Konkurs dla Nauczycieli - “Kreatywna Integracja”

13 października 2021 r.

Po długim okresie nauczania zdalnego, dzieci potrzebują przede wszystkim odbudowania kontaktów społecznych, poczucia stabilizacji i choć namiastkę powrotu do normalności. Ważną zatem rolę odgrywa obecnie integracja i reintegracja klasy, w różnych jej formach i odsłonach. Zdajemy sobie też sprawę, że sami Nauczyciele stają przed ogromnym wyzwaniem, nie tylko własnej organizacji pracy, ale też przed nowymi zadaniami jakie stawia im aktualna rzeczywistość. Mając to na uwadze, pragniemy połączyć aspekt integracyjny i jednocześnie docenić ważną rolę wychowawczą jaką pełni Nauczycieli, poprzez konkurs “Kreatywna Integracja”


Weź udział w konkursie i wygraj integracje dla całej klasy

Z okazji Dnia Nauczyciela, który przypada 14 października, przygotowaliśmy konkurs dla naszych pedagogów na ciekawą i kreatywną formę integracji uczniów. W tym celu utworzyliśmy specjalne wydarzenie na Facebooku “Konkurs dla Nauczycieli 2021” na którym będziecie mogli dzielić się swoimi pomysłami ;)

Drogi Nauczycielu mamy nadzieję, że własne doświadczenie oraz wprowadzone już działania integracyjne w Twojej szkole, będą inspiracją do konkursowego zgłoszenia. Liczymy także na zaangażowanie całej klasy, które będzie widoczne na załączonym zdjęciu. Jak zatem wziąć udział w konkursie?

Udział w konkursie - krok po kroku

  • Liczy się pomysł ;) Na konkursowym wydarzeniu “Konkurs dla Nauczycieli 2021” zamieść krótki post, w którym opiszesz w jaki ciekawy sposób można zintegrować klasę.

  • Do Twojego wpisu koniecznie zamieść zdjęcie klasy albo zdjęcie z elementami / działaniami opisywanej integracji.

  • Wyślij do nas link z opublikowanym postem na adres: marketing@atas.pl, oraz dane kontaktowe (Imię i Nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, nazwę i adres szkoły).

  • W grupie siła! Zachęcaj do polubienia własnego zgłoszenia. Im więcej “LIKE” pod postem, tym większa szansa na wygraną.

Zwycięzca zostanie wyłoniony przez użytkowników na serwisie Facebook. Post, który będzie się cieszył największą popularnością i uzyska najwięcej polubień, otrzyma nagrodę główną. 

Nagroda

Wyzwanie, jak i  temat konkursu jest mocno nastawiony na pracę zespołową, dlatego też sama nagroda powinna być równie integracyjna ;) Nagrodą główną w konkursie jest wizyta w edukacyjnym escape room dla całej klasy (max. 30 osób). W sytuacji, gdy najbliższy Dom Zagadek znajduje się w dużej odległości od lokalizacji szkoły,  wówczas grupa otrzyma voucher do kina.

Konkurs trwa od 14 października (od Dnia Edukacji Narodowej) do 7 listopada br. Wyniki konkursu ogłosimy już 8 listopada na wydarzeniu konkursowy, na stronie wycieczkiszkolne.atas.pl oraz w osobnej komunikacji mailowej do uczestników. 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu >>>>


Masz pytania?
Napis do nas w prywatniej wiadomości na Facebooku: https://www.facebook.com/AgencjaTurystycznaATAS albo wyślij wiadomość na adres e-mail: marketing@atas.pl

wycieczka integracyjna Tatry

Loader