Dłuższe wycieczki zagraniczne to doskonała okazja do integracji uczniów oraz uzupełnienia programu nauczania z użyciem niestandardowych metod nauczania niedostępnych na co dzień w szkole. Jadąc na wycieczkę szkolną  za granicę można zobaczyć na własne oczy niezwykłe miejsca znane z filmów i książek. Na wyjazdach stawiamy na ciekawe i bogate programy. Odwiedzamy największe muzea takie jak paryski Luwr czy słynne Muzea Watykańskie i oglądamy z bliska najbardziej rozpoznawalne historyczne budowle. Wizyta w Koloseum albo zobaczenie Paryża z perspektywy wieży Eiffla to niezwykłe przeżycie dla każdego młodego podróżnika, a dostarczanie pozytywnych emocji to nasze zadanie. Jako że na wycieczkach nie może zabraknąć także odpoczynku i dobrej zabawy w programach znajdujemy miejsce także na największe europejskie parki rozgrywki! W przypadku nietypowych potrzeb grupy przygotowujemy także oferty na zamówienie oraz łączymy grupy szkolne z różnych części Polski.

 

BERLIN (TN1)4 dni
od 740 PLN
Grecja samolotem (TGS)4 dni
1140 PLN
Rzym samolotem (TWS)4 dni
1040 PLN
Włochy Toskania (TW2)6 dni
1050
Paryż (TF1)6 dni
Wycieczka do światowej kolebki kultury i sztuki. Zobaczycie Wieżę Eiffla, Luwru, katedrę Notre Dame. Na zakończenie wizyta w Parku Rozrywki Eurodisneyland. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.
od 1220 PLN/os
Hiszpania (TH1)9 dni

Zwiedzanie Katalonii i podróż przez epoki skryte w mieście Barcelona. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.

od 1550 PLN/os
SZWAJCARIA "Kraj 4 kultur" (TR2)6 dni
od 1620 PLN/os

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.