wycieczki-szkolne-autokar

Komunikat w sprawie koronowirusa (COVID-19) i planowanych wycieczkach szkolnych.

 

 

 

 

 

Komunikat o planowanych wycieczkach szkolnych

Szanowni Państwo,

Wszystkie decyzje dotyczące wyjazdów szkolnych podejmujemy nad podstawie wytycznych dla branży turystycznej, zamieszczonych przez Ministerstwo Rozwoju, w dniu 6 marca 2020 r. na stronie ministerstwa.
https://www.gov.pl/web/rozwoj/w-jakich-przypadkach-mozna-bezkosztowo-zrezygnowac-z-udzialu-w-imprezie-turystycznej

  • Wyjazdy szkolne realizowane w oparciu o autokary, zaplanowane w terminie do 15.04.2020 r., na pisemną prośbę szkoły, przesuwamy na inny termin lub odwołujemy, bez obciążenia grupy kosztami.

  • Wyjazdy szkolne realizowane w oparciu o przeloty samolotowe, zaplanowane do 26.03.2020 r., ze względu na wstrzymanie międzynarodowego ruchu lotniczego, przesuwamy lub odwołujemy, bez obciążenia grupy kosztami.

  • W kwestii odwołania lub przesunięcia wyjazdów prosimy kierowników grup o kontakt z biurem sprzedaży ATAS, rodziców uczestników o kontakt z kierownikiem grupy (szkoła).

  • W pierwszej kolejności rozpatrujemy sprawy dotyczące wyjazdów imprez w najbliższych terminach.

  • Kontakt telefoniczny z biurami sprzedaży ATAS Sp. z o.o. możliwy jest wyłącznie w godzinach 9.00-13.00.

    Z poważaniem,
    Zespół ATAS

wersal wycieczki

 Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.