Wycieczki szkolne - atrakcyjne oferty tylko w Atas


Najwięcej czasu na odkrywanie otaczającego nas świata mają dzieci oraz młodzież, jednakże nie powinno się to odbywać wyłącznie zza szkolnych ławek. W naszej ofercie znajdują się wycieczki szkolne zagraniczne, które nie tylko pozwolą poszerzyć horyzonty młodych ludzi, ale również zrozumieć historię oraz poznać różnice kulturowe dzielące poszczególne kraje. Bezpośrednie poznawanie świata będzie również idealnym sposobem na integrację dzieci i młodzieży - zawarcie nowych znajomości, które mogą przetrwać lata ze względu na wspólną pasję, którą jest podróżowanie. W ofercie biura podróży Atas znajdziesz wycieczki szkolne oraz językowe, które dostosowane są do wieku dzieci i będą pełne zabaw, przygód i przede wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Oferta specjalnie dostosowana dla szkół 

Doświadczeni pracownicy biura podróży Atas doskonale zdają sobie sprawę z upodobań grup szkolnych w różnym wieku, dlatego dostępna jest u nas atrakcyjna oferta nie tylko dla dzieci, ale również dla młodzieży. Właśnie z nami uczniowie mogą zwiedzić najpopularniejsze miasta Europy, tj. Rzym, Paryż, Grecję czy Hiszpanię. Przygotowane są nie tylko atrakcje polegające na zwiedzaniu ważnych historycznie miejsc, muzeów czy cennych zabytków, ale również wycieczki do Disneylandu, dzięki czemu połączone zostanie przyjemne z pożytecznym.

Atrakcje idealne dla uczniów 

Organizujemy wycieczki z uwzględnieniem transportu, wyżywienia, a także zakwaterowania każdego dnia pobytu. Dostępne programy są przede wszystkim różnorodne, dzięki czemu z pewnością dostosują się do potrzeb dzieci i ich wychowawców dostarczając pozytywnych emocji. Na zagranicznych wyjazdach oprócz zwiedzania nie może zabraknąć również dobrej zabawy oraz odpoczynku. Oferta jest zróżnicowana pod względem planowanego celu wyprawy – integracja klasowa czy zakończenie wspólnego nauczania. Z biurem podróży Atas na wycieczce szkolnej zobaczysz nie tylko flagowe punkty europejskich miast, ale również mniej znane, aczkolwiek również atrakcyjne punkty widokowe.

Loader