notre- Dame, Rejs statkiem po Sekwanie. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1040 zł/os.

Rzym (TWS)

Wizyta w wiecznym mieście - Rzymie. Podróż do strożytności, która przeplata się z nowoczesnością. Zakwaterowanie w hotelu i transport samolotem.


Czas trwania 4 dni
Cena od 1040 zł/os.

Włochy Toskania (TW2)

Zapraszamy do malowniczej Toskanii, gdzie zwiedzimy Floręcje, Arezzo, Cartone, Sienę, San Gimignano, Valterre, Pizę i Lukke. Zakwaterowanie w hotelu i transport autokarem.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1050 zł/os.

Włochy (TW1)

Podróż do Florencji, Rzymu, Watykanu i Wenecji - największych kolebek kulturowych Włoch. Zakwaterowanie w hotelu i transport autokarem.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1080 zł/os.

Londyn (TA0)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1110 zł/os.

Ateny (TGS)

Wycieczka z klasą do Aten - kolebki cywilizacji, filozofii i sztuki. Zakwaterowanie w hotelu, transport samolotem.


Czas trwania 4 dni
Cena od 1140 zł/os.

Londyn Śladami Harrego Pottera (TA4)

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i Oxfordu ze szczególnym uwzględnieniem miejsc związanych z Harrym Potterem. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1150 zł/os.

Londyn, Cambridge, Canterbury (TA2)

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i innych miast. W programie: Canterbury, Cambridge i Leeds Castle. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1160 zł/os.

Londyn maksymalnie językowy (TAC)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęcia w klasach z native speakers. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1190 zł/os.

Paryż (TF1)

Wycieczka do światowej kolebki kultury i sztuki. Zobaczycie Wieżę Eiffla, Luwru, katedrę Notre Dame. Na zakończenie wizyta w Parku Rozrywki Eurodisneyland. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1220 zł/os.

Londyn samolotem (TA13)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport na miejscu jest realizowany komunikacją publiczną. Jest także możliwość wynajęcia lokalnego busa. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.


Czas trwania 5 dni
Cena od 1290 zł/os.

Londyn w hostelu (TA10)

Warsztaty językowe z zakwaterowaniem w hostelu. Program językowy wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1390 zł/os.

Irlandia (TI0)

Warsztaty językowe na zielonej wyspie z możliwością poznania samej stolicy kraju - Dublina. Zakwaterowanie u rodzin irlandzkich, transport samolotowy.


Czas trwania 5 dni
Cena od 1390 zł/os.

Hiszpania - Malaga, Kordoba (THM)

Warsztaty językowe na Costa del Sol. Zajęcia językowe w klasach oraz w trakcie zwiedzania. Zakwaterowanie u rodzin hiszpańskich, transport samolotem.


Czas trwania 8 dni
Cena od 1410 zł/os.

Anglia & Amsterdam (TAH)

Warsztaty językowe realizowane w niezwykłych miastach: Londynie, Cambridge, Brighton i Amsterdamie. Do wyboru zakwaterowanie u rodzin brytyjskich lub w hostelu. Transport autokarem.


Czas trwania 7 dni
Cena od 1540 zł/os.

Hiszpania (TH1)

Zwiedzanie Katalonii i podróż przez epoki skryte w mieście Barcelona. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.


Czas trwania 9 dni
Cena od 1550 zł/os.

Londyn z zajęciami w klasach - samolot (TAP)

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęciami w klasach z udziałem native speakers. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.


Czas trwania 5 dni
Cena od 1590 zł/os.

Szwajcaria "kraj 4 kultur" (TR2)

Wycieczka do krainy gór, lodowców, jezior, wodospadów i rzek. W programie: Zurych, Bermo, Broc, Genewa. Zakwaterowanie w hostelach/ schroniskach młodzieżowych. Transport autokarem.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1620 zł/os.

Irlandia szkoła językowa (TI1)

Podróż do zielonej krainy - Irlandii, gdzie zwiedzimy jej stolicę Dublin. Zakwaterowanie w szkole językowej, transport samolotem.


Czas trwania 8 dni
Cena od 1880 zł/os.

Malta (TM1)

Warsztaty językowe z lekcjami w maltańskiej szkole językowej i bogatym programem zwiedzania. Zakwaterowanie u rodziny maltańskiej, transport samolotem.


Czas trwania 8 dni
Cena od 1970 zł/os.

Kurs językowy w Brighton (TAK-1)

Kurs w renomowanej szkole językowej w Brighton. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej. Do wyboru transport autokarowy lub samolotowy.


Czas trwania 7/9 dni
Cena od 2750 zł/os.
Loader