WEBINARIUM - Zagraniczne wycieczki i warsztaty językowe

7 kwietnia 2022 r.

Jako touroperator, który współpracuje z nauczycielami i szkołami już od kilkudziesięciu lat, możemy bez wątpienia stwierdzić, iż wycieczki szkolne niosą za sobą bardzo wiele korzyści. W szczególności w aspekcie kształcenia młodego pokolenia, jego rozwoju intelektualnego, społecznego, ale i również fizycznego. Młodzież potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, normalności i integracji z rówieśnikami. W głównej mierze, izolacja oraz nauczanie zdalne, sprawiły, że uczniowie zatracili poczucie stabilizacji. Jest to jeden z wielu powodów, dla którego warto rozważyć wyjazd z klasą i odbudować ich “przedpandemiczny świat”.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i aktywność na webinarium!
Mamy nadzieję - DO ZOBACZENIA na następnym spotkaniu online.
Poniżej załączamy nagranie webinarium: "Zagraniczne wycieczki i warsztaty językowe jako wartościowe uzupełnienie edukacji szkolnej". 

webinarium zagraniczne wycieczki i warsztaty językowe jako wartościowe uzupełnienie edukacji szkolnej

Bezpłatne webinarium 21.04.2022 godz. 18:00

Ponadto, biorąc pod uwagę wartość stricte edukacyjną, warto w szczególności zwrócić się ku wycieczkom zagranicznym. Pozwalają one bowiem na bezpośredni kontakt nie tylko z inną kulturą, zabytkami, krajobrazami czy ludźmi, ale i również z obcym językiem. Aby najefektywniej wykorzystać spędzony czas poza granicami kraju, proponujemy rozważyć wyjazd z uczniami, podczas której pod okiem wykwalifikowanej kadry, dzieci przełamują swoje bariery językowe.
Czasy zaostrzonej pandemii pokrzyżowały wiele planów, jednakże aktualna sytuacja pozwala na bezpieczne podróżowanie nie tylko w kraju, ale przede wszystkim za granicą. Z tego też powodu przygotowaliśmy spotkanie online, podczas którego chcemy podzielić się naszym doświadczeniem i spostrzeżeniami w tym zakresie.
Zapraszamy zatem wszystkich nauczycieli oraz dyrektorów, którzy chcieliby poczuć namiastkę zagranicznej podróży z uczniami, do uczestnictwa w webinarium "Zagraniczne wycieczki i warsztaty językowe jako wartościowe uzupełnienie edukacji szkolnej".

Podczas spotkania online poruszymy następujące zagadnienia:

1. Korzyści płynące ze wspólnego wyjazdu z uczniami za granicę.
2. Jak aktualnie wygląda podróżowanie za granicę?
3. Przekażemy relację (film) prosto z ostatniej wycieczki do Londynu.
4. Opowiemy o warsztatach językowych za granicą.
5. Poznamy relację pilota wycieczek dotyczącą różnych zakątków Europy.
6. Pokrótce przybliżymy nasze kierunki i ofertę.

Na wszystkie nurtujące pytania odpowiedzą: Urszula Czyżewska - kierownik Biura Turystyki i Wypoczynku ATAS oraz Jacek Palankiewicz - pilot wycieczek.

W celu dokonania zapisu, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego >>> FORMULARZ
Na wskazany adres e-mail, dzień przed wydarzeniem, uczestnik otrzyma link do spotkania.

Do zobaczenia przed ekranami!

Loader