Szkolne wycieczki turystyczne

6 lipca 2023 r.

Antyczne zabytki Wiecznego Miasta, zapierające dech w piersiach dzieła Gaudiego w Barcelonie, zwiedzanie pałacu w Wersalu, a może wizyta w słynnym muzeum archeologicznym w Mykenach? Wszystkie te atrakcje już czekają na Ciebie i Twoją klasę!


Oferta wycieczek szkolnych ATAS jest niesamowicie zróżnicowana: coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy wypoczynku na greckich oraz hiszpańskich plażach, jak i osoby zainteresowane dziełami sztuki czy chcące poznać bliżej lokalny klimat i historię odwiedzanego kraju.

Szybko przekonacie, że połączenie błogiego wypoczynku z eksploracją miejsc o fundamentalnym znaczeniu dla europejskiej kultury to najlepszy przepis na udany wyjazd. Uczniowie będą mieli okazję złapać podróżniczego bakcyla i lepiej się poznać, a do tego podładują akumulatory nową energią potrzebną do nauki. Samolotowe i autokarowe wycieczki szkolne do Włoch, Francji, Hiszpanii i Grecji to bardzo komfortowa opcja, gdyż wszystko jest już zaplanowane od A do Z. Można w pełni zdać się na opiekę doświadczonego, polskojęzycznego pilota i odkrywać uroki najbardziej turystycznych miejsc na mapie Europy bez zbędnych nerwów i przestojów!

Wygodne podróżowanie po Europie w atrakcyjnej cenie – wycieczki szkolne z biurem ATAS

Katalog obejmuje obecnie wyjazdy do:

  • Francji – autokarowa wycieczka szkolna „Paryż z Disneylandem” (6 dni) lub „Paryż samolotem” (4 dni),
  • Włoch – „Włoskie ABC” (autokar, 6 dni) lub „Rzym samolotem” (4 dni),
  • Hiszpanii – „Hiszpania przez Europę” (autokar, 9 dni),
  • oraz Grecji „od Salonik po Ateny" (autokar, 8 dni).

Warto też pamiętać, że organizujemy również zagraniczne wycieczki szkolne na indywidualne zamówienie. To fantastyczny wybór dla klas, które chcą odwiedzić mniej popularne wśród turystów miejsca, pragną więcej czasu przeznaczyć na wypoczynek lub wręcz przeciwnie – zamierzają bardziej dogłębnie poznać atrakcje konkretnego miasta bądź wybierają się specjalnie na międzynarodowe wydarzenia kulturalne albo sportowe.

Postaw na firmę, która organizuje wycieczki szkolne już od ponad 30 lat i zawsze gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Pobierz nasz darmowy katalog i odkryj unikatowe programy wyjazdów, których nie oferuje nikt inny w Polsce!

Loader