Konkurs dla Nauczycieli - “Kreatywna Integracja”

13 października 2021 r.

Po długim okresie nauczania zdalnego, dzieci potrzebują przede wszystkim odbudowania kontaktów społecznych, poczucia stabilizacji i choć namiastkę powrotu do normalności. Ważną zatem rolę odgrywa obecnie integracja i reintegracja klasy, w różnych jej formach i odsłonach. Zdajemy sobie też sprawę, że sami Nauczyciele stają przed ogromnym wyzwaniem, nie tylko własnej organizacji pracy, ale też przed nowymi zadaniami jakie stawia im aktualna rzeczywistość. Mając to na uwadze, pragniemy połączyć aspekt integracyjny i jednocześnie docenić ważną rolę wychowawczą jaką pełni Nauczycieli, poprzez konkurs “Kreatywna Integracja”


WYNIKI KONKURSU

Miło nam poinformować, iż głosem większości użytkowników platformy Facebook, w dniu 8 listopada 2021 r., wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu "Kreatywna Integracja".
Zobacz nagrodzony post konkursowy, autorstwa Pani Urszuli -> https://www.facebook.com/photo/?fbid=2930314863899480&set=gm.1317084458726730

Konkurs dla Nauczycieli

Z okazji Dnia Nauczyciela, który przypada 14 października, przygotowaliśmy konkurs dla naszych pedagogów na ciekawą i kreatywną formę integracji uczniów. W tym celu utworzyliśmy specjalne wydarzenie na Facebooku “Konkurs dla Nauczycieli 2021” na którym można było dzielić się swoimi pomysłami ;)

Własne doświadczenie oraz wprowadzone już działania integracyjne w szkole, mogły być inspiracją do konkursowego zgłoszenia. Liczyliśmy także na zaangażowanie całej klasy, które byłoby widoczne na załączonym zdjęciu. Jak zatem należało zgłosić się do konkursu?

Udział w konkursie - krok po kroku

  • Liczy się pomysł ;) Na konkursowym wydarzeniu “Konkurs dla Nauczycieli 2021” należało zamieść krótki post, w którym zostanie opisany ciekawy sposób na integracje klasy.

  • Do wpisu koniecznie należało zamieścić zdjęcie klasy albo zdjęcie z elementami / działaniami opisywanej integracji.

  • Uczestnik konkursu był zobowiązany do wysłania linku z opublikowanym postem na adres: marketing@atas.pl, oraz dane kontaktowe (Imię i Nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, nazwę i adres szkoły).

  • W grupie siła! Im więcej “LIKE” pod postem, tym większa była szansa na wygraną.

Zwycięzca został wyłoniony przez użytkowników na serwisie Facebook. Post, który cieszył się największą popularnością i uzyskał najwięcej polubień, otrzymał nagrodę główną. 

Nagroda

Wyzwanie, jak i  temat konkursu jest mocno nastawiony na pracę zespołową, dlatego też sama nagroda była równie integracyjna ;) Nagrodą główną w konkursie była wizyta w edukacyjnym escape room dla całej klasy (max. 30 osób). W sytuacji, gdy najbliższy Dom Zagadek znajduje się w dużej odległości od lokalizacji szkoły,  wówczas grupa otrzymała voucher do kina.

Konkurs trwał od 14 października (od Dnia Edukacji Narodowej) do 7 listopada br. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 8 listopada na wydarzeniu konkursowy, na stronie wycieczkiszkolne.atas.pl oraz w osobnej komunikacji mailowej do uczestników. 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu >>>>


Masz pytania?
Napis do nas w prywatniej wiadomości na Facebooku: https://www.facebook.com/AgencjaTurystycznaATAS albo wyślij wiadomość na adres e-mail: marketing@atas.pl

wycieczka integracyjna Tatry

Loader