Oferta wycieczek szkolnych na rok 2024/2025


Znajdziemy wśród nich fascynujące podróże po Europie, które łączą zwiedzanie historycznych miejsc, znanych na całym świecie atrakcji oraz relaks na pięknych plażach. Oferta ATAS obejmuje zarówno wycieczki objazdowe, jak i obozy turystyczno-wypoczynkowe, dostosowane do potrzeb i zainteresowań młodzieży. Przyjrzyjmy się bliżej niektórym z wycieczek przygotowanych na nadchodzący rok szkolny — pamiętaj, że to nie wszystkie nasze propozycje, a jedynie te, które wydają nam się szczególnie ciekawe!

Londyn – odkrywamy uroki stolicy Wielkiej Brytanii

Wycieczki do Londynu to prawdziwa gratka dla miłośników historii, literatury i nowoczesnych metropolii. Program „Londyn. Must see” obejmuje zwiedzanie najważniejszych atrakcji stolicy Wielkiej Brytanii, takich jak Tower of London, London Eye czy katedra św. Pawła. Uczestnicy mają także możliwość zanurzenia się w atmosferze brytyjskiego życia, spacerując po znanych dzielnicach Londynu i podziwiając ikoniczne budowle.

Dla tych, którzy chcą poznać nie tylko Londyn, dostępne są również wycieczki do Cambridge i Canterbury oraz magiczna wyprawa śladami Harry'ego Pottera, która z pewnością zainteresuje fanów książek J.K. Rowling.

Toskania – poznaj piękno i niesamowitą historię włoskiej prowincji

Włochy to kraj, który zawsze przyciąga turystów swoim bogactwem kulturowym i historycznym. Wycieczka szkolna „Miasta Toskanii” oferuje zwiedzanie najbardziej malowniczych miast tego regionu, takich jak Piza, Florencja, Siena czy San Gimignano. Uczestnicy będą mieli okazję poznać historię i kulturę regionu, podziwiać renesansowe zabytki oraz cieszyć się urokami włoskiej prowincji.

Zakwaterowanie w hotelach oraz opieka doświadczonych przewodników zapewniają komfort i pełne bezpieczeństwo. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą połączyć edukacyjne zwiedzanie z relaksem w pięknych okolicznościach przyrody.

Grecja – wspaniała kuchnia w kolebce europejskiej cywilizacji

Obóz turystyczno-wypoczynkowy „Smaki Grecji” to propozycja dla młodzieży, która pragnie poznać ten piękny kraj w pełnym wymiarze. Program obejmuje zwiedzanie Aten, z ich słynnym Akropolem i Placem Syntagma, a także Nafplio, pierwszej stolicy nowożytnej Grecji. Niezapomniane wrażenia zapewni również rejs po Kanale Korynckim oraz warsztaty kulinarne z greckim szefem kuchni, gdzie uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w przygotowywaniu tradycyjnych potraw.

Oprócz intensywnego zwiedzania program przewiduje dni relaksu na plaży, co pozwoli uczestnikom na pełne cieszenie się urokami greckiego wybrzeża. Czy można sobie wymarzyć coś więcej?

Hiszpania i nie tylko – oferta dla prawdziwych obieżyświatów

Wycieczka szkolna „Hiszpania i Perły Europy” to niezwykła okazja do poznania różnorodnych zakątków Europy. Trasa prowadzi przez Disneyland w Paryżu, gdzie młodzież będzie mogła spędzić dzień pełen zabawy i magii. Następnie uczestnicy odwiedzą średniowieczne Awinion i Carcassonne, które oczarują ich swoją architekturą i historią. Hiszpańska część wycieczki obejmuje wizytę w Barcelonie, znanej z dzieł Gaudiego oraz tętniącej życiem ulicy La Rambla. Program przewiduje również czas na plażowanie i relaks na Costa Brava. Powrót do Polski prowadzi przez Genuę i Mediolan, co pozwala na zwiedzenie kolejnych wspaniałych miast europejskich.

Czym zachwycą Was wyjazdy organizowane przez Atas w roku szkolnym 2024/2025

Nasze wycieczki szkolne to nie tylko zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc. To także zdobywanie nowych doświadczeń poprzez obcowanie z różnymi kulturami, próbowanie lokalnych potraw i uczestnictwo w różnorodnych aktywnościach. W czasie wyjazdów młodzież ma szansę nawiązać nowe przyjaźnie, rozwijać swoje zainteresowania i poszerzać horyzonty. Opieka wykwalifikowanej kadry oraz dokładnie przemyślane programy wyjazdów zapewniają bezpieczeństwo i komfort uczestników. Dodatkowym atutem jest zgłaszanie wszystkich wyjazdów do Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, co gwarantuje wysoką jakość organizacji i zgodność z wymaganiami formalnymi.

Bogate programy zwiedzania i różnorodność kierunków sprawiają, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz się z nami do Anglii, Włoch, Grecji czy Hiszpanii czy innych krajów, możesz być pewien, że czas spędzony na wycieczce z ATAS będzie pełen wrażeń i dobrej zabawy!

Loader