Podróżuj i Ucz się: Odkryj korzyści Wycieczek Szkolnych z Warsztatami Językowymi!

24 lipca 2023 r.

Nauka języka obcego idzie najłatwiej, gdy mamy z nim do czynienia przez cały czas, a nie jedynie przez kilka 45-minutowych lekcji w tygodniu. Świetne efekty można zaobserwować już krótkim czasie spędzonym za granicą – szybko uczymy się przekazywać własne myśli w naturalny sposób, przekonujemy się, że bez problemu potrafimy się dogadać z native speakerami i zapominamy o stresie towarzyszącym mówieniu.


Świetną okazją, aby intensywnie podszlifować umiejętności, a dodatkowo poznać nieco świata, są nasze wycieczki szkolne połączone z warsztatami językowymi. Oferujemy szeroką gamę wyjazdów — w dzisiejszym artykule opowiemy o nich nieco szerzej i pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru!

Warsztaty językowe w Wielkiej Brytanii – rozbudowana oferta ATAS

Nie ma lepszego miejsca na naukę angielskiego niż kraj, w którym tworzyli William Shakespeare, Charles Dickens, Jane Austen czy R.R. Tolkien. Dlatego pośród wyjazdów dominują właśnie wycieczki szkolne do Anglii — Londynu i Brighton. Dostępne są zarówno wyjazdy obejmujące zajęcia prowadzone przez native speakerów w klasach, jak i warsztaty prowadzone według naszej autorskiej metody "Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego". W przypadku tej ostatniej opcji nauka jest szczególnie atrakcyjna – odbywa się formie gier i zabaw w terenie, a uczniowie wypełniając specjalnie przygotowany zeszyt ćwiczeń. Zakwaterowanie zawsze zapewniamy u rodzin brytyjskich.

Najdłuższe z wycieczek szkolnych do Wielkiej Brytanii trwają 9 dni (wyjazd autokarowy „Brighton. English School”). Głównie oferujemy jednak 6-dniowe warsztaty językowe połączone ze zwiedzaniem Londynu.

Angielska pogoda nie jest dla Ciebie? Wybierz wyjazdy językowe w ciepłych krajach!

Jeżeli nie interesują Cię warsztaty językowe w Wielkiej Brytanii, koniecznie musisz poznać prawdziwe perełki naszej oferty – wycieczki szkolne do Hiszpanii (Malaga - Español vs English) oraz na Maltę (Malta. Enjoy English). Podczas wyjazdu do Malagi możliwa jest nauka angielskiego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać język hiszpański.

Więcej informacji na temat warsztatów językowych w Anglii, Hiszpanii lub na Malcie czeka na Ciebie w katalogu ATAS – pobierz go za darmo z naszej strony!

Loader