Dłuższe wycieczki zagraniczne to doskonała okazja do integracji uczniów oraz uzupełnienia programu nauczania z użyciem niestandardowych metod nauczania niedostępnych na co dzień w szkole. Jadąc na wycieczkę szkolną  za granicę można zobaczyć na własne oczy niezwykłe miejsca znane z filmów i książek. Na wyjazdach stawiamy na ciekawe i bogate programy. Odwiedzamy największe muzea takie jak paryski Luwr czy słynne Muzea Watykańskie i oglądamy z bliska najbardziej rozpoznawalne historyczne budowle. Wizyta w Koloseum albo zobaczenie Paryża z perspektywy wieży Eiffla to niezwykłe przeżycie dla każdego młodego podróżnika, a dostarczanie pozytywnych emocji to nasze zadanie. Jako że na wycieczkach nie może zabraknąć także odpoczynku i dobrej zabawy w programach znajdujemy miejsce także na największe europejskie parki rozgrywki! W przypadku nietypowych potrzeb grupy przygotowujemy także oferty na zamówienie oraz łączymy grupy szkolne z różnych części Polski.

 

Praga i Kutna Hora (TC1)4 dni

Praga, stolica naszych południowy sąsiadów, kojarzy się głównie z Hradczanami i Złotą Uliczką oraz wyjątkową atmosferą. Wspaniały klimat tego miasta to efekt harmonijnego połączenia różnych stylów architektonicznych (od romańskiego po współczesny) oraz stoickiego spokoju i pogody ducha jego mieszkańców.

 

od 710 PLN/os.
Paryż (TF1)6 dni
Wycieczka do światowej kolebki kultury i sztuki. Zobaczycie Wieżę Eiffla, Luwru, katedrę Notre Dame. Na zakończenie wizyta w Parku Rozrywki Eurodisneyland. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.
od 1170 PLN/os
Włochy (TW1)6 dni

Podróż do trzech słynnych włoskich miast: Florencji, Rzymu i Wenecji. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.

od 1080 PLN/os
Hiszpania (TH1)9 dni

Zwiedzanie Katalonii i podróż przez epoki skryte w mieście Barcelona. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.

od 1520 PLN/os
BARCELONA "W stolicy Katalonii" (THS)5 dni
Wycieczka szkolna do Barcelony - miasta słynnych budowlii, fontan, stadionu FC Barcelona, pieknych plaż. Przelot samolotem i zakwaterowanie w hostelu.
od 1390 PLN/os
SZWAJCARIA "Kraj 4 kultur" (TR2)6 dni
od 1570 PLN/os

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.