Wycieczki szkolne - rekomendacje od nauczycieli

Prezentujemy opinie od nauczycieli z całej Polski, którzy brali udział w wyjazdach szkolnych z naszym biurem.
Zachęcamy do przesyłania swoich opinii na adres

 

 

Gimnazjum nr 3 w Trzebini

Doskonale przygotowany program wycieczki sprawił, że młodzież była przez cały czas bardzo zainteresowana i zachwycona tym, co zobaczyła na Malcie. Warsztaty z języka angielskiego prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lektorów pozwoliły na przełamanie barier językowych oraz otwarcie się naszych uczniów na rozmowy ze słuchaczami z innych krajów (...) Wspaniałe wycieczki przybliżające historię oraz geografię Malty, cudowne rejsy, odkrywanie bajkowych zakątków Comino czy Gozo pozostaną w pamięci na zawsze...

 

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach, wyjazd 29 kwietnia 2016

podziekowanie Krzeszowice2016Dyrekcja publicznego Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach pragnie wyrazić serdecnze podziękowania dla biura turystycznego ATAS oddział Kraków za zorganizowanie warsztatów językowych pt. Londyn i miasta anglii w dniach 29.04 - 5.05.2016. (...) Pragniemy podkreślić wysoki profesjonalizm z Państwa strony w przygotowaniach do tej imprezy jak i w czasie jej trwania. Szczególne słowa uznania kierujemy do pani Katarzyny Babiuch, która była odpowiedzialna za przygotowanie naszego wyjazdu do stolicy Anglii. Państwa zaangażowanie sprawiło, że ta forma nauki i wypoczynku zaowocowała zadowoleniem młodzieży, opiekunów i dyrekcji szkoły.

Gimnazjum nr 9 w Bytomiu

Podziękowanie dla biura podróży ATAS za zorganizowanie super wycieczki do Hiszpanii w dniach 21-28 kwietnia 2017 roku.

Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów w Krakowie
... wszystkie wykonywane przez biuro ATAS usługi spełniają bardzo wysokie wymagania. Doskonała organizacja wyjazdów, miła atmosfera, a także profesjonalizm i wysoka kultura pracowników sprawiły iż z pełną swiadomością wystawiamy niniejszą referencję i polecamy BTM ATAS jako rzetelnego i w pełni godnego zaufania partnera.

Gimnazjum nr 4 w Rumii, wyjazd 22 stycznia 2016
Uczniowie Gimnazjum nr 4 w Rumi wyruszyli na warsztaty do Londynu pełni obaw, ale również pełni oczekiwań. Już po pierwszym dniu stres minął i radośnie rozpoczęliśmy 'exploring' Londynu z fantastyczną Panią Gabrysią. Bardzo dziękujmy za miło i intensywnie spędzone dni oraz przesyłamy szczególne podziękowania dla Ann, która zorganizowała nam świetnych gospodarzy w Wallington. Pozdrawiamy także sympatycznych Panów kierowców.(Monika Hildebrandt, Gimnazjum nr 4 w Rumi)

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach
Dyrekcja pragnie wyrazić serdecznie podziekowania dla pana Krzysztofa Owczarka reprezentującego biuro turystyczne ATAS za prowadzenie warsztatów językowych pod tytułem Londyn i miasta Anglii w dniach 29.04 2016 do

05.05.2016 w wielkiej Brytanii w tej formie nauki brało udzial 51 uczniów naszej szkoły.

Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu
W terminie 7-12 stycznia 2014 grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami brała udział w wycieczce do Paryża organizowanej i obsługiwanej przez Biuro Turystyki i Wypoczynku ATAS. (…) Proszę o przekazanie podziękowania i wyrazów uznania dla wszystkich osób odpowiedzialnych za profesjonalną obsługę wycieczki.

Zespół Szkół nr 77 / Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Warszawie
Nasza pani pilot była sympatyczna, dobrze rozumiała się z dziećmi, wykazała się dużą wiedzą nt obiektów i miejsc, o ktorych mówiła (...) Bardzo wysoko zostali ocenieni panowie kierowcy. Za co w imieniu dzieciaków, koleżanek i rodziców bardzo dziękuję. Serdeczne dzięki za sprawną i staranną organizację, wyrozumialość i życzliwość.

Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Niepołomicach
Pragniemy gorąco podziękować za organizację naszego wyjazdu edukacyjnego do Londyn 2014.
- za przemiłą współpracę z Paniami z krakowskiego biura - rzetelna wizytówka firmy- za fantastyczną współpracę z pilotką (...) jej profesjonalizm ale i osobowość, kontakt z młodzieżą
- za bezpieczną podróż i cierpliwość - przede wszystkim kierowców
Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Myślę, że wyjazd się udał. Dzieciaki przyjechały umęczone z uśmiechem na buzi, czyli stan ucznia po wyjeździe idealny. Panowie kierowcy byli super - wyrozumiali dla uczniów, dbający o bezpieczeństwo.

I Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach
Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszyscy, młodzież oraz kadra z całej wycieczki: realizacja programu oraz kompetencji pilota oraz kierowów. Młodzież bardzo chwaliła p. Jacka po powrocie i już planuja kolejną wycieczkę: Włochy lub Hiszpania (...) Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś pojedziemy z waszym biurem.
Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Chciałabym serdecznie podziękować za niezwykle udany wyjazd i moc pozytywnych wrażeń dostarczonych naszym uczniom. W szczególności pragniemy podziękować Pani Marcie za profesjonalizm, uprzejmość, całoroczny monitoring przygotowań do wyjazdu i dostosowanie oferty do indywudialnych potrzeb i zainteresowań grupy wycieczkowej. (…) Dziękujemy i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości w tym samym gronie zwiedzimy niejeden zakątek Europy.
Gimnazjum w Łajskach
Wycieczka była dla nas ważną lekcją historii, języka polskiego i przyrody. Poznaliśmy wyjątkowe, wspaniałe miejsca w naszym kraju, a do Łajsk przywieźliśmy wiele zdjęć, pamiątek i… moc wrażeń!
Gimnazjum nr 112 w Warszawie
Pragnę podziękować Pani Agacie Leśniańskiej za niezwykle życzliwe i kompetentne podejście do spraw organizacyjnych i finansowych naszego wyjazdu. Jechaliśmy wygodnym autokarem, kierowcy byli przyjaźnie nastawieni do młodzieży, a liczba postojów na trasie była wystarczająca. Wszystkie punkty programu zostały zrealizowane – na szczególną uwagę zasługuje niezwykle twórcza postawa pilota. (Gimnazjum nr 112 w Warszawie)

VII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
Nasza szkoła od szeregu lat współpracuje z Atasem organizując warsztaty językowe oraz obozy dla młodzieży. Przez cały ten okres uwazamy biuro Atas za wzorcowe (…) Z całą pewnością pozostaniemy Państwa klientami, polecając biuro Atas innym szkołom.

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie
Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie z przebiegu wycieczki do Londynu i miast Anglii (…) Nasza wycieczka została zorganizowana bardzo profesjonalnie, a czas spedzony w Londynie zawsze będziemy miło wspominać.


Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu
Od 1993 roku organizuje cykliczne wyjazdy do Wielkiej Brytanii, a od 1998 roku współpracuje tylko z biurem ATAS. Imprezy były lepsze i mniej udane pod rożnymi względami, lecz ten ostatni wyjazd wart jest specjalnego podsumowania. Na początek chciałabym podziękować Panu Krzysztofowi Sikorskiemu, z którym świetnie współpracuje mi się od samego początku. Zawsze otwarty i miły, służący pomocą tak by organizowanie wyjazdu w szkole było przyjemnością. Poza tym, chciałabym podkreślić, ze dzielnica Morden w Londynie to bardzo trafiony wybór dla zakwaterowania młodzieży. Bardzo nam się podobała. Wreszcie najważniejsza sprawa dla naszych warsztatów - panowie kierowcy. Chce podziękować Panom Robertowi Żukowskiemu i Wojciechowi Kamińskiemu. Obaj panowie to prawdziwi mistrzowie w swoje dziedzinie. Świetnie orientują się w Londynie, poruszają się po tym mieście bardzo bezpiecznie i sprawnie. Co więcej, to wyjątkowo sympatyczni panowie, którzy stworzyli miłą atmosferę w czasie tak długiej podroży, zawsze uśmiechnięci i spełniający prośby młodzieży. Miedzy innymi dzięki nim warsztaty te będziemy wspominać jeszcze długo.


Szkoła Podstawowa nr 124 w Warszawie
Agencja Turystyczna ATAS jest dobrym duchem szkoły niemal od zawsze. Od wielu, wielu lat współpracuje z nami. Dzięki Atasowi uczniowie szkoły odbyli wspaniałe wycieczki do Paryża, Londynu, Budapesztu, a także wyjazdy językowe na Wyspy Brytyjskie. Zawsze były one doskonale zorganizowane, program – na wysokim poziomie, a opieka w trakcie podróży – kompetentna, troskliwa i serdeczna.

Liceum Ogólnokształcące Nr XVII, Wrocław
Dzięki doskonałej organizacji i starannie przemyślanemu planowi, nie zmarnowaliśmy ani chwili na czekanie w kolejkach czy też przeciskanie się w korkach. Pan pilot zapewnił nam maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Ten niezwykły człowiek zaskarbił sobie przyjaźń naszej młodzieży i zasłużył na nasz najwyższy szacunek. Dziękujemy za wspaniałą obsługę z Waszej strony: pani Danucie, panom kierowcom i panu Krzysztofowi. Brawo za wartościowy, barwny i atrakcyjny program! Nasza młodzież jest zachwycona wyjazdem a my, opiekunowie grupy widzimy, że była to dla nich piękna i niezapomniana przygoda. 

Gminny Zespół Szkół w Ozimku
Przełom marca i kwietnia tego roku grupa 22 uczennic i uczniów naszej szkoły spędziła na warsztatach językowych w Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii. Cztery dni spędzone w tym pięknym i bogatym w przeróżne atrakcje mieście okazały się niepowtarzalnym doświadczeniem.(...) W klimat miasta, tak wielokulturowego i historycznego, tradycyjnego i nowoczesnego, muzycznego i literackiego wprowadził nas dziarskim krokiem i wspaniałymi anegdotycznymi opowieściami pan przewodnik Krzysztof, który, spełniając nasze oczekiwania, zaprowadził nas na przykład na sekretną, zresztą przepiękną i magiczną, ulicę Pokątną i Przekątną, po której spacerował Harry Potter...