Nowości - oferta na rok szkoły 2023/2024


Podróże po Europie warto zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem, zwłaszcza że w ofercie ATAS naprawdę jest z czego wybierać. Szczegóły programów każdej dostępnej wycieczki szkolnej oraz warsztatów językowych można znaleźć w naszym przejrzystym katalogu na rok 2023/2024. Pomocny przy podjęciu decyzji może okazać się również dzisiejszy artykuł – zwracamy w nim uwagę na nowości i najchętniej wybierane wyjazdy.

Absolutna nowość – wycieczki szkolne do hiszpańskiej Malagi!

W ofercie na rok szkolny 2023/2024 nie brakuje propozycji, które pozwalają w fenomenalny sposób połączyć ze sobą intensywną naukę języka, wypoczynek w ciepłych krajach, a także zwiedzanie miejsc charakterystycznych dla europejskiej kultury.

Tegoroczną nowością są wycieczki szkolne do Malagi, a ściślej mówiąc: nadmorskiego kurortu Benalmadena, który od stolicy prowincji oddalony jest jedynie o ok. 20 km. Program obejmuje naukę hiszpańskiego lub angielskiego w szkole językowej Colegio Maravillas, która posiada akredytację m.in. słynnego Instytutu Cervantesa. Poza zajęciami w klasach uczniowie będą też mieli okazję do korzystania z języka obcego w naturalnych warunkach, ponieważ zakwaterowanie przewidziane jest u lokalnych rodzin.

Nowa wycieczka szkolna w naszej ofercie to jednak dużo więcej niż warsztaty językowe. Na uczestników wyjazdu czeka choćby zwiedzanie historycznego centrum Malagi oraz mauretańskiej twierdzy Alcazaba. Dodatkową atrakcją są całodzienne wypady do Sewilli lub Kordoby, czyli miejsc, w których najlepiej można poznać jeden z najgorętszych regionów Hiszpanii – Andaluzję.

Podróże po Europie na każdą kieszeń – szeroka oferta wyjazdów dalekich i bliskich

W katalogu na rok szkolny 2023/2024 znalazły się ponadto obfitujące w atrakcje wycieczki do m.in. Rzymu, Paryża oraz najsłynniejszych miast Grecji. Dużą popularnością cieszą się także bliższe, 3-dniowe wyjazdy do olśniewającej Pragi, Berlina czy cesarskiego Wiednia. Warto pamiętać, że program każdego z nich możemy zmodyfikować odpowiednio do potrzeb Klientów.

Pobierz bezpłatny katalog wycieczek szkolnych na rok 2023/2024 i sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować. Zachęcamy do zapoznania się m.in. z bogatą gamą warsztatów językowych w Londynie!

Loader