Anglia i Malta to kraje, gdzie najczęściej realizujemy nasze warsztaty językowe. Autorski program łączący naukę i zwiedzanie w atrakcyjnej formie pozwala sprawdzić swoje umiejętności językowe w praktyce i szybko przełamać barierę mówienia w języku obcym. Doskonaleniu umiejętności komunikacji sprzyja zakwaterowanie u rodzin goszczących oraz możliwość używania języka w naturalnych, codziennych sytuacjach, podczas realizacji aktywnych zadań samodzielnie lub w grupie. W trakcie wyjazdy pojawiają się także elementy gier miejskich, konkursy i wywiady. Warsztaty językowe sprzyjają nie tylko nauce, ale także integracji grupy rówieśników wraz z nauczycielem.

W ostatnich latach z powodzeniem realizujemy także wyjazdy językowe do Hiszpanii, a od 2018 roku w katalogu proponujemy zupełnie nowy wyjazd na warsztaty angielskiego do Irlandii.

Współpraca z metodykami nauczania oraz doświadczonymi pilotami pozwoliła nam opracować autorską metodę na udane wyjazdy edukacyjne pod nazwą Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Z programu skorzystały już tysiące uczniów ze szkół w całej Polsce.Udział w takich warsztatach to coś więcej niż zwykła wycieczka szkolna za granicę!

Promocja FIRST MINUTE!
Przy rezerwacji wycieczki do 15 września 2018 rabat 80 zł dla każdego uczestnika.
Zobacz regulamin

Londyn (rodziny brytyjskie) TA06 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, transport autokarowy.

od 1030 PLN/os
Londyn z zajęciami w klasach i lekcjami muzealnymi (autokar) TAC6 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęcia w klasach z native speakers. Zakwaterowanie u rodziny brytyjskiej, transport autokarowy.

od 1110 PLN/os
Londyn (hostel) TA106 dni

Warsztaty językowe z zakwaterowaniem w hostelu. Program językowy wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport autokarowy.

od 1190 PLN/os
Londyn i bajkowa Anglia TA26 dni

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i innych miast. W programie: Canterbury, Cambridge i Leeds Castle. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.

od 1090 PLN/os
Londyn śladami Harry'ego Pottera TA46 dni

Warsztaty językowe ze zwiedzaniem Londynu i Oxfordu ze szczególnym uwzględnieniem miejsc związanych z Harrym Potterem. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.

od 1080 PLN/os
Miasta Anglii - Oxford TAX6 dni

Warsztaty językowe w Anglii z najstarszym miastem uniwersyteckim na czele - Oxford. Program językowy wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, transport autokarowy.

od 1210 PLN/os
Londyn (samolot) TA135 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Transport na miejscu jest realizowany komunikacją publiczną. Jest także możliwość wynajęcia lokalnego busa. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.

1070 PLN/os + samolot
Londyn z zajęciami w klasach (samolot) TAP5 dni

Warsztaty językowe wg metody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego z dodatkowymi zajęciami w klasach z udziałem native speakers. Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich albo w hostelu.

od 1420 PLN/os + samolot
Malta TM18 dni

Warsztaty językowe z lekcjami w maltańskiej szkole językowej i bogatym programem zwiedzania. Zakwaterowanie u rodziny maltańskiej, transport samolotem.

od 1930 PLN/os
Dublin TI05 dni

Warsztaty językowe wg matody Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Uzupełnienie wiedzy z geografii i historii za sprawą bogatego programu zwiedzania. Zakwaterowanie w hostelu, transport samolotem.

od 1280 PLN/os + samolot
Hiszpania THM8 dni

Warsztaty językowe na Costa del Sol. Zajęcia językowe w klasach oraz w trakcie zwiedzania. Zakwaterowanie u rodzin hiszpańskich, transport samolotem.

od 1290 PLN/os + samolot