Tanie Wyjazdy Szkolne (TWS) to ekonomiczna wersja najpopularniejszych programów. Niższą cenę udało się uzyskać poprzez optymalizację kosztów przy zachowaniu wartości edukacyjnej i wszystkich świadczeń.

Wycieczki szkolne będą realizowane według ściśle określonych zasad:

1. Przewidziane są konkretne dni wyjazdów (poniedziałki). Terminy dostępne, zarezerwowane i wykupione są opublikowane poniżej.

2. Na każdy termin przyjmowane będą dwie grupy, które liczą 25 uczestników + 2 nauczycieli. Najkorzystniej jest gdy obie grupy są z jednej szkoły lub miejscowości. Dopuszczamy też dobranie drugiej grupy z rejonu po trasie przejazdu autokaru. Wszystkie inne liczebości grupy są dopuszczalne w przypadku już posiadanego dopełnienia z zaprzyjaźnionej szkoły.

3. Program zwiedzania na wycieczce nie podlega zmianom. Uwzględnione mogą być tylko drobne korekty.

4. W programie zwiedzania uwzględnione zostały najbardziej wartościowe obiekty w danym mieście. Grupa może zamówić dodatkowe wstępy określone w katalogu.

PARYŻ TANIA WYCIECZKA SZKOLNA (TF10-e )6 dni
Wycieczka do Paryża to lekcja historii, kultury europejskiej i dziedzictwa Francji. W programie zwiedzanie Bazyliki Sacre-Coeur, Luwru, Katedry Notre- Dame, Rejs statkiem po Sekwanie. Zakwaterowanie w hotelu, transport autokarowy.
od 1140 PLN/os
WŁOCHY TANIA WYCIECZKA SZKOLNA (TW10-e)6 dni
Wyjazd do Włoch - kolebki kultury europejskiej. Zwiedzanie 3 miast w jednej podróży: Rzym, Florencja, Wenecja. Przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu.
od 1060 PLN/os
LONDYN Tania Wycieczka Szkolna (TA0-e)6 dni

Warsztaty językowe w Londynie wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.

od 990 PLN/os

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.