londynwycieczki600

Wybór konkretnego programu wycieczki to bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie i to Wy Nauczyciele radzicie sobie z tym najlepiej znając swoich uczniów i ich potrzeby. Oddajemy zatem decyzje w Wasze ręce, ale mamy kilka sugestii.
Co może Was zainteresować? Oto przegląd ciekawych wycieczek szkolnych 2019/2020.


Wyjazdy językowe

Jako liderzy na rynku turystyki językowej wciąż korzystamy ze swojego doświadczenia i sprawdzonej kadry, dlatego przewidujemy, że wiodącym kierunkiem będzie Londyn, a najpopularniejszą formą zakwaterowania brytyjskie rodziny. Dlatego niezmiennie proponujemy Wam 6-dniowy wyjazd do Londynu. Zawsze podkreślamy, że to idealna propozycja dla tych, którzy Wielką Brytanię odwiedzają pierwszy raz.

A co może Was zaskoczyć?

 

Londyn, Stratford, Stonehenge (TAX)

To program, w którym oprócz zadań w zeszytach ćwiczeń realizowanych razem z naszym pilotem i opiekunami program językowy uzupelniają zajęcia z anglojęzycznymi przewodnikami w Oksfordzie i The Shakespeare's Globe. Uczesticy zobaczą także zamek w Warwick, Salisbury oraz Stratford Upon Avon. Wielką atrakcją będzie także możliwość zobaczenia słynnego Stonehange – najbardziej znanej budwoli megaltycznej na świecie, która ma już blisko 5000 lat!

Program będzie znakomitą alternatywą dla tych, którzy mieli okazję poznać już największe atrakcje w Londynie i pragną wypadu do sąsiednich miast z bogatą historią i zabytkami.

Londyn maksymalnie językowy (TAC)

To propozycja dla grup, które chcą maksymalnie wykorzystać 4 dni w Londynie. W programie znajdują się lekcje muzealne, zajęcia w klasach z native speakerami, zwiedzanie z przewodnikiem po angielsku. Londyn będzie można obejrzeć z różnych perspektyw, ponieważ przewidzieliśmy także przejażdżkę London Eye i rejs statkiem po Tamizie.

wycieczkiszkolneanglia3

Szkocja Samolotem (TA12)

W związku z tym, że szkoły coraz cześciej decydują się na transport samolotem rozbudowaliśmy naszą ofertę także pod tym względem. Oprócz lotu do Londynu proponujemy także wycieczkę samolotową do Szkocji. Jeśli dudy, kilty, szkocka krata i słodkie ciastka shortbread budzą u Was pozytywne skojarzenia, wyjazd na pewno powinien się spodobać. W programie przewidzieliśmy między innymi przejazd autobusem po najciekawszych punktach w Edynburgu, zwiedzanie zamków Stirling i St Andrews, a także rejs po jeziorze Loch Katrine.

Kurs językowy w Brighton

To intensywny program realizowany w nadmorsim kurocie na południu Wielkiej Brytanii. W trakcie pobytu uczestnicy będą mieli 16 lekcji angielskiego w miejscowej szkole językowej, a po zakończeniu kursu każdy otrzyma certyfikat. Uzupełnieniem zajęć szkolnych będą organizowane przez szkołę aktywności popołudniowe oraz całodniowa wycieczka do Londynu, gdzie młodzież odiwedzi między innymi Muzeum Nauki i Muzeum Historii Naturalnej.

Wyjazdy turystyczne

Przewidujemy że w roku 2019/2020 równie często jak do tej pory szkoły będą wybierać edukacyjne wycieczki do Paryża oraz wycieczkę do Włoch ze zwiedzaniem Florencji, Rzymu i Wenecji.

Mamy też inne propozycje, które powinny zainteresować uczniów:

Szwajcaria – kraj 4 kultur

Szwajcaria nie powinna się kojarzyć wyłącznie z produkcją słodyczy, scyzoryków i zegarków. To kraj o czterech różnych kulturach oraz językach: niemieckim, francuskim, retro romańskim oraz włoskim. W ramach przygotowanego programu staramy się przybliżyć młodzieży najciekawsze miejsca i wspierać program nauczania. Przewidzieliśmy między innymi zwiedzanie domu Alberta Einsteina, wizytę w słynnym ośrodku naukowo-badawczym Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN oraz poznanie architektury Zurychu i Genewy. Nie może zabraknąć też czekolady – po drodze zatrzymamy się w fabryce czekolady w Broc.

Praga i Kutna Hora

Do południowych sąsiadów Polacy wybierają się coraz częściej i to nie tylko po zakupy. Wszystkim szkołom zainteresowanym krótkim wyjazdem proponujemy odwiedzenie najbardziej atrakcyjnych czeskich miast – Pragi i Kutnej Hory. W programie umieściliśmy najważniejsze atrakcje jak Most Karola, spacer po dzielnicy żydowskiej oraz rejs po Wełtawie.

Mamy nadzieję, że przedstawione programy przypadną Wam do gustu i spełnią oczekiwania grupy.

pragamostkarolawycieczka

Kiedy warto wybrać konkretny program wyjazdu?

Planowanie wycieczki najlepiej rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem. Bardzo dobrą praktyką jest rozpoczęcie tego procesu jeszcze w kończącym się roku szkolnym. Mając kilka miesięcy zapasu zdecydowanie łatwiej skłonimy rodziców do zebrania odpowiedniej kwoty. Dla biura wcześniej podpisana umowa oznacza możliwość zarezerwowania wstępów do zwiedzanych obiektów, usług przewodnickich, zorganizowania transportu. W przypadku wycieczek z transportem lotniczym to także duża oszczędność przy rezerwacji biletów na samolot dla całej grupy.

Dodatkową motywacją do wczesnej rezerwacji jest nasza promocja First Minute.
Przy zgłoszeniu grupy do 15 października zapewniamy 50 zł rabatu dla każdego uczestnika.

Szczegóły w regulaminie promocji

 

A może chcesz zorganizować niestandardowy program niedostępny w katalogu?
Przeczytaj nasz artykuł o programch modyfikowanych: Czy możliwa jest zmiana programu wycieczki z katalogu?

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.