Promocja First Minute - wyjedź z klasą na wycieczkę w nowym roku szkolnym 2022/2023

21 marca 2022 r.

Zarówno uczniowie, jaki i nauczyciele potrzebują już tak bardzo odreagować naukę zdalną oraz ciągle zmieniającą się rzeczywistość szkolną, która towarzyszyła im przez ostatnie miesiące. Świat wychodzi z cienia pandemii i daje wyraźny znak powrotu do normalności. My sami zorganizowaliśmy już kilka wycieczek szkolnych i nie zamierzamy zwalniać tempa. Dlatego też, wraz z pierwszym dniem wiosny ruszamy z naszą równie słoneczną promocją.


Jako touroperator z dużym doświadczeniem w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży w czasie pandemii, przez cały ten czas organizowaliśmy wyjazdy dla szkół w roku szkolnym oraz wysłaliśmy kilkaset młodych ludzi na obozy w lato 2020 i 2021. Udało nam się wypracować bezpieczny system działania, który jednocześnie pozwala na większą elastyczność oraz dostosowanie się do nowych, niespodziewanych sytuacji. Bogatsi o to doświadczenie, wychodzimy z ofertą wycieczek szkolnych i warsztatów językowych już na nowy rok szkolny 2022/2023

Promocja do końca czerwca 2022 r.

Już za trzy miesiące uczniowie opuszczą szkolne ławki w poszukiwaniu wakacyjnej przygody. Dlatego już teraz warto pomyśleć nad organizacją wycieczki szkolnej w nadchodzącym roku. Wówczas można bez pośpiechu omówić wszystkie aspekty z uczniami, rodzicami czy dyrekcją, rozpocząć planowanie budżetu oraz przede wszystkim skorzystać z atrakcyjniejszej ceny i dostępności terminów. Mając powyższe na uwadze, przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną na wycieczki szkolne realizowane w nowym roku szkolnym 2022/2023.

Dokonując rezerwacji do końca czerwca na wycieczkę realizowaną w nowym roku szkolnym 2022/2023, gwarantujemy rabat w wysokości 50 zł na ucznia. Promocja trwa od 21.03.2022 do 30.06.2022 r.

Przyznany rabat to oszczędność nawet 2000 zł przy grupie 40 osobowej. Aby zatem skorzystać z oferty, szkoła musi podpisać umowę zgłoszenie na wycieczkę w czasie trwania promocji oraz wpłacić zaliczkę rezerwacyjną, zgodnie z warunkami umowy. Rabat przysługuje na imprezy z podstawowej oferty katalogowej (nie dotyczy ofert na zamówienie).

Sprawdź regulamin promocji >>>>

Wycieczka szkolna do Hiszpanii z ATAS

Wycieczkom szkolnym sprzyja także sukcesywne znoszenie obostrzeń sanitarnych we wszystkich krajach. Coraz częściej słyszymy o zdejmowaniu obostrzeń lub nawet całkowitej likwidacji ograniczeń związanych z wirusem SARS-CoV-2. Tak oto Wielka Brytania (nasz główny kierunek wyjazdowy) od 18 marca 2022 roku zniosła wszystkie restrykcje wjazdowe. W jej ślady idą inne kraje europejskie, które ogłaszają zakończenie walki z pandemią. Zgodnie z zapowiedziami, od 28 marca 2022 r. w Polsce została zniesiona kwarantanna i izolacja dla podróżnych oraz dla osób, które miały kontakt z osobą chorą na Covid-19.

Oferujemy warsztaty językowe w Wielkiej Brytanii oraz na Malcie, a także zagraniczne wycieczki szkolne z bogatym programem zwiedzania. Poza imprezami katalogowymi, które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie, możemy przygotować ofertę na zamówienie na indywidualną prośbę nauczyciela. W tym zakresie z chęcią odpowiemy na wszystkie, dodatkowe pytania: KONTAKT >>>

Loader