Wyniki konkursu dla nauczycieli “Baw się. Ucz. Poznawaj!”

8 stycznia 2024 r.

Zgodnie z zapowiedziami z radością ogłaszamy wyniki konkursu zorganizowanego z myślą o nauczycielach, którzy pokazują świat swoim uczniom poprzez zabawę i doświadczanie. Nagrodą główną w konkursie był voucher na pobyt dla dwóch osób w hotelu Limba Grand&Resort w uroczej miejscowości koło Zakopanego.


Zasady konkursu

Przypomnijmy pokrótce zasady konkursu. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy wszystkich nauczycieli, którzy wraz ze swoimi uczniami wyjechali (w latach 2022-2023) na wycieczkę szkolną z naszym biurem.

Aby wziąć udział w konkursie należało:
1. Wypełnić kwestionariusz na stronie.

2. Opisać pokrótce wycieczkę szkolną oraz odpowiedzieć na pytanie: Czy według Ciebie wycieczka szkolna, w której uczestniczyłeś, wpisuje się w motto “Baw się. Ucz. Poznawaj!”.

Uczestnicy mogli również wzbogacić swoją wypowiedź zdjęciami.

Laureaci konkursu

Laureatką 1 miejsca została pani Ewa W., która wyjechała na wycieczkę szkolną do Angliii i zaczarowała nas swoim opisem. W kreatywny sposób podsumowała warsztaty językowe, które odbyły się w Londynie, Cambridge i Canterbury. Pani Ewa w naszej ocenie, w wyczerpujący sposób uargumentowała swoją opinię, przekonując nas, iż wycieczka do Londynu i pobliskich miast, wpisuje się idealnie w motto naszej firmy “Baw się. Ucz. Poznawaj!”. Pokazała ile korzyści dla uczniów przynosi zagraniczna wycieczka szkolna, podając przy tym namacalne dowody. Dziękujemy również za tak liczną fotorelację. 
Opis konkursowy > Londyn, Cambridge&Canterbury oczami nauczyciela

Z kolei pani Brygida K., którą postanowiliśmy uhonorować drugą nagrodą, udała się ze swoimi uczniami w niezwykłą podróż do Hiszpanii. Czytając opis przesłany przez Panią Brygidę, oczami wyobraźni, przenieśliśmy się do najpiękniejszych zakątków Hiszpanii, Francji czy Włoch. Opis wycieczki wprawił jury w niezwykle nostalgiczny nastrój, m.in. dzięki licznym, emocjonalnym epitetom zawartym w tekście.
Opis konkursowy > Hiszpania - relacja z wycieczki szkolnej

Z laureatkami skontaktujemy się drogą mailową. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i szczerze doceniamy inwencję twórczą pań oraz ich kreatywność literacką.

Wkrótce na naszym blogu zamieścimy oba opisy konkursowe, abyśmy mogli wszyscy przenieść się razem z klasą w podróż do Anglii i Hiszpanii.

Jury postanowiło także wyróżnić i podziękować za udział kolejnym 6 paniom, są to:
Wioleta Sz.
Agata L.
Hanna L.
Magdalena P.
Wiesława M.
Iwona Sz.
Mamy nadzieję, że przesłane przez nas drobne upominki umilą paniom dzień.

Zapraszamy na kolejną edycję

Z uwagi na zainteresowanie konkursem oraz na niezwykle inspirujące odpowiedzi,  możemy uchylić rąbka tajemnicy, iż planujemy kolejną, jesienną edycję konkursu. Dlatego już teraz zachęcamy do kolekcjonowania wspomnień. Mamy nadzieję, że tym razem będziemy mogli wręczyć nagrody również Panom, których gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.
Do usłyszenia we wrześniu!

Loader