Biuro ATAS jest czołowym organizatorem turystyki młodzieżowej, działamy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Naszą misją jest wspieranie młodych ludzi w ich rozwoju poprzez wartościowe wyjazdy edukacyjne.

Wyjazdy organizowane przez ATAS łączą w sobie elementy nauki i rozrywki. Wycieczki szkolne dają możliwość poznania pięknych i ciekawych miejsc oraz w interesujący zrozumiały sposób przedstawić treści na co dzień omawiane w szkole. Dokładamy wszelki starań, aby nasze wycieczki szkolne były wartościowe i dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Korzystamy z usług zaufanych przewoźników, współpracujemy ze sprawdzonymi wcześniej obiektami noclegowymi oraz zatrudniamy doświadczonych pilotów i przewodników. Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca i każdy znajdzie coś dla siebie.

Otrzymaliśmy tytuł Touroperatora Roku 2019 w kategorii Turystyka Młodzieżowa.

78412377 1409136835905571 7655139143323746304 nZachęcamy do zapoznania się z programem "Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego", który realizujemy podczas warsztatów językowych w Londynie i na Malcie.

Posiadamy także oferty kursów językowych, obozów młodzieżowych.
Szczegóły na stronie www.atas.pl

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER DLA NAUCZYCIELI >>

W newsletterze przekazujemy informacje:
- o szkoleniach i konferencjach dla nauczycieli
- o bezpłatnych webinariach
- o możliwości pracy w ATAS w roli opiekuna lub rezydenta
- o nowych programach wycieczek oraz możliwości rezerwacji imprez w cenie niższej niż w katalogu

Transport autokarowy na nasze wycieczki planujemy w systemie PlanBus.pl

PlanBus LOGO 350x70px bez tla

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.