Promocja First Minute + bezkosztowa rezygnacja na wycieczki w 2022 roku

9 września 2021 r.

Przez cały miniony rok szkolny, uczniowie pozostawali w izolacji, zamknięci w czterech ścianach, z mocno ograniczonym kontaktem z rówieśnikami. Przejście w tryb nauczania zdalnego przekreśliło także w dużej mierze szansę na realizację wycieczek szkolnych. Na szczęście ten czas mamy już za sobą, a nowy rok szkolny przynosi nową perspektywę i świeższe podejście do obecnej sytuacji. Jako touroperator z dużym doświadczeniem w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży w czasie pandemii, śmiało stwierdzamy, że organizacja wycieczek w roku szkolnym 2021/2022 jest nie tylko możliwa, ale też potrzebna jak nigdy!


Przeprowadziliśmy wiele rozmów z Nauczycielami, którzy widzą dużą potrzebę wyjścia poza mury szkolne i wyjazdu z uczniami na wycieczkę. Pojawiają się jednak z ich strony także obawy o nagłe zmiany w obostrzeniach czy bezpieczeństwo zdrowotne oraz finansowe, które znacznie utrudniają planowanie wyjazdu z dużym wyprzedzeniem. Doskonale to rozumiemy, dlatego też opracowaliśmy dla szkół specjalną ofertę, która odpowiada na ich największe potrzeby.

Warunki oferty specjalnej obejmują:
    • rabat w wysokości 50 zł na ucznia
    • możliwość bezkosztowej rezygnacji z wycieczki do 60 dni przed planowanym rozpoczęciem wyjazdu.

Oferta dotyczy wycieczek szkolnych realizowanych w 2022 roku, a sama promocja trwa do końca października (od 09.09.2021 do 31.10.2021). Aby zatem skorzystać z oferty, szkoła musi podpisać umowę zgłoszenie na wycieczkę w czasie trwania promocji oraz wpłacić zaliczkę rezerwacyjną, zgodnie z warunkami umowy. Rabat przysługuje na imprezy z podstawowej oferty katalogowej (nie dotyczy ofert na zamówienie).

Korzystając ze specjalnej promocji ATAS, szkoła zyskuje zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych okoliczności oraz spokój ducha. Z kolei przyznany rabat to oszczędność nawet 2000 zł przy grupie 40 osobowej.

Sprawdź regulamin promocji >>>>

Dlaczego warto zarezerwować wycieczkę już teraz i wyjechać z grupą na wiosnę?

Początek roku szkolnego oraz spotkania z rodzicami to zazwyczaj dobry moment na zaplanowanie wycieczki szkolnej. Szkoły często wybierają II połowę roku szkolnego na wspólne wyjście czy wyjazd, kiedy to jest już cieplej i słoneczniej. Kiedyś rezerwacja wycieczki, z nawet rocznym wyprzedzeniem, nie stanowiła problemu. Dziś jednak ta perspektywa jest inna.
Aby szkoła mogła bez obaw już teraz zarezerwować wymarzoną wycieczkę na rok 2022, przygotowaliśmy promocję, która obejmuję zniżkę na każdego uczestnika oraz gwarancję bezkosztowej rezygnacji.

 

wycieczka szkolna_zagranica

Loader