Londyn dla uczniów: Nasza oferta wycieczek szkolnych pełna inspiracji


Stolica Wielkiej Brytanii imponuje rozmachem – samo zwiedzanie najważniejszych zabytków i muzeów to zadanie na wiele dni, a przecież uroki słynnego miasta nad Tamizą można odkrywać na wiele innych sposobów, choćby krocząc śladami Sherlocka Holmesa, Charlesa Dickensa czy… Harrego Pottera. Wycieczki szkolne do Londynu to kwintesencja motta ATAS: Baw się. Ucz. Poznawaj! Można wybrać wyjazd nastawiony na intensywną naukę języka angielskiego pod okiem native speakerów (Londyn maksymalnie językowy), ale nie brakuje również programów nastawionych w głównej mierze na poznawanie największych atrakcji najczęściej odwiedzanej metropolii na świecie.

Wycieczki szkolne do Londynu – przegląd dostępnych wariantów w ofercie ATAS

Staramy się stworzyć uczestnikom naszych wyjazdów jak najwięcej możliwości do komunikowania się w języku obcym. Dlatego podczas zdecydowanej większości wycieczek szkolnych zapewniamy zakwaterowanie u rodzin brytyjskich. Jedynym wyjątkiem jest tutaj program „London view” – to oferta dla grup zainteresowanych noclegami w komfortowym hotelu. Standardowo wyjazdy językowe trwają 6 dni, o dzień krótsza jest tylko wycieczka szkolna „Londyn samolotem”.

Szeroki wybór programów sprawia, że z łatwością można znaleźć opcję dostosowaną do potrzeb konkretnej klasy czy szkoły. Popularnym wyborem jest „Londyn. Must see” – to wycieczka szkolna, podczas której nie ominiemy żadnej z największych atrakcji stolicy UK. Zwiedzanie przeplata się tutaj z realizacją zadań językowych w oparciu o zeszyt ćwiczeń. Nie brakuje jednak głosów, że to oferta dla mugoli – czarodzieje wolą poznawać Londyn śladami Harry’ego Pottera. Gwoździem programu jest słynny Muggle Tour, ale zajrzymy też do Oxfordu. Kto wie, być może któryś z Twoich podopiecznych wkrótce zacznie studia na tutejszym uniwersytecie? :)

Nie tylko Londyn – poznajemy dziedzictwo historyczne Anglii

Zależy Ci na nieco większej różnorodności? W takim razie idealnym wyborem będzie nasza wycieczka szkolna do Londynu, Cambridge i Cantenbury! Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić zamek Leeds Castle i jego wspaniały labirynt, poznają również zasady studiowania w Cambridge.

Zapoznaj się ze szczegółami programów wyjazdów językowych lub skontaktuj się z nami, możemy zaprojektować dla Twojej klasy indywidualną wycieczkę szkolną do Londynu!

Loader