Nasze propozycje na nadchodzące ferie


Każda chwila jest dobra, by podszkolić angielski i w pełni zanurzyć się w brytyjskiej kulturze. Dlatego wycieczki szkolne nastawione na naukę w połączeniu z wypoczynkiem i zwiedzaniem interesujących miejsc organizujemy nie tylko latem. Dużą popularnością cieszą się nasze obozy językowe dla młodzieży za granicą odbywające się podczas ferii – Zimowy Londyn oferujący niezapomniane lekcje muzealne i ćwiczenia oparte na naszej autorskiej metodyce o nazwie Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego oraz wyjazdy do Cambridge z bogatym programem Sir George.

Uczestnicy obu wycieczek zakwaterowani zostaną u sprawdzonych, brytyjskich rodzin, co stwarza dodatkową okazję do posługiwania się angielskim w codziennych sytuacjach i poznawania nie tylko słownictwa używanego w literaturze, ale również tego bardziej potocznego, którym na co dzień posługują się zwykli ludzie.

Językowe obozy zimowe w Anglii – dzięki nim Twoi uczniowie przełamią barierę mówienia!

Zadbaliśmy o to, aby wycieczki szkolne ATAS były maksymalnie urozmaicone. Zimowe obozy językowe w Londynie trwają 7 dni i pozwalają odwiedzić, z nieodłącznym zeszytem ćwiczeń, wszystkie najważniejsze miejsca na mapie stolicy Wielkiej Brytanii – od Pałacu Buckingham i London Eye, aż po słynne Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's, China Town czy Muzeum Historii Naturalnej.

O wiele intensywniejszą naukę zapewnia młodzieży kurs w Cambridge: to 8 lub nawet 15 dni z aż 28 godzinami lekcyjnymi tygodniowo w najbardziej prestiżowej szkole angielskiego w tym słynnym mieście akademickim. Atrakcyjność wyjazdu zwiększają interesujące zajęcia lekcyjne – wśród nich znajduje się choćby wizyta w King’s College London, czyli jednym z najlepszych uniwersytetów na całym świecie. Ten językowy obóz zimowy to świetny wybór dla uczniów przygotowujących się do matury, zwłaszcza jeżeli później zamierzają podjąć studia za granicą.

Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat każdego z wyjazdów. Wystarczy skontaktować się z pracownikami ATAS – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zimowych obozów językowych w Londynie i Cambridge.

Loader