Promocja na dobry start - warsztaty językowe na Malcie

7 września 2021 r.

Początki bywają trudne, szczególnie gdy mówimy o powrocie do szkoły po tak długim okresie nauczania zdalnego i izolacji. Jeszcze tak niedawno cieszyliśmy się w pełni wakacjami, a teraz musimy zmierzyć się z nowymi zasadami panującymi w klasie, nowymi przedmiotami, nowymi obowiązkami. Wrzesień, dla wielu jest zatem miesiącem adaptacyjnym. Dla wielu także to świetny czas na integrację klasy i wspólny wyjazd.
Mając to wszystko na uwadze, przygotowaliśmy specjalną ofertę na start - warsztaty językowe na Malcie w promocyjnej cenie.


Warsztaty językowe na słonecznej Malcie

Malta to jeden z najcieplejszych krajów europejskich, który także poza sezonem letnim rozpieszcza turystów swoim niepowtarzalnym klimatem i dużą dawką słońca. Malta to także ten kraj, którego jednym z języków urzędowych jest angielski, a sama wyspa słynie z wielu szkół językowych. Nie dziwi nas zatem fakt, że warsztaty językowe na Malcie cieszą się dużą popularnością zarówno w czasie wakacji, jak i w czasie roku szkolnego ;)
Wierzymy zatem, że wyjazd z uczniami na Maltę to świetna okazja na naukę języka, integrację oraz przedłużenie lata, szczególnie gdy w grę wchodzi niższa i atrakcyjniejsza cena.

Zobacz pełną ofertę warsztatów językowych na Malcie (TM1) >>>

Zniżka 100 zł na wyjazdy do 9 października

Na dobry początek roku szkolnego przygotowaliśmy promocję, której warunki obejmują:

  • rabat 100 PLN/uczestnik
  • rezerwacje warsztatów językowych na Malcie (TM1)
  • realizację wycieczki w terminie 11.09, 18.09, 25.09, 09.10
  • przelot liniami lotniczymi Malta MedAir (spółka Air Malta)

Warsztaty językowe na Malcie trwają 8 dni (wylot: sobota, powrót: sobota), gdzie standardowa cena wyjazdu to 2190 zł/osoba. Z naszą promocją można zaoszczędzić aż 2000 zł przy grupie 20-osobowej. Promocja obejmuje wyjazdy do 9 października (ostatni wylot 9.10, powrót 16.10).

Pragniemy w tym miejscu zaznaczyć, że aktualnie na Maltę wjechać mogą wyłącznie osoby w pełni zaszczepione, posiadające Unijny Certyfikat Covidowy. W związku z powyższym oferta dostępna jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 (od przyjęcia drugiej dawki szczepionki do daty wylotu musi minąć okres przynajmniej 14 dni).

Sprawdź regulamin promocji >>>

Malta wycieczka szkolna 2021

Loader