Dlaczego warto zabrać uczniów na wyjazd i jak to robić w dobie pandemii ?

14 grudnia 2020 r.

Wyjazdy z młodzieżą niosą za sobą wiele korzyści i są wartościowym uzupełnieniem edukacji zarówno szkolnej jak i obywatelskiej. Jednak jak wyjechać z uczniami w dobie pandemii, cieszyć się wspólnym czasem oraz zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa. Mamy dla Was propozycję wartą rozważenia.


Podczas wspólnej podróży młodzież nie tylko poszerza swoje horyzonty i ma okazję zobaczyć na żywo, to czego uczy się w szkole na różnych przedmiotach ale również ćwiczy swoje umiejętności interpersonalne, uczy się przebywania w grupie w różnych sytuacjach i warunkach.
Zapewne do tego co napisane powyżej nie trzeba nikogo przekonywać... w dzisiejszych czasach trudniejszym zagadnieniem jest to – jak w dobie pandemii i wszechpanujących obostrzeń taki wyjazd zorganizować?

Jako organizator wyjazdów dla młodzieży mamy świadomość utrudnień, ale wiemy też że taki wyjazd nie jest niemożliwy, mało tego – mając na koncie przeprowadzone obozy młodzieżowe w wakacje 2020, wiemy jak go zrobić bezpiecznie :)
Wiemy, że zorganizowanie wycieczki szkolnej nie zależy tylko i wyłącznie od nauczyciela, ale również od organów prowadzących szkołę, wiemy też że pewnych zakazów nie da się przeskoczyć.

Właśnie dlatego zachęcamy gorąco zarówno Ciebie Nauczycielu jak i Ciebie Rodzicu abyście wspólnie zebrali grupę na jeden z wielu obozów jakie przygotowaliśmy dla Was na wakacje 2021.

Wyjazd Nauczyciela z grupą uczniów w czasie wakacji.
W naszej ofercie znajdują się obozy krajowe i zagraniczne o różnej tematyce i profilach. Proponujemy obozy językowe i turystyczne oraz nowość – obóz tematyczny w Polsce.
Wyjazd z grupą uczniów na obóz letni niesie za sobą wiele korzyści tak dla Nauczyciela jak i dla Rodzica, nie zapominając oczywiście o młodzieży.

Nauczycielu – proponujemy Ci wyjazd jako wychowawca na profesjonalnie zorganizowany obóz, będziesz miał okazję poznać innych wyjątkowych nauczycieli/wychowawców, będziesz pracował pod okiem doświadczonego kierownika obozu, dla którego priorytetem jest bezpiecznie i ciekawe przeprowadzenia wyjazdu oraz dbanie o dobre samopoczucie zarówno kadry jak i uczestników.
Wybierz interesujący Cię wyjazd, zbierz grupę min. 8 uczniów i zapewnij Wam wspaniałą wakacyjną przygodę. Oferujemy pomoc w przygotowaniu grupy do wyjazdu oraz pakiet korzyści dla Ciebie.
Zainteresowanych Nauczycieli zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami regionalnymi, którzy z chęcią przedstawią szczegóły współpracy. KONTAKT >>>

Rodzicu – chcesz aby Twoje dziecko przeżyło ciekawą i wartościową przygodę w wakacje, a jego bezpieczeństwo i komfort psychiczny są Twoimi priorytetami? Rozumiemy to i mamy dla Ciebie propozycję - zgłoś swoją pociechę na wyjazd z ATAS pod okiem nauczyciela z Waszej szkoły.
Ze swojej strony oferujemy ciekawy program i jego profesjonalną realizację a obecność znanego dziecku nauczyciela na pewno będzie olbrzymim atutem.
Dodatkowo zgłaszając dziecko na wyjazd za pośrednictwem Nauczyciela otrzymujecie zniżkę FIRST MINUTE i możliwość bezkosztowej rezygnacji z wyjazdu. Wybierając wyjazd w kraju, zyskujecie również możliwość wykorzystania Polskiego Bonu Turystycznego.

Ponieważ bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas priorytetem - zapewniamy, że wszystkie nasze wyjazdy w kraju i za granicą, będą przebiegały zgodnie z obowiązującym prawem oraz zgodnie z najnowszymi wytycznymi w sprawie organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.
Jednocześnie zapewniamy, że bacznie śledzimy wszelkie doniesienia i sytuację epidemiologiczną w kraju i za granicą. Na ich podstawie będziemy podejmować decyzje o realizacji danej imprezy. Jednak do wakacji jest jeszcze kilka miesięcy i wierzymy, że do tego czasu obozy i kolonie dla młodzieży będą w pełni możliwe.

Loader