SZKOLENIE “Organizacja zagranicznej wycieczki szkolnej”

12 października 2022 r.

Po długiej przerwie, przyszedł czas na wycieczki szkolne, które znów cieszą się dużym zainteresowaniem, a początek roku zapowiada się wyjątkowo owocny w wyjazdach z uczniami. Jest jednak wielu nauczycieli, którzy niedawno rozpoczęli swoją karierę edukacyjną albo też wypadli z rytmu organizacji wycieczek i potrzebują przypomnienia, jak dokładnie one przebiegały. Szczególnie teraz wycieczki za granicę mogą być celem wyjazdu, a ich realizacja wiąże się z dodatkowymi obowiązkami o których warto wiedzieć.


Mając to na uwadze przygotowaliśmy bezpłatne szkolenie online dla nauczycieli pt."Organizacja zagranicznej wycieczki szkolnej - krok po kroku".

Szkolenie odbyło się 15 września 2022 r. w formie online.
Aby można było wziąć udział w webinarium należało wypełnić formularz rejestracyjnego.

Podczas szkolenia poruszane były następujące kwestie:

  • informacje dotyczące prawidłowej realizacji wycieczki szkolnej za granicą - od planowania, poprzez potrzebną dokumentację, po rozliczenie wyjazdu,
  • jak wygląda organizacja wycieczki z touroperatorem w 6 krokach,
  • cenne wskazówki na co zwrócić uwagę przed wyjazdem.

Na końcu spotkania pojawiły się pytania od uczestników. Dodatkowo, osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymały certyfikat od organizatorów. 

Zobacz poniższe nagranie ze szkolenia:

Prelegenci szkolenia;
Danuta Narożna  - posiada honorowy tytuł Profesora Oświaty, którym mogą pochwalić się nieliczni nauczyciele. Ponadto, Pani Danuta ma doktorat z kultury fizycznej. Prelegentka już od kilku lat związana jest z firmą ATAS, gdzie w ramach współpracy jako wychowawca,  uczestniczyła w wypoczynku dla dzieci i młodzieży za granicą w okresie letnim. 

Tomasz Przygodzki - Regionalny doradca klienta grupowego i wieloletni pracownik firmy ATAS. Tomasz ponadto posiada uprawnienia pilota i przewodnika po mieście Łódź. 

 

 

Loader