Forum Wyjazdów Językowych (07.04) - wszystko o językach w jednym miejscu!

16 lutego 2024 r.

Zapraszamy na wyjątkową przygodę językową podczas naszego bezpłatnego wydarzenia! Cenne wskazówki i ogrom informacji dotyczącej wyjazdów językowych. Spotkania z kursantami i ekspertami ATAS oraz indywidualne rozmowy z przedstawicielami szkół, którzy specjalnie w tym celu przyjechali do Polski! Forum odbędzie się 7 kwietnia 2024 w Warszawie. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli dotrzeć na miejsce mamy bezpłatną transmisję online!


Forum Wyjazdów Językowych to najlepsza okazja do tego, aby bliżej poznać charakter językowych wyjazdów za granicą i przekonać się o wszystkich zaletach edukacji w grupach międzynarodowych. Na wydarzenie zapraszamy zarówno młode osoby zainteresowane wakacyjnym wyjazdem, jak również rodziców. Zapraszamy Was do zadawania szczegółowych pytań, w końcu będziemy tam po to, żeby Wam pomóc!

Oprócz pracowników ATAS będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami 10 zagranicznych szkół językowych. Ponadto w programie spotkanie z kursantami, którzy już wyjeżdżali na kurs językowych (m.in. z Hanią i Amelką z kanału Zabawkowicz) oraz warsztaty językowe z założycielkami HighSchool Exam

 Ponadto na uczestników wydarzenia czeka przygotowana przez nas niespodzianka!

Kiedy i gdzie?

W Warszawie impreza odbędzie się 7 kwietnia w Centrum biznesowe HOP, ul. Chmielna 132/134, 00-805
Start o godzinie 10:00

Transmisja online będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

Szczegółowy program i zapisy: https://www.atas.pl/pl/forum

Patronem Honorowym wydarzenia jest Malta Tourism Authority (MTA).

Forum Wyjazdów Językowych - Warszawa + Online

Loader