Wyjazdy językowe w Atas - sprawdź naszą ofertę i wybierz wycieczkę dla swoich uczniów


Nauka angielskiego w naturalnym środowisku jest zdecydowanie bardziej efektywna niż sztucznych warunkach stworzonych w klasie. Dopiero, gdy uczeń faktycznie musi się porozumieć z inną osobą za granicą, może w końcu pozbyć się bariery językowej i sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Nasze wycieczki szkolne dla uczniów w wieku od 11 do 18 organizujemy więc właśnie w taki sposób, aby okazji do mówienia nie brakowało. Zakwaterowanie zapewnione jest u rodzin brytyjskich, a zajęcia w klasach prowadzone są przez doświadczonych native speakerów w Londynie lub Brighton. Zdajemy sobie sprawę, że oferta biura ATAS jest bardzo szeroka, dlatego w dzisiejszym artykule sprawdzimy, czym różnią się poszczególne wyjazdy językowe 2022-2023.

Anglia dla uczniów szkół podstawowych i średnich

Do wyboru są zarówno warsztaty językowe z bogatym programem turystycznym skupione na rozwoju umiejętności swobodnego komunikowania się podczas zwiedzania Londynu, jak i wyjazdy nastawione w głównej mierze na lekcje angielskiego w klasie – wtedy uczniowie poznają okoliczne atrakcje już po codziennych zajęciach.

Wśród tych pierwszych znajdziemy wycieczki szkolne pozwalające odkrywać pełen magii świat znany z książek J. K. Rowling (“Londyn śladami Harry’ego Pottera”) czy takie, dzięki którym młodzież pozna najsłynniejsze atrakcje tej wielokulturowej angielskiej metropolii - “Londyn. Must see” i “London view”. Jest też oczywiście możliwość, aby zwiedzić dodatkowo słynną katedrę Canterbury lub poszwendać się po miasteczku uniwersyteckim Cambridge. Wystarczy wybrać warsztaty językowe „Londyn, Cambridge & Canterbury”! Wycieczki szkolne wg naszej autorskiej metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego to idealny sposób na wypoczynek w połączeniu z poznawaniem “żywego” języka i historii Wielkiej Brytanii.

Wyjazdy językowe w roku szkolnym 2022-2023 połączone z kursem angielskiego

Jeżeli zależy nam natomiast na intensywnym rozwoju umiejętności, warto postawić na wycieczki obejmujące zajęcia w klasach. Świetnym wyborem będzie 6-dniowy wyjazd “Londyn maksymalnie językowy”, ale zdecydowanie godne polecenia są też kursy w renomowanej szkole w Brighton (“Brighton. English School”). Pod okiem native speakerów uczniowie będą mieli najlepsze warunki do szlifowania swojego angielskiego!

Prawdziwą gratką są natomiast warsztaty językowe “Malta. Enjoy English”. Zajęcia w klasach stanowią ważną część programu wyjazdu, ale nie zabraknie też czasu na zwiedzenie i relaks na piaszczystych plażach :)

Loader