wws baner 2018

Uroczysta Gala rozdania nagród w ramach VII edycji konkursu, odbyła się na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Wydarzenie to miało miejsce podczas konferencji eduKids&Teens, organizowanej przez Edunation, które był także współorganizatorem konkursu. Ponadto Laureaci konkursu zostali zaproszeni na szkolenie pt. "Od teoretyka do praktyka - organizacja wycieczek szkolnych". W tym roku nagrodą główną w 3 przyjętych kategoriach był wyjazd dla nauczycieli do Malagi.

  

 

wws2017

W VI edycji konkursu odnotowaliśmy rekordową liczbę ponad 400 zgłoszeń. Uroczysta Gala rozdania nagród odbyła się po raz pierwszy w Warszawskim Domu Technika. Dopełnieniem imprezy był panel dyskusyjny o tematyce "Jak zachować wspomnienia z wycieczki na dłużej - sprawdzone narzędzia i metody". Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

 

wws2016

W ramach jubileuszowej piątej edycji konkursu oprócz uroczystego rozdania nagród odbył się także bardzo ciekawy panel dyskusyjny na temat wycieczek z bardzo aktywnym udziałem nagrodzonych nauczycieli a także dr Grzegorza Śpiewaka. Już po raz trzeci mieliśmy przyjemność zorganizować uroczystość w Muzeum Niepodległości w Warszawie.

wws1

wws22

wws33

 

konkues wws 4 edycja

IV edycja odbyła się pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz marszałków 11 województw. Tym razem formuła konkursu została rozszerzona także o wyjazdy 1-dniowe, aby organizatorzy krótszych wycieczek także mieli szanse na wyróżnienie. Wśród partnerów konkursu znalazły się między innymi Warszawska Izba Turystyki, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) oraz Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej.

konkurs1

konkurs4

konkurs3

Patroni konkursu i sponsorzy 2015

partnerzy2015


3

III edycja konkursu odbyła się razem z obchodami 25-lecia działalności ATAS, w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Imprezę uświetnili swoim przybyciem goście VIP z Polski i zza granicy, wśród których znaleźli się między innymi Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Pani Katarzyna Sobierajska, Przewodniczący Warszawskiej Izby Turystyki Andrzej Szymański oraz Ambsador Malty  Pierre Clive Agius.

 

 

 

2

Do II edycji konkursu przystąpiliśmy razem z naszym partnerem edukacyjnym Wydawnictwem Nowa Era, a nagrody wręczyliśmy podczas uroczystej gali w Warszawie.

 

 

1edycja

I edycja konkursu odbyła się pod honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej. Pomysł okazał się sukcesem, do udziału zgłosiło się około tysiąca uczestników, co oznacza 1000 interesujących, zrealizowanych wycieczek dla młodzieży.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.