Malta

Gimnazjum nr 3 w Trzebinii

Doskonale przygotowany program wycieczki sprawił, że młodzież była przez cały czas bardzo zainteresowana i zachwycona tym, co zobaczyła na Malcie. Warsztaty z języka angielskiego prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lektorów pozwoliły na przełamanie barier językowych oraz otwarcie się naszych uczniów na rozmowy ze słuchaczami z innych krajów (...) Wspaniałe wycieczki przybliżające historię oraz geografię Malty, cudowne rejsy, odkrywanie bajkowych zakątków Comino czy Gozo pozostaną w pamięci na zawsze...

Malta

Malta - warsztaty językowe

Londyn

Gimnazjum nr 4 w Rumii

Uczniowie Gimnazjum nr 4 w Rumi wyruszyli na warsztaty do Londynu pełni obaw, ale również pełni oczekiwań. Już po pierwszym dniu stres minął i radośnie rozpoczęliśmy 'exploring' Londynu z fantastyczną Panią Gabrysią. Bardzo dziękujmy za miło i intensywnie spędzone dni oraz przesyłamy szczególne podziękowania dla Ann, która zorganizowała nam świetnych gospodarzy w Wallington. Pozdrawiamy także sympatycznych Panów kierowców.

Londyn

Londyn - warsztaty językowe

Paryż

Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu

W terminie 7-12 stycznia 2014 grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami brała udział w wycieczce do Paryża organizowanej i obsługiwanej przez Biuro Turystyki i Wypoczynku ATAS. (…) Proszę o przekazanie podziękowania i wyrazów uznania dla wszystkich osób odpowiedzialnych za profesjonalną obsługę wycieczki.

Paryż

Wycieczka do Paryża

Londyn

Gimnazjum nr 112 w Warszawie

Pragnę podziękować Pani Agacie Leśniańskiej za niezwykle życzliwe i kompetentne podejście do spraw organizacyjnych i finansowych naszego wyjazdu. Jechaliśmy wygodnym autokarem, kierowcy byli przyjaźnie nastawieni do młodzieży, a liczba postojów na trasie była wystarczająca. Wszystkie punkty programu zostały zrealizowane – na szczególną uwagę zasługuje niezwykle twórcza postawa pilota.

Londyn

Zwiedzanie Londynu

Paryż

Gimnazjum nr 72 w Warszawie

Chciałabym serdecznie podziękować za niezwykle udany wyjazd i moc pozytywnych wrażeń dostarczonych naszym uczniom. W szczególności pragniemy podziękować Pani Marcie za profesjonalizm, uprzejmość, całoroczny monitoring przygotowań do wyjazdu i dostosowanie oferty do indywudialnych potrzeb i zainteresowań grupy wycieczkowej. (…) Dziękujemy i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości w tym samym gronie zwiedzimy niejeden zakątek Europy.

zobacz pełną opinię
Paryż

Wycieczka do Paryża

Londyn

Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Niepołomicach

Pragniemy gorąco podziękować za organizację naszego wyjazdu edukacyjnego do Londyn 2014. - za przemiłą współpracę z Paniami z krakowskiego biura - rzetelna wizytówka firmy- za fantastyczną współpracę z pilotką (...) jej profesjonalizm ale i osobowość, kontakt z młodzieżą - za bezpieczną podróż i cierpliwość - przede wszystkim kierowców

Londyn

Londyn - warsztaty językowe

Londyn, Paryż, Budapeszt

Szkoła Podstawowa nr 124 w Warszawie

Agencja Turystyczna ATAS jest dobrym duchem szkoły niemal od zawsze. Od wielu, wielu lat współpracuje z nami. Dzięki Atasowi uczniowie szkoły odbyli wspaniałe wycieczki do Paryża, Londynu, Budapesztu, a także wyjazdy językowe na Wyspy Brytyjskie. Zawsze były one doskonale zorganizowane, program – na wysokim poziomie, a opieka w trakcie podróży – kompetentna, troskliwa i serdeczna.

zobacz pełną opinię
Londyn, Paryż, Budapeszt

Wycieczki do Paryża, Londynu, Budapesztu

Londyn

Gminny Zespół Szkół w Ozimku

Przełom marca i kwietnia tego roku grupa 22 uczennic i uczniów naszej szkoły spędziła na warsztatach językowych w Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii. Cztery dni spędzone w tym pięknym i bogatym w przeróżne atrakcje mieście okazały się niepowtarzalnym doświadczeniem.(...) W klimat miasta, tak wielokulturowego i historycznego, tradycyjnego i nowoczesnego, muzycznego i literackiego wprowadził nas dziarskim krokiem i wspaniałymi anegdotycznymi opowieściami pan przewodnik Krzysztof, który, spełniając nasze oczekiwania, zaprowadził nas na przykład na sekretną, zresztą przepiękną i magiczną, ulicę Pokątną i Przekątną, po której spacerował Harry Potter...

Londyn

Londyn - warsztaty językowe

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.