Anglia i Malta to kraje, gdzie najczęściej realizujemy nasze warsztaty językowe. Autorski program łączący naukę i zwiedzanie w atrakcyjnej formie pozwala sprawdzić swoje umiejętności językowe w praktyce i szybko przełamać barierę mówienia w języku obcym. Doskonaleniu umiejętności komunikacji sprzyja zakwaterowanie u rodzin goszczących oraz możliwość używania języka w naturalnych, codziennych sytuacjach, podczas realizacji aktywnych zadań samodzielnie lub w grupie. W trakcie wyjazdów pojawiają się także elementy gier miejskich, konkursy i wywiady. Warsztaty językowe sprzyjają nie tylko nauce, ale także integracji grupy rówieśników wraz z nauczycielem.

W ostatnich latach z powodzeniem realizujemy także wyjazdy językowe do Hiszpanii, a od 2018 roku w katalogu proponujemy zupełnie nowy wyjazd na warsztaty angielskiego do Irlandii.

Współpraca z metodykami nauczania oraz doświadczonymi pilotami pozwoliła nam opracować autorską metodę na udane wyjazdy edukacyjne pod nazwą Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Z programu skorzystały już tysiące uczniów ze szkół w całej Polsce. Udział w takich warsztatach to coś więcej niż zwykła wycieczka szkolna za granicę!

 

Anglia & Amsterdam (TAH)7 dni
1670 PLN/os
Malta (TM1)8 dni

Warsztaty językowe z lekcjami w maltańskiej szkole językowej i bogatym programem zwiedzania. Zakwaterowanie u rodziny maltańskiej, transport samolotem.

od 1970 PLN/os
Hiszpania (THM)8 dni

Warsztaty językowe na Costa del Sol. Zajęcia językowe w klasach oraz w trakcie zwiedzania. Zakwaterowanie u rodzin hiszpańskich, transport samolotem.

od 1440 PLN/os + samolot
Londyn (TA0)6 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, transport autokarowy.

od 1100 PLN/os
Londyn maksymalnie językowy (TAC)6 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęcia w klasach z native speakers. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.

od 1190 PLN/os
LONDYN w hostelu (TA10)6 dni

Warsztaty językowe z zakwaterowaniem w hostelu. Program językowy wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport autokarowy.

od 1500 PLN/os
Londyn, Cambridge, Canterbury (TA2)6 dni

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i innych miast. W programie: Canterbury, Cambridge i Leeds Castle. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.

od 1160 PLN/os
Londyn Śladami Harrego Pottera (TA4)6 dni

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i Oxfordu ze szczególnym uwzględnieniem miejsc związanych z Harrym Potterem. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.

od 1150 PLN/os
Londyn, Stratford, Stonehenge (TAX)6 dni

Warsztaty językowe w Anglii z najstarszym miastem uniwersyteckim na czele - Oxford. Program językowy wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.

od 1290 PLN/os
Londyn Samolotem (TA13)5 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport na miejscu jest realizowany komunikacją publiczną. Jest także możliwość wynajęcia lokalnego busa. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.

1290 PLN/os
Londyn z zajęciami w klasach (samolot) TAP5 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęciami w klasach z udziałem native speakers. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.

 

od 1750 PLN/os + samolot
Szkocja Samolotem (TA12)5 dni

Warsztaty językowe w Szkocji dają możliwość poznania północenej części Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie w schronisku młodzieżowym, transport samolotem.

od 2070 PLN/os
Kurs językowy w Brighton (TAK-1)7/9 dni

Kurs w renomowanej szkole językowej w Brighton. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej. Do wyboru transport autokarowy lub samolotowy

od 2590 PLN/os
Irlandia (TI0)5 dni

 

 

od 1390 PLN/os + samolot

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.