Wycieczki szkolne 3-dniowe

20 marca 2023 r.

Planujesz w najbliższym czasie klasowy wyjazd w ciekawe miejsce i zależy Ci na profesjonalnej obsłudze pilota w języku polskim? Interesują Cię weekendowe wycieczki szkolne, na które będzie mógł sobie pozwolić praktycznie każdy z Twoich uczniów? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka interesujących propozycji 3-dniowych wypadów do Niemiec, Czech i Austrii, które idealnie się sprawdzą jako odskocznia od codziennej nauki w klasach, a jednocześnie pozwolą Twoim podopiecznym poznać wiele cennych zabytków kultury europejskiej i liznąć nieco historii państw leżących w bliskim sąsiedztwie Polski.


Dopięte na ostatni guzik wyjazdy do krajów niemieckojęzycznych

Jeżeli uczysz niemieckiego, historii lub masz wśród swoich uczniów przyszłych studentów artystycznych, wizyta w Niemczech lub Austrii to zawsze doskonały wybór. Wycieczka szkolna do Berlina to okazja nie tylko do zobaczenia
pozostałości słynnego muru przekształconego w East Side Gallery, ale również do chwili zadumy przy Pomniku Pamięci Ofiar Holokaustu. Nie zabraknie też oczywiście relaksu w restauracji na samym szczycie Wieży Telewizyjnej, zwiedzania
Reichstagu czy odwiedzin w majestatycznych ogrodach Sanssouci.
Na weekend zdecydowanie warto pojechać też do stolicy Austrii. Nieodłącznymi punktami programu wycieczek szkolnych do Wiednia organizowanych przez ATAS jest m.in. wizyta w przepięknym Pałacu Schönbrunn oraz na wzgórzu Kahlenberg, u stóp którego rozgrywała się jedna z najważniejszych bitew w dziejach Europy zwana Odsieczą Wiedeńską.

Wycieczka szkolna do Niemiec zwiedzanie Wiednia z klasą

Poznaj sąsiadów z Południa – wyrusz z uczniami do Czech!

Nie ograniczamy się jednak tylko do zwiedzania Europy Zachodniej. Nieco wydłużony weekend to przecież wystarczający czas, aby poznać największe skarby krajów sąsiadujących z Polską.
Na koniec zostawiliśmy prawdziwy hit: wycieczkę szkolną do Pragi, zwanej też często Złotym Miastem. Ten wyjazd cieszy się ogromną popularnością, a w programie znalazły się choćby takie atrakcje jak rejs po Wełtawie czy zwiedzanie Kaplicy Czaszek w malowniczym miasteczku Kutna Hora.

Wycieczka 3-dniowa do Pragi

Wszystkie te bezcenne przygody oferujemy w rozsądnej cenie – poniżej 1000 zł za osobę!

Loader