Tanie Wycieczki Szkolne

Tanie Wyjazdy Szkolne (TWS) to ekonomiczna wersja najpopularniejszych programów. Niższą cenę udało się uzyskać poprzez optymalizację kosztów przy zachowaniu wartości edukacyjnej i wszystkich świadczeń.

Wycieczki szkolne będą realizowane według ściśle określonych zasad:

1. Przewidziane są konkretne dni wyjazdów (poniedziałki). Terminy dostępne, zarezerwowane i wykupione są opublikowane poniżej.

2. Na każdy termin przyjmowane będą dwie grupy, które liczą 25 uczestników + 2 nauczycieli. Najkorzystniej jest gdy obie grupy są z jednej szkoły lub miejscowości. Dopuszczamy też dobranie drugiej grupy z rejonu po trasie przejazdu autokaru. Wszystkie inne liczebności grupy są dopuszczalne w przypadku już posiadanego dopełnienia z zaprzyjaźnionej szkoły.

3. Program zwiedzania na wycieczce nie podlega zmianom. Uwzględnione mogą być tylko drobne korekty.

4. W programie zwiedzania uwzględnione zostały najbardziej wartościowe obiekty w danym mieście. Grupa może zamówić dodatkowe wstępy określone w katalogu.

Liczba wycieczek spełniających kryteria: 3

Włochy (TW10-e) TANIA WYCIECZKA SZKOLNA

Wyjazd do Włoch - kolebki kultury europejskiej. Zwiedzanie 3 miast w jednej podróży: Rzym, Florencja, Wenecja. Przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu.


Czas trwania 6 dni
Cena od 980 zł/os.

Londyn (TA0-e) TANIA WYCIECZKA SZKOLNA

Warsztaty językowe w Londynie wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 990 zł/os.

Paryż (TF10-e) TANIA WYCIECZKA SZKOLNA

Wycieczka do Paryża to lekcja historii, kultury europejskiej i dziedzictwa Francji. W programie zwiedzanie Bazyliki Sacre-Coeur, Luwru, Katedry Notre- Dame, Rejs statkiem po Sekwanie. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.


Czas trwania 6 dni
Cena od 1040 zł/os.
Loader