Biuro ATAS jest czołowym organizatorem turystyki młodzieżowej, działamy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Chcemy przekonać Was, że podróże kształcą i pobudzają wyobraźnię. Na stronie pokazujemy bogaty wybór wycieczek krajowych i zagranicznych. Propozycje obejmują zarówno dłuższe wycieczki szkolne jak i spacery jednodniowe.

Nasze wyjazdy łączą w sobie elementy nauki i rozrywki. Wycieczki szkolne dają możliwość poznania pięknych i ciekawych miejsc oraz w interesujący zrozumiały sposób przedstawić treści na co dzień omawiane w szkole. Dokładamy wszelki starań, aby nasze wycieczki szkolne były wartościowe i dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Korzystamy z usług zaufanych przewoźników, współpracujemy ze sprawdzonymi wcześniej obiektami noclegowymi oraz zatrudniamy doświadczonych pilotów i przewodników. Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca i każdy znajdzie coś dla siebie.

 
Zachęcamy do zapoznania się z programem "Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego", który realizujemy podczas warsztatów językowych w Londynie i na Malcie.
 

Posiadamy także oferty kursów językowych, obozów młodzieżowych.
Szczegóły na stronie www.atas.pl