Wycieczki Krajowe

Bon Turystyczny 500+ z ATAS

Z ATAS wyjedziesz na wycieczkę szkolną do Kotliny Kłodzkiej i na Podlasie. W ofercie znajdziesz również warsztaty językowe nad Bałtykiem, a także w polskich Tatrach.

ATAS przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny, w ramach którego nasi klienci mogą pokryć część kosztów za wycieczkę szkolną w kraju. Więcej informacji na stronie: https://wycieczkiszkolne.atas.pl/pl/blog/74,ATAS-przyjmuje-Polski-Bon-Turystyczny

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 7

Warsaw in English (TPJ-3)

Warsaw in English to połączenie zwiedzania Warszawy z nauką języka angielskiego. W programie 2 trasy do wyboru: Stare Miasto albo Cmentarz Stare Powązki.


Czas trwania 1 dzien
Cena od 23 zł/os.

Podlasie (TPT-1)

Zapraszamy na wycieczkę z klasą na Podlasie - bogatego w walory przyrodnicze, kulturowe i historyczne. W programie: Tykocin, Białystok, Supraśl, Poczopek, Kruszyniany, Białowieża. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 3 dni
Cena od 650 zł/os.

Kotlina Kłodzka - Praga (TPT-2)

Zapraszamy do Kotliny Kłodzkiej z bogatym zapleczem turystycznym i przyrodniczym. W programie zwiedzanie: Wrocławia, Pragi, Kotliny Kłodzkiej oraz Złotego Stoku.


Czas trwania 4 dni
Cena od 690 zł/os.

Bałtyk - Jastrzębia Góra (TPJ-1)

Warsztaty językowe nad morzem to okazja do poznania piękna Polski oraz nauki angielskiego. W programie: Gdańska, Jastrzębiej Góry i Sopotu, oraz zajęcia: językowe, rekreacyjne, wieczorne. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 770 zł/os.

Wyjazd integracyjny - Bałtyk (TPI-1) NOWOŚĆ!

Wyjazd z uczniami nad morze to okazja do integracji klasy oraz zwiedzenie północnej części Polski. W programie: Gdańsk, Łeba, Słowiński Park Narodowy i Jastrzębia Góra. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 770 zł/os.

Wyjazd integracyjny - Karpacz i Zamki (TPI-3) NOWOŚĆ!

Połącz integracje klasy z poznawaniem Polskich gór oraz historii. W programie: Kowary, Świątynia Wang, Samotnia, Strzecha Akademicka, Zamek Czocha, Karpacz. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 770 zł/os.

Tatry - Poronin (TPJ-2)

Warsztaty językowe w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów. W programie: Kraków, Poronin, Zakopane oraz zajęcia: językowe, rekreacyjne, wieczornie. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport autokarem.


Czas trwania 5 dni
Cena od 790 zł/os.
Loader