Wykorzystaj BON TURYSTYCZNY na wycieczkę szkolną w Polsce Dowiedz się więcej
ATAS – wycieczki szkolne

Najpopularniejsze kraje

Polska
Wielka Brytania
Wielka Brytania Zobacz więcej
Malta
Hiszpania
Hiszpania Zobacz więcej
Włochy
Włochy Zobacz więcej
Francja
Francja Zobacz więcej

Najpopularniejsze oferty

Londyn (TA0)

Czas: 6 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, transport autokarowy.

Paryż (TF1)

Czas: 6 dni

Wycieczka do światowej kolebki kultury i sztuki. Zobaczycie Wieżę Eiffla, Luwru, katedrę Notre Dame. Na zakończenie wizyta w Parku Rozrywki Eurodisneyland. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.

Malta (TM1)

Czas: 8 dni

Warsztaty językowe z lekcjami w maltańskiej szkole językowej i bogatym programem zwiedzania. Zakwaterowanie u rodziny maltańskiej, transport samolotem.

Hiszpania (TH1)

Czas: 9 dni

Zwiedzanie Katalonii i podróż przez epoki skryte w mieście Barcelona. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.

Podróżowanie a COVID-19

Jak prezentuje się możliwość podróżowania do poszczególnych krajach w związku z COVID-19?
Sprawdź

Pilot i kierowcy na medal

Chciałabym serdecznie podziękować Agencji Atas za wspaniale zorganizowany wyjazd. Program wycieczki, praca kierowców (zwłaszcza p. Roberta!) i pana pilota Patryka - na medal! Pan Patryk jest bardzo opanowanym człowiekiem, który świetnie radzi sobie w sytuacjach stresowych; doskonale wyczytywał nastroje młodzieży, słuchał ich i dopasowywał plan do ich potrzeb; dbał o detale, wykazywał się dużą troską o uczestników i opiekunów.

~ Zespół Szkół nr 5, Gdynia

Po prostu super! (Londyn 4.02.2019)

Wszystko było super. Pani Ania jest rewelacyjną pilotką i postawiła wysoko poprzeczkę dla kolejnych pilotów :) Zrealizowaliśmy cały plan bez problemów. Pieniążki zostały rozliczone. Kierowcy i autokar także super. Hostel lepszy niż się spodziewaliśmy. Tak więc wszystko było na jak najwyższym poziomie - po prostu super. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością skorzystamy z Państwa oferty w przyszłości i będziemy Was polecać.

~ Zespół Szkół w Lubawie
Loader